bossini  Dołączył: 23 Sty 2007
Fotki z małej wyprawy do Chin
No, marzec upłynął mi pod znakiem przygotowań do zakupu kadyszki, marzec - kwiecień na testowaniu tego sprzętu, a ostatnie dwa tygodnie na odsuwaniu w nieskończoność momentu w którym zabiorę sie do obróbki zdjęć z podróży. A był to ciężka harówka :) No i w końcu mi się udało, ale tak naprawdę powinienem na to poświecić dwa razy więcej czasu, a tego niestety nie mam.
Chciałbym zaznaczyć, że raczkuję jeszcze w kwestii obróbki cyfrowej, mam kiepsko skalibrowany monitor, a poza tym jest "dalton" podobno ;)

Zdjęcia tak naprawdę umieściłem w sieci dla znajomych, abym nie musiał sto razy sam pokazywać. No co, leniwy jestem -- wiem. :) Ale skoro już w sieci są, to jak ktoś ma ochotę to zapraszam do linków poniżej.

No i jeszcze mały "disklajmer" - większość zdjęć robiona "na szybko", pora deszczowa - kiepska widoczność, no i ..... podróżowałem z żoną :) Więc możecie sobie wyobrazić, że mimo iż wykazywała uważam anielską cierpliwość, to i tak nie mogłem poświęcić na ujęcia tyle czasu ile bym chciał. No ale są trzy, cztery z których jestem naprawdę zadowolony.

Jak ktoś ma ochotę to zapraszam.

Zdjęcia tegoroczne z Chin (Szanghaj, Guilin, Yangshuo) - Pentax K10D:
http://www.home.derby.waw.pl/p.dabrowski/Chiny/

No i jeszcze zeszłoroczna Tajlandia (Canon G2):
http://www.home.derby.waw...wski/Tajlandia/

 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
bossini, - hejtuje cie jak cholera
 

bossini  Dołączył: 23 Sty 2007
D Z I Ę K I :mrgreen:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
bossini, gratuluję, jestem na początku oglądania, ale już wiem, że dalej tez będą dobre!


[ Dodano: 2007-04-22, 21:40 ]
obejrzałem, nie wszystkie mi się podobają, ale wiele jest świetnych. Kilka wręcz rewelacyjnych. Myślę, że kilka osób, które ostatnio poddawały swoje zdjęcia ocenie powinno zajrzeć do Twojej galerii i popatrzeć.

 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Kurde fajnie, :)
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Super! Jestem pod wrażeniem i przyłączam się do hejtowania :-)
 

GRZESIO  Dołączył: 05 Mar 2007
Ja chcę więcej ;-) hejtam ^2
 

bossini  Dołączył: 23 Sty 2007
Więcej może być jak dygitalizuję Szanghaj i Tybet sprzed paru lat. Ale na to to chyba w tym wcieleniu czasu miał nie będę :(
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Zdjęć gratuluje wyprawy zazdroszczę i na odwrót.
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
Pora deszczowa czy nie, ale zdjęcia naprawdę fajne. Tez Cię hejtam (nie tylko za zdjęcia, ale za wyprawe też).
 

PiotruśP  Dołączył: 09 Sty 2007
Czuj się hejtany również przeze mnie :-)

Fajne zdjęcia, niektóre super... a te krajobrazy!
 

bosmanzbryzy  Dołączył: 25 Cze 2006
dobre, zwlaszcza landshafty nadrzeczne
stolarnia miedzy restauracjami absolutnie wygrywa imho
pzdr
 

bossini  Dołączył: 23 Sty 2007
No, mnie właśnie też rozwaliła :-D

A i tak, wszystkim fanom Fallouta polecam licznik wody. Zona sie w głowę puka, a ja nie wiem dlaczego, ale strasznie to zdjęcie lubię. :)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach