PK  Dołączył: 24 Maj 2008
Robert napisał/a:
nie ma FF, klęska

nie o FF idzie ale o pierścień przysłony. Co zrobić jak kiedyś odpadnie popychacz? :-? ;-)
 

Crow  Dołączył: 08 Paź 2008
Robert napisał/a:
piotr_luk napisał/a:
Będzie ... FF/BF do wyboru, do koloru


na FF byłyby większe

I to regulowane z korpusu! Niewierni (czyt. innosystemowcy) mogą nam tylko pozazdrościć :-P
 

kenzo  Dołączył: 23 Gru 2007
Crow, eee, chyba już nie, teraz to możemy chyba pozazdroscic Olkowi :-)
 
studentmibm  Dołączył: 29 Mar 2008
Re: Nowy Pentax K7d
diplodok napisał/a:
moge co nieco puscic farby...
aparacik poprostu miodzio...
matryca 14mpix - raczej to samo co w k20
o AF to ciezko okreslic czy jest tak dobry jak w N czy troszke lepszy - jednym slowem blyskawica
wiekszy wizjer
korpus troche mniejszy niz k20 ale o zdecydowanie lepszej ergonomii i wygladzie
brak przycisku FN funkcje sa ukryte pod czterokierunkowym przyciskiem z tylu
flimy HDMI i gniazdko na mikrofon
w najblizszych dniach kilku naszych promotorow bedzie milao okazje go ogladnac...
niestety do Krakowa zawita pozniej


Diplodok kim Ty jestes ze masz taka wiedze? nie pytam tutaj zlosliwie, moze poprostu czegos nie doczytalem na forum.

Ja widze, ze tutaj wszyscy juz to przyjeli za pewnik, amoe to poprostu plota? :roll:
 

Bruinen  Dołączył: 03 Sty 2008
Diplodok z tego co wiem pracuje w Saturnie, może dostali jakieś info z "centrali" o nowej kampanii promocyjnej?
 

Crow  Dołączył: 08 Paź 2008
Pod koniec maja okaże się, że to nowy kompakt :mrgreen:
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
plwk napisał/a:
Nowszy będzie lepszy :evilsmile:
Bo opracowany na spółkę z HOYA
 

PK  Dołączył: 24 Maj 2008
Diplodok napisał/a:
flimy HDMI i gniazdko na mikrofon

A najważniejsze? Dwa pokrętła? :shock:
 

Bruinen  Dołączył: 03 Sty 2008
PK napisał/a:
A najważniejsze? Dwa pokrętła?

Skoro to model wyżej niż K20D to będzie miał to co K20D + coś jeszcze :-)
 
studentmibm  Dołączył: 29 Mar 2008
Bruinen napisał/a:
Diplodok z tego co wiem pracuje w Saturnie, może dostali jakieś info z "centrali" o nowej kampanii promocyjnej?

A dzieki za info :-) ale to zeby centrala informowala Saturn o nowosci, ktorej jeszcze nie ma to mi sie wierzyc nie chce zabardzo. Jak juz by kogos informowala to dziennikarzy z portali internetowych, tv czy gazet :-) co by mieli z tego, jakby powiedzili to jakiejs sieci sklepow?
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
Ciekawe czy dadzą mu gniazdo x ;p
 
teta  Dołączył: 28 Kwi 2006
matb napisał/a:
teta, a czemu miałby wygasnąć 10 lat temu? Ja kupuję zazwyczaj takie, co mają termin używalności do 2016 roku.
Ja też ;-) , ale cena za CR2 jest na ogół wyższa niż 8pln/szt :-(
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
studentmibm napisał/a:
A dzieki za info :-) ale to zeby centrala informowala Saturn o nowosci, ktorej jeszcze nie ma to mi sie wierzyc nie chce zabardzo. Jak juz by kogos informowala to dziennikarzy z portali internetowych, tv czy gazet :-) co by mieli z tego, jakby powiedzili to jakiejs sieci sklepow?


Ztcw, promotorzy Pentaksa są zatrudniani przez polskiego dystrybutora (Apollo) i nie podlegają zbytnio Saturnowi ;-)
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
studentmibm napisał/a:
Jak juz by kogos informowala to dziennikarzy z portali internetowych, tv czy gazet
Nie boj nic. Artykuly juz sa pewnie w polowie gotowe. Jest tylko jedno ale - embargo.
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
teta, bo sklep "dla idiotów", czy FotoJoker, ma dwa razy wyższe ceny na CR2. Baterie i filmy kupuję w małej firemce/hurtowni, po dość atrakcyjnych cenach.

 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
teta napisał/a:
;]cena za CR2 jest na ogół wyższa niż 8pln/szt
Zależy gdzie :-P
 
studentmibm  Dołączył: 29 Mar 2008
Benek napisał/a:
Czekałem, kiedy odezwie się pierwszy malkontent. Oczywiście, rozczarowany polityką firmy P były pentaksiarz, świeżo po "zmianie systemu" z P na któryś z jedynie słusznych.
Trochę niefajnie, że Pentax się nie rozpadł, że wypuszcza bajerancką puchę, prawda studentmibm? Można się poratować, wmówić sobie, że 645D to mrzonka, a K7D to zwykła plota...

Masz jakis problem. Ewidentnie.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Pentagram napisał/a:
dość atrakcyjnych cenach.
Kurde, podrozaly. Ja kupowalem w swojej "osiedlowej" hurtowni za 5 zl z hakiem. Teraz 7,68 :-/
https://www.hurt.com.pl/?o=shpp&i=94
 

MacRayers  Dołączył: 07 Wrz 2008
studentmibm napisał/a:
Masz jakis problem. Ewidentnie.

...ja też bym wskazał paru z problemem (takich co jeżdżąc Golfem wchodzą na forum Focusa i marudzą jaki to Focus słaby jest...).
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
dzerry, dokładnie, troszkę podnieśli ceny. Też wcześniej, taniej kupowałem. :-/
http://fotonegatyw.com.pl...ln,18854,0.html

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach