dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
dagio napisał/a:
nie wiedzialem, zrobilem z niego normalna kolorowa klatke
Provia 100 ma minimalny cross factor jak na slajd :-P
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
dzerry, ej, to teraz ci co będą dopiero robić mają handikapa ;-)

choć właściwie ja i tak zrobiłem taką kolorystykę, jaka mi najbardziej odpowiadała - tzn jeżeli dobrze trafiłem materiał którym obłożony jest budynek po lewej - robiłem to na podobieństwo kamienicy w której mieszkała moja babcia :-P mam nadzieję że miałem dobre skojarzenie
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Ha! To cross jest - wszystko jasne! Bo już się zastanawiałem co to za skaner, co za skanerzysta, co za materiał i w ogóle :-/
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Kurczę, jakbym wiedziała, że to takie ważne dla dalszej obróbki, to napisałabym to :-/
Czy może nie ma to znaczenia?
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Iza napisał/a:
Czy może nie ma to znaczenia?

nie ma, np ja i tak bym nie wiedział co innego z tym zrobić :-P
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Iza, no co ty :-) Im trudniej tym lepiej chyba :-) Moim zdaniem to nie ma znaczenie, chyba, ze ktos ma jakies patenty na maske.
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Oki, to spoko. No chyba że ktoś uważa, że z tą wiedzą zrobiłby coś lepiej, to może przesłać nową wersję :-D
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
Taki cross to nie cross, co tu dużo mówić :-)
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
Iza, NIC NIGDY NIE PISZ :-D tylko dawaj foty :-)
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
dagio napisał/a:
NIC NIGDY NIE PISZ
No też tak pomyślałam, ale skoro dzerry napisał, to nie chcę, żeby ktoś miał pretensję, że jeden wiedział, a drugi nie :-)
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
Iza, ale tu liczy sie efekt.. dostajesz plik i masz z niego cos zrobic, to wszystko :-)
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
dagio napisał/a:
nie wiedzialem, zrobilem z niego normalna kolorowa klatke


Ja wiedzialem i tez zrobilem ;-) No, powiedzmy...
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Dagio, rozumiem o co Ci chodzi. Teraz Ty zrozum o co mi chodzi ;-) :-) (jako organizatorowi konkursu)
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
Iza, proponuję wrzucenie zapisku do regulaminu w stylu "do czasu zamknięcia przyjmowania prac uczestnicy mogą czerpać wiedzę o technice i okolicznościach wykonania danego zdjęcia tylko i wyłącznie z pliku .tiff"? :-P ;-)
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Nastepnym razem bede milczal jak grob. Napisalem, ze to cross, bo akurat z tej rolki mozna wyciagnac w 100% normalne kolorystycznie zdjecia. Nie ma zadnego przegiecia w zolcie, ani w zielenie. Po prostu inna maska i tyle.
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Jak na moje oko, na podstawie nadesłanych już prac nie widać jakichś szczególnych odchyłek kolorystycznych w porównaniu z poprzednimi edycjami... myślę, że jest tak samo ciekawie :evilsmile: :-P
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
dzerry napisał/a:
Nie ma zadnego przegiecia w zolcie, ani w zielenie. Po prostu inna maska i tyle.


Tu bym sie klocil ;-)
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
alkos napisał/a:
Tu bym sie klocil ;-)
Ło matko, tylko czekałem, kiedy ten znowu wyskoczy :-P
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
[OT]kurde, wydawało mi się że tu dzisiaj posta zasadziłem, ale nic nie widzę :-/ [/OT]
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
dzerry napisał/a:
Ło matko, tylko czekałem, kiedy ten znowu wyskoczy


Juz sie nie odzywam :roll:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach