dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
alkos napisał/a:
Juz sie nie odzywam :roll:
Odzywaj, odzywaj, przecie zartuje, co nie? :-P W oknie obok prowadze konwersacje w dresiarskiej konwencji i mnie troche kurna ponioslo :roll:
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
;-)
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
opiszon napisał/a:
[OT]kurde, wydawało mi się że tu dzisiaj posta zasadziłem, ale nic nie widzę :-/ [/OT]
No to dawaj jeszcze raz. Chyba że nieaktualne.

[ Dodano: 2009-04-23, 14:52 ]
dzerry napisał/a:
W oknie obok prowadze konwersacje w dresiarskiej konwencji i mnie troche kurna ponioslo
Podwójne życie dzerry'ego :-P
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Iza napisał/a:
No to dawaj jeszcze raz. Chyba że nieaktualne.
'
aktualne, tyle że zapomniałem, bo to parę godzin temu było

ogólnie napisałem o tym, że niepotrzebnie się zasugerowałaś moją żartobliwą wypowiedzią o handikapie, no i że kto się zna, to będzie wiedział że to kross i zrobi poprawnie, a kto się nie zna (jak ja), postara się zrobić najlepiej jak potrafi i może przez przypadek się czegoś nowego nauczy

ogólnie chodziło o to, że najlepiej, jak nie ma żadnych wskazówek, wtedy nikt się nie będzie sugerował takimi p*****, i każdy wyprodukuje efekt własnej, poniekąd bo to szumne słowo, "twórczości"
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
opiszon napisał/a:
niepotrzebnie się zasugerowałaś moją żartobliwą wypowiedzią o handikapie
Nie przejmuj się. Bardziej zasugerowałam się czyjąś inną wypowiedzią ;-)

[ Dodano: 2009-04-24, 14:31 ]
O kurczę :shock:
Dopiero przed chwilą sama się wzięłam za tę klatkę i zrezygnowałam w trakcie - to nie na moje umiejętności :roll:
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Iza nie łam się, nie ty pierwsza w tym wątku

lepiej wysłać klatkę która nie wyszła idealnie, ale nad którą się napracowałaś, niż klatkę która od początku była łatwa, i wystarczyło 3 suwaki przesunąć ;-)
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Opiszon, ja i tak nie wystawiam swoich wersji, bo mam porównanie do reszty prac, więc byłoby to nie fair :-)
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
Iza, jest na to pewien ułomny sposób. Zrób swoją wersję na dzień przed zamieszczeniem w necie danej klatki. :evilsmile:
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
no i jeszcze przydałoby się wrzucić w pierwszym poście sumę kontrolną tego pliku wynikowego, żebyśmy mogli po opublikowaniu, przekonać się że to rzeczywiście to co zrobiłaś na początku ;-)
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Proszę Państwa, już ostatnie godziny nadsyłania prac do PC004. Zachęcam do udziału :-)
 

mateo_m  Dołączył: 17 Maj 2007
Przeslalem swoja wersje :)
Troche sie meczylem... Najsmieszniejsze, ze caly czas sie zastanawialem co jest z tym skanem nie tak ze paski wokolo negatywu sa biale... (po odwroceniu) Tak to jest jak sie najpierw robi a pozniej watek czyta.
Chociaz wiedza ze to cross nic by mi nie dala :-P
 

michalwochna  Dołączył: 31 Sty 2007
Ja również wysłałem, zabawa bardzo mi się podobała, tym bardziej, że to mój debiut.
 

pawelek-79  Dołączył: 06 Wrz 2006
A ja mam kilka wersji i nie wiem, która bardziej mi się podoba. Musiałem którąś wysłać, więc wysłałem. Poczekamy - zobaczymy.
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
mateo_m napisał/a:
co jest z tym skanem nie tak ze paski wokolo negatywu sa biale... (po odwroceniu)


no i nadal nie wiesz, sęk w skanerze a nie crossie, na crossie ramki też są czarne czy jakieś tam, Minolty DS obcinają po prostu większość ramek i zostaje białe.
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
pawelek-79 napisał/a:
Poczekamy - zobaczymy.

Ale to się dłuuuuużyyyyy :-P
 

pawelek-79  Dołączył: 06 Wrz 2006
A tak BTW. Może warto zmienić godzinę zakończenia nadsyłania prac na np. 22:00 ??? No chyba, że Iza, lubi o północy włączać komputer, wstawiać zdjęcia na serwer i wysyłać posta z linkami do zdjęć.
Może zmienić to w następnym PC i tylko wielką czcionką w poście poinformować o zmianie?
Mnie osobiście to nie przeszkadza, bo wasza 12 to u mnie 11, a wtedy jeszcze nie kładę się spać (z reguły).
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Gratuluję kolejnego rekordu ilościowego uczestnikom :-D

1. alkos


2. dagio


3. Generic


4. gilby


5. guerilla


6. Gwiazdor
Gwiazdor napisał/a:
GIMP, przycięcie histogramów w poszczególnych kanałach, gamma i ręczna
korekta bieli.



7. Jarek Dabrowski
Jarek Dabrowski napisał/a:
Odwrotka w Vuescanie + levels w PS.



8. mateo_m


9. michalwochna


10. MvA


11. opiszon
opiszon napisał/a:
paint.net ->
a) odwrócenie kolorów
b) przycięcie poziomów
c) jasność, kontrast
d) przycięcie ramki



12. pawelek-79
pawelek-79 napisał/a:
Moja wersja Pleśń Czelendż 004 - pracowałem w PSE tylko na poziomach.



13. Stachu
Stachu napisał/a:
poziomy, krzywe, poziomy, krzywe, poziomy, krzywe, poziomy, balans
kolorów



14. takseo


15. thrackan


16. woxy


17. zbyllu



Dzerry, jak masz ochotę, możesz wstawić swoją wizję tego zdjęcia w wątku.

Zapraszam do komentowania.

Wstawiam poza konkursem jeszcze jedną pracę, która z przyczyn technicznych nie dotarła w terminie, ale autor napracował się nad nią nie mniej niż inni, więc ją pokazuję:

18. dybon

 

takseo  Dołączył: 25 Wrz 2008
Alkos, albo dagio
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
Alkos, Dagio i Zbyllu. Mniam. Doobry bruczek, dobry. Jakbyście go wężem strażackim wypucowali :-D
 

pawelek-79  Dołączył: 06 Wrz 2006
Nieskromnie powiem, że moja praca na tel innych wypadła nie gorzej. Nawet mi się podoba. :mrgreen:
A co do innych prac, to: michalwochna, Gwiazdor, gilby, dagio

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach