HaMtAr0  Dołączył: 10 Gru 2006
Cena K10D kit
Hi!
Kupiłem jakiś tydzień temu k10d z obiektywem 17-55 ( czy coś takiego ) i dałem za niego 3999zł w MM.
A tu teraz widze na aukcjach 4399zł!! WTF?
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
HaMtAr0, opisuj wrażenia, zapodaj fotki.
 
Andee  Dołączył: 19 Gru 2006
Re: Cena K10D kit
HaMtAr0 napisał/a:
Hi!
Kupiłem jakiś tydzień temu k10d z obiektywem 17-55 ( czy coś takiego ) i dałem za niego 3999zł w MM.
A tu teraz widze na aukcjach 4399zł!! WTF?


Prosta sprawa, cene reguluje rynek...
 
wkrass  Dołączył: 09 Wrz 2006
K10D: $764.23 na Dell.com
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
wkrass, w tym linku jest wypowiedź osoby, która pisząc o tym, że cena K10D spada - średnio się orientuje na rynku. To, że w Dellu można kupić kitowy zestaw za $800, to wyłącznie polityka Della (auutomatyczny rabat przy zakupach powyżej pewnej kwoty + dodatkowy kupon zniżkowy). W ten sam sposób mogłem powiedzieć, że monitory NECa potaniały...

Poza Dellem, wszystkie renomowane sklepy mają puszkę K10D za $919 (przy cenie sugerowanej $899), a kit za $989-$999.
 
wkrass  Dołączył: 09 Wrz 2006
Jarek,
Cytat
w tym linku jest wypowiedź osoby, która pisząc o tym, że cena K10D spada - średnio się orientuje na rynku.

Pewnie masz racje. Ja orientuje sie w temacie nawet mniej niz autor watku.

Cytat
To, że w Dellu można kupić kitowy zestaw za $800, to wyłącznie polityka Della

Jasne i oczywiste. Dzialajac w skali Della mozna pewnie sobie pozwolic na taki dumping.
Swoja droga, dumping lub nie, chyba nie kwestionujesz tej oczywistej jak na dzis okazji?
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Oczywiście, że nie kwestionuję. Okazja jest, trzeba brać :)
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Jarek Patrzyłem na ofertę Della na kadyszkę - jest jak byk 999$ za kit.

Jeżeli ww. rewelacje są prawdziwe, to kto może skorzystać z promocji? Pytam bo po doliczeniu przesyłki, cła i polskiego VATu wychodzi ok. 3100,- zł, a to już jest gra warta świeczki. Niestety spotkałem się z ofertami 'cash back', z których mogą korzystać wyłącznie rezydenci US.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Jeszcze wczoraj mieli promocję -15% na wszystkie akcesoria powyżej $500, z tego co pamiętam. W połączeniu z dodatkowym kuponem rabatowym (do kupienia na ebaju za grosze), dawało to naprawdę trochę ponad $800 za kitowy zestaw (wliczając już podatek).
 
Andee  Dołączył: 19 Gru 2006
Trzeba jeszcze doliczyc minimum 105$ za transport...
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
Jeszcze wczoraj mieli promocję

Właśnie :-( z tekstu linku wynika, że wczoraj się skończyła.
 

jaad75  Dołączył: 07 Paź 2006
W Beach Camera już spadło do $870 za body. W tej samej cenie w DBL możesz kupić kit.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Co to jest DBL? I kto może kupić?
 

jaad75  Dołączył: 07 Paź 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
Co to jest DBL? I kto może kupić?

Np. ja mogę kupić...;)
Niestety, w DBL Distributing mogą kupować wyłącznie firmy, z tego co się orientuję... Mają różne ceny, dla różnych odbiorców. Dla firmy w której pracuję, akurat tak skalkulowali. Niezbyt atrakcyjnie jak do odsprzedaży, ale jak dla pracowników bardzo dobrze. Chociaż Dell i tak wszystko przebił z tymi rabatami...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach