macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
nemo napisał/a:
to twoje zdjęcie jest j**

A Twoje to niby jakie jest :lol: (poza tym to nie ja je robiłem, tylko jorge.martinez ;-) )
 
DJ_Direct  Dołączył: 03 Cze 2008
o matko - ja to przegapilem...... ale lans :)
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Sesja w oponach - w roli modela macioh :-D
http://picasaweb.google.c...feat=directlink
 

marlonka  Dołączyła: 26 Kwi 2009
Macioh w całej swej skromnej okazałości:)


[ Dodano: 2009-04-26, 22:54 ]
A oto świetnie pozujący Nemo
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
O w morde! Ależ ja mam twarz ! :lol:

[ Dodano: 2009-04-26, 23:29 ]
Suplement do poprzedniego zdjecia marlonka,

[ Dodano: 2009-04-26, 23:30 ]
Tak właściwie to 1/3 moich zdjeć to Macioch :lol:
 
DJ_Direct  Dołączył: 03 Cze 2008
ale mieliscie fajna miejscowke. Ja sie jakos kurde nie zalapalem na ten tor cartingowy czy co to tam bylo ;/
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
No gdzieś Cię wsysło :-P
 
DJ_Direct  Dołączył: 03 Cze 2008
focilem jakies dziewuchy w kapeluszach wtedy :) w malym gronie. Ale niestety nie bylo opon. mamo - 400 zdjec kiedy ja to obrobie :/
 

Grendel  Dołączył: 31 Gru 2006
Wrzucajcie wszystkie fajne foty z teatru na mmsilesia (ech, promowanie konkurencji :)) bo aktorzy aż się palą by te zdjęcia obejrzeć. Macie gorące podziękowania za klimat w czasie imprezy - będzie to argument do przygotowania kolejnych imprez - wczoraj przy piwku i burzy mózgów zrodziły się takie pomysły jak 'noc w teatrze'. Myślę że zdolności charakteryzatorskie (the lizzard king? :)) nasunęły mi jeszcze inny pomysł :)...
Jeden z aktorów (niestety nieobecny tego dnia z powodów osobistych) jest również pentaksiarzem i pewnie z przyjemnością zobaczy stadko pentaksów w akcji.
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
Enzo, marlonka, nemo, omg ;-)

Grendel napisał/a:
Wrzucajcie wszystkie fajne foty z teatru na mmsilesia bo aktorzy aż się palą by te zdjęcia obejrzeć.
No to trzeba będzie wywołać film..

Grendel napisał/a:
wczoraj przy piwku i burzy mózgów zrodziły się takie pomysły jak 'noc w teatrze'.
Coś na wzór nocy muzeów? Fajne by to mogło być :-)
 
DJ_Direct  Dołączył: 03 Cze 2008
Aktorzy w ogole byli / sa swietni. Genialnie komunikatywni, otwarci, nie skrepowani przed dziesiatkami obiektywow. Swietny kontakt, pozniej rozmowa na piwie, na serio bomba. w maju na spektakl na pewno pojade :)
 

Grendel  Dołączył: 31 Gru 2006
Ja się z nimi spotkałem dużo później - w impresji miał być koncert o 20 na którym miałem być - okazało się że odwołany. Ale spotkaliśmy Dorotę i resztę towarzystwa i jakoś tak zszedł kawałek wieczoru na pogaduszkach. Mają fajne pomysły, ale bez zainteresowania ludzi, niestety będzie się to kończyć tak jak się kończy - odwoływaniem przedstawień. A szkoda, bo Brzydal jest sztuką świetną, nie przypominającą sztampy i zadęcia "klasycznego teatru".
 

marlonka  Dołączyła: 26 Kwi 2009
Ależ ja mam mega przedramię :-D
Dziękuję wszystkim za świetny klimat i pozytywny humor...
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
marlonka napisał/a:
Macioh w całej swej skromnej okazałości:)

A ja myślałem, że w teatrze byliście :mrgreen:
 
cinekk1  Dołączył: 17 Lut 2008
Przywołany przyznaję bez bicia, że to ja jestem tym nieobecnym aktorem. W związku z odwołanym "Brzydalem" musiałem wracać do Wrocławia. Bardzo żałuję, że nie mogłem byś w niedzielę w teatrze, ale myślę, że da się jeszcze coś zorganizować. Od września jestem już na stałe w Zabrzu i pewnie będzie łatwiej coś ciekawego zorganizować. A foty z prób są i tak najfajniejsze i najtrudniejsze. Dorota ma cały zestaw z "Brzydala".
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
Ok, posiedziałem chwilę nad plikami z cyfranki:


nemo


marlonka


Enzo

Reszcie się upiekło (chyba że są gdzieś na filmach ;-) )









Pozostałe w rupieciarni.

PS. Kolory i cała reszta mogą być "nie ok", bo chwilowo jadę na zdezelowanym monitorze.
 

marlonka  Dołączyła: 26 Kwi 2009
Aleś mnie ujął :mrgreen: Uśmiałam się!!!
 

mnfx  Dołączył: 03 Maj 2008
Grendel napisał/a:
Wrzucajcie wszystkie fajne foty z teatru na mmsilesia (ech, promowanie konkurencji :)) bo aktorzy aż się palą by te zdjęcia obejrzeć.


Nie rozumiem? Jakiej konkurencji? Duży portal internetowy a forum pentaxa to przecież 2 inne bajki. Układ jest prosty i moim zdaniem uczciwy - my załatwiamy fotodeje i organizujemy przewodników atrakcje, bonusy - w zamian za to chcemy tylko jedno - by zdjęcia publikować na MMSilesia, to powinno wejść "w krew" - niestety ciągle jest z tym problem i trochę nasz zapał do organizacji kolejnych FD opada :( Bądźcie uczciwi i umieście fotki konkursowe - Więc dzięki Grendel za apel :)

Grendel napisał/a:
Macie gorące podziękowania za klimat w czasie imprezy - będzie to argument do przygotowania kolejnych imprez - wczoraj przy piwku i burzy mózgów zrodziły się takie pomysły jak 'noc w teatrze'.


To prawda. Też pogadałem na ten temat. Leży mi to na sercu bardzo. Wróciłem do Zabrza niedawno, grałem w tym teatrze nawet dwukrotnie. Ehhhh
 

Grendel  Dołączył: 31 Gru 2006
mnfx napisał/a:
Grendel napisał/a:
Wrzucajcie wszystkie fajne foty z teatru na mmsilesia (ech, promowanie konkurencji :)) bo aktorzy aż się palą by te zdjęcia obejrzeć.


Nie rozumiem? Jakiej konkurencji? Duży portal internetowy a forum pentaxa to przecież 2 inne bajki.


MMSilesia nie jest konkurencją dla pentax.org.pl ale dla (w pewnym sensie) www.zabrzanie.pl dla którego się udzielam w zakresie dokumentowania imprez kulturalnych ;) Ale to MMSilesia było organizatorem fotodeja więc mnie nie wypadało zapraszać do publikowania zdjęć na zabrzanie.pl :)

(z tą konkurencją to 'joke', bo nie jestem pracownikiem zabranie.pl czy czymś w tym rodzaju - po prostu korzystam z okazji że mogę wcisnąć się na fajne imprezy korzystając z legitymacji prasowej :))
 

marlonka  Dołączyła: 26 Kwi 2009
Ja też chwilę posiedziałam i postanowiłam Wam pokazać swoje dzieła:)
Miłego oglądania!!!


Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach