slivus  Dołączył: 05 Sie 2006
ile za stworzenie strony www?
Chciałbym upublicznić trochę moich zdjęć na www, takie standardowe portfolio galeria i zakładki oferta, o mnie, kontakt... Ktoś się orientuje ile się płaci za taką usługę? :)
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
slivus, jest mnóstwo bezpłatnych gotowców, może jakiś blogspot?
 
slivus  Dołączył: 05 Sie 2006
docelowo ma to być działalność zarobkowa i chciałbym żeby chociaż strona profesjonalnie wyglądała ;-)
 
j+  Dołączył: 01 Sty 2008
Bardzo zależy. Jak znajdziesz, to możesz dostać porządną stronę za np. jakąś inną przysługę, od osoby, która dopiero zaczyna i po prostu chce wzbogacić portfolio. Tylko może być dość spory problem ze znalezieniem dobrego początkującego.

U bardziej doświadczonych ceny się zaczynają od 300zł +VAT, kończą w niebiosach.
*puf*

 
Desmond  Dołączył: 07 Paź 2008
j+ napisał/a:
Tylko może być dość spory problem ze znalezieniem dobrego początkującego.
Hehe, nie koniecznie :)
j+ napisał/a:
U bardziej doświadczonych ceny się zaczynają od 300zł
To zależy, widzisz trzeba zrobić grafikę, pociąć ją. slivus zapewne będzie chciał panel dodawania zdjęć, tak wiec trzeba zrobić całe zarządzanie nimi, a do tego jakiś system kont umożliwiajcy logowanie i administrowanie tym. Serwer wykupić, zapewne domenę też. I takie tam ...
 
slivus  Dołączył: 05 Sie 2006
j+, dziękuje za konkretną odpowiedź.
Desmond, masz racje chcę to o czym napisałeś, domene już mam :)
Mam ofertę jednego gościa i cytuje "główna strona około 200zł no i kolejna podstrona tak kolo 30/25 zł" z tym że dopiero po efektach będzie widać czy drogo czy tanio chyba :)
 
j+  Dołączył: 01 Sty 2008
Desmond napisał/a:
To zależy, widzisz (...)
j+ napisał/a:
Bardzo zależy.
i
j+ napisał/a:
się zaczynają
;-)

slivus napisał/a:
z tym że dopiero po efektach będzie widać czy drogo czy tanio chyba :)
prawda, więc moim zdaniem albo należy szukać po ludziach z otoczenia (mniejszego lub większego, nie wierzę, żebyś nie znalazł wśród znajomych znajomych ani jednej osoby, która nie miałaby do tego smykałki), albo zgłosić się do gościa z jakimś portfolio, gdzie wiesz, co już potrafi.
*puf*

 

Grendel  Dołączył: 31 Gru 2006
a może na początek zrobisz sobie dobrego bloga na wordpress? temacików sporo, można przerabiać, nie ma problemów z generowaniem galerii itd... zawsze łatwiej się na stylach pobawić i coś poprzestawiać po swojemu niż budować od początku nie mając gwarancji że będzie stabilne, zgodne z normami i łatwe do indeksowania.... WP ładnie przygotowuje dane do przeszukania przez roboty googla (ładnie się stronka promuje!) samemu trzebaby dbać mocno o niektóre rzeczy -a tak - wszystko na miejscu.
 

michalwochna  Dołączył: 31 Sty 2007
Również i ja na początek polecę stworzenie strony na WordPress'ie. Tematów graficznych jest całkiem dużo, a są też firmy, które specjalnie pod WP stworzą dla Ciebie temat, ewentualnie można zakupić już jakiś gotowy z pełną pomocą techniczną (około 50 dolarów). Z pewnością będzie to lepsze i tańsze rozwiązanie na początek, a może się nawet okazać lepszym i wygodniejszym dla Ciebie. WP jest niezwykle rozbudowany i wciąż pracują nad nim ludzie, możesz więc modyfikować i dodawać kolejne aplikacje, w zależności od Twoich potrzeb, a to wszystko bezpłatnie.

Rzecz jasna można poszukać kogoś kto stworzy Tobie stronę, ale za 300 zł to nie będzie dobra strona. Za tyle to nawet grafika nie opłacisz.
 
slivus  Dołączył: 05 Sie 2006
To mnie zaintrygowaliście tym WordPress, ciekawy temat i warto samemu się pozmagać -dzięki :-)
Ta osoba od tworzenia www ma mi niedługo pokazać jakieś efekty swojej pracy to wrzucę pod Waszą ocene.
 

michalwochna  Dołączył: 31 Sty 2007
Warto. Pamiętaj właśnie, że do WP masz pełen support, zawsze znajdziesz kogoś, kto Ci pomoże, podpowie. Używając engine WP wcale nie musisz stworzyć bloga, warto porozglądać się za płatnymi tematami, zazwyczaj są ciekawsze i na ich podstawie można stworzyć ciekawą i atrakcyjną stronę.
 
Desmond  Dołączył: 07 Paź 2008
slivus napisał/a:
Mam ofertę jednego gościa i cytuje "główna strona około 200zł no i kolejna podstrona tak kolo 30/25 zł"
Cóz, 200 zł za głowną to chyba nie jest tak tragicznie, ale 25/30zł za podstronę, w erze gdzie właśnie masz takiego WP o którym pisano, to zdzierstwo. Nie chodzi mi oczywiście o cenę, ale fakt że potem podstrony można dodawać samemu z poziomu np. panelu administracyjnego.

Tak więc zamów u tej osoby tylko layout i ew. jedną stronę przykładową, przerób to na szablon do WP i ciesz się :)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Cytat
Tak więc zamów u tej osoby tylko layout i ew. jedną stronę przykładową, przerób to na szablon do WP i ciesz się :)

albo zamów po prostu u kogoś zrobienie szablonu do WP, odpadnie praca przy przerabianiu layoutu na szablon (a nie każdy musi się na tym znać)
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
indexhibit i nie trzeba nic więcej, ale bez wyczucia estetyki jakiegokolwiek nawet i gotowiec nie pomoże, więc jeżeli nie jesteś z grafiką na ty, to lepiej komuś zapłać :-P
 
irbiss  Dołączył: 08 Kwi 2009
A ja polecam PixelPost. Wygląda dość profesjonalnie, w zależności od "lajałtu". Można edytować na prawo i lewo. Ogólnie super, byłem bardzo zadowolony, ale kombinowałem coś z DFGallery (link) i usunąłem pixelpost'a. Teraz korzystam ze zwykłej picasy i tyle :-P
 

sever  Dołączył: 07 Maj 2008
możesz poszukać albo zamieścić ogłoszenie tutaj:
www.zlecenia.przez.net
 
pikolo  Dołączył: 06 Gru 2006
skala cen jest przeogromna , wszystko zależy od tego co zlecający sobie życzy żeby na stronie miało się znajdować .
 
slivus  Dołączył: 05 Sie 2006
dzięki za odpowiedzi. zobacze do czego jest zdolny macher którego znalazłem a potem będę sam kombinował i ewentualnie szukał zdolnych i nie znających swojej wartości ;)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach