Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Święta...
W tym wyjątkowym okresie, jakim są Święta Bożego Narodzenia, chciałbym życzyć Wam przede wszystkim spokoju. Wyciszenia, radości wewnętrzej i biegłości ujrzenia rzeczy niezwykłych w najbardziej banalnych sprawach. Rodzinnej harmonii, klimatu dawnych lat i dziecięcej zdolności dostrzegania w tym wszystkim magii.
.
.
.
... a ponieważ w tym roku wyjątkowo Nowy Rok przypada po świętach, więc korzystając z okazji życzę Wam, by nadchodzący rok był lepszy od obecnego. By za te 365 dni, oglądając się za siebie można było powiedzieć: Kurcze, to było naprawdę 12 wspaniałych miesięcy.
 
pxm  Dołączył: 17 Paź 2006
Wesołych Świąt!
Mysle, ze juz czas na taki temat :-)
Zycze Wszystkim Wszystkiego Najlepszego, Dużo zdrowia, Pomyślności, Extra prezentów, jak najmniej Kadyszek z FF/BF ;-) itd.... oraz Pomyślności w nadchodzącym 2007 Roku !!!
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Dużo zdrowia wszystkim Wam.



I uśmiechu.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Re: Święta...
Wiele rodzinnego ciepła i miłości w nadchodzące świąteczne dni. Błogosławieństwa Bożej Dzieciny na nadchodzący Nowy Lepszy Rok.
Aby każdy z Was za rok o tej porze, był bogatszy, jak nie o całą nową linijkę, to przynajmniej o jeden przecinek w stopce i efekt tegoż w galerii - również grupowej.
Wszystkim :*
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
I ja również życzę wszystkim jak najprzyjemniej spędzonych Świąt.

I, wzorem Micha, przy okazji życzę dużo szczęścia i radości w Nowym Roku.

Do tego jeszcze pochwalę się, że nabyłem właśnie kadyszkę.
(I w ten sposób za jednym zamachem załatwiłem jeszcze Prima Aprilis ;-) , który jak wiemy przypada trochę po Nowym Roku. Walentynki pominąłem, bo by mi żona łeb urwała, że filtruję przez komputer).
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
A ja Wam życzę, aby Boże narodziny napełniły Was tak dużą siłą, nową mocą, nową radością, aby każdy dzień nadchodzącego roku był dla Was jak dzień świąteczny :-)

Wszystkiego Świątecznego :-)

 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Wszystkim składam najserdeczniejsze życzenia szczęśliwych i pogodnych
Świąt Bożego Narodzenia
oraz wszelkiej pomyślności
w Nowym 2007 Roku.
Wielu twórczych dokonań, właściwych wyborów, wytrwałości i optymizmu.
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
( pxm, Michu, założyliście takie same tematy dokładnie o tej samej godzinie 17:37 ... nie ma to jednak ja "rodzinna" (klubowa) telepatia :mrgreen: )
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
Wszystkiego najlepszego
świątecznego
spełnienia marzeń

i

dużo zdrowia do newsów
żeby ceny w dół
a my na falach kariery - w górę
samych udanych kadrów
fantastycznych modelek/modeli (niepotrzebne skreślić)
niepowtarzalnych plenerów
powiększenia kolekcji słoików i inszych takich

i żeby nam pentax rósł w siłę :)
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
Aby spust migawki, zawsze zadzialal w odpowiednim momencie,
Aby kazdy kadr byl trafiony (no moze chociaz co dziesiaty :),
Aby czas byl zawsze wystraczajaco krotki a przeslona odpowiednio przymknieta,
Aby nigdy nie braklo klatek czy tez miejsca na karcie,
I w ogole wszystkiego najlepszego ;)

pozdrawiam
Grzesiek
 
eryk Dołączył: 18 Lip 2006
Dobrego światła , bo świat jest wtedy piękniejszy i lepszy .Pozdrawiam
 

jarekw  Dołączył: 19 Kwi 2006
Wszystkim spragnionym Ciepła życzę aby nie zabrakło go w te Święta i przez cały nadchodzący rok. Wszystkim zabieganym odrobiny spokoju i czasu na refleksję na codzień. Aby wszyscy w zbliżające się Święta i przez cały przyszły rok spotykali wokół siebie tylko poczciwą i zdrową normalność (i to nie tylko w świecie fotografii).
A tym którzy wciąż jeszcze pisują listy do Miśkołaja - aby wszystko co im się marzy znaleźli pod choinką.
Tego i dużo, dużo więcej wspaniałości życzy -
Jarek Wójtowicz z żoną Alinką i małym Marcinem
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
... życzę Wam (i sobie) trochę ... Świętego Spokoju ;-)
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
O, wstawię sobie tego gifa do sygnaturki :)
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
A ja wam życzę zdrowych i pogodnych świąt, a w nowym roku oderwania się od tabelek, wykresów, bandingów, prześwietleń, niedoświetleń, szumów, wyostrzeń, BF/FF, nieudanych sampli, od tego całego ******* sprzętowego i po prostu wiele radości z fotografowania może do szuflady może na forum nieważne ważne aby wam się to podobało, no i każdemu co najmniej po naleśniku i po LTD.
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
Chyba już wszystko zostało życzone przez poprzedniczkę i poprzedników, więc żeby się zbytnio nie powtarzać życzę wszystkim dużo zdrowia i wytrwałosci w dążeniu do celu.
 

sebostek  Dołączył: 19 Kwi 2006
Mikołaja z długą brodą, gości z procentową wodą, LTD w prezencie, prostej drogi na zakręcie. :mrgreen:
Życzę Wszystkim zdrowia, a reszta jakoś się ułoży
pozdrawiam
sebostek
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
sebostek napisał/a:
Życzę Wszystkim zdrowia, a reszta jakoś się ułoży
- i to sa najwazniejsze chyba zyczenia....
czego wszystkim i sobie takze.......
 
pxm  Dołączył: 17 Paź 2006
sołtys napisał/a:
( pxm, Michu, założyliście takie same tematy dokładnie o tej samej godzinie 17:37 ... nie ma to jednak ja "rodzinna" (klubowa) telepatia :mrgreen: )


Własnie widzialem :-)
 

kwarc  Dołączył: 25 Kwi 2006
Klasycznie jako manualny analogowiec :-)
Zdrowych , ciepłych , rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz spełnienia marzeń
w Nowym 2007 Roku

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach