pawelek-79  Dołączył: 06 Wrz 2006
Iza napisał/a:
Aha, uruchomiłam nową funkcjonalność na koncie gmailowym - odsyłam potwierdzenie otrzymania maila.


Potwierdzam i informuję, że funkcjonalność działa. :-D

P.S.
Gdzie to znalazłaś? Bo przeszedłem przez wszystkie ustawienia Googla i znalazłem najróżniejsze rzeczy, a tego nie. Musiałem przegapić.
 

baudet  Dołączył: 07 Lut 2008
pawelek-79 napisał/a:
Gdzie to znalazłaś? Bo przeszedłem przez wszystkie ustawienia Googla i znalazłem najróżniejsze rzeczy, a tego nie

O ile mi wiadomo to nie zależy od Gmaila, ale od używanego programu pocztowego. Thunderbird sobie radzi.
 

pawelek-79  Dołączył: 06 Wrz 2006
baudet, a ja myślałem, że chodzi o konto przez www. A Thunderbird mi wysyła potwierdzenie bez problemu, tylko nie mam gmaila podłączonego do tb.
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
baudet napisał/a:
O ile mi wiadomo to nie zależy od Gmaila, ale od używanego programu pocztowego. Thunderbird sobie radzi.
Nie, to ustawia się na stronie. W prawym górnym rogu jest napis Ustawienia, w zakładce Ogólne jest opcja Wiadomość o nieobecności - i to jest właśnie to :-D
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Iza, ha, czyli zrobiłaś dirty hacka na to

po prostu zakładasz że zawsze Ciebie nie ma

kurde - bym nie wpadł na tak oczywiste rozwiązanie
no ale dlatego zawsze mam jeszcze biznesowców i testerów, żeby bardziej życiowo podeszli do problemu
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
opiszon napisał/a:
Iza, ha, czyli zrobiłaś dirty hacka na to
O kurde :!: Mogę się czuć hakerką? Z moimi zdolnościami komputerowymi to niezłe osiągnięcie :-P
 

Generic  Dołączył: 09 Lis 2007
Czyli że powinienem był dostać jakieś potwierdzenie? Bo nic nie dostałem a wysłałem dzisiaj pracę... A wyślę jeszcze raz dla pewności bo tamto poszło przez telefon i coś jeszcze mogłem przekombinować z forwardingiem z maila z poprzedniej edycji.
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Generic, mam w wysłanych potwierdzenie do Ciebie. No i oczywiście Twoją pracę otrzymałam :-D
 

Generic  Dołączył: 09 Lis 2007
Tajemnica rozwiązana - poczta.fm uznała to za spam i wrzuciła do odpowiedniego katalogu a program pocztowy na kompie tego nie ściąga... Już jej zabroniłem tak robić, na przyszłość o-)
 

pawelek-79  Dołączył: 06 Wrz 2006
Iza, ale ja dostałem dzisiaj drugie potwierdzenie, wyglądające inaczej niż pierwsze :shock:
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
pawelek-79, Ty ustawiłeś w swojej wiadomości żądanie potwierdzenie, które otrzymałeś, gdy ja odebrałam Twojego maila. Ja natomiast ustaliłam na moim koncie mailowym wysyłanie potwierdzeń odbioru do każdego nadawcy.
 

pawelek-79  Dołączył: 06 Wrz 2006
Iza, acha! To taka para kaloszy. :-D
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Przypominam: ostatnie godziny na przysyłanie prac na PC005 :-)
Zapraszam do udziału.
 
gilby  Dołączył: 28 Lut 2007
Iza, dotarł do Ciebie mój mail? Bo nie dostałem odpowiedzi.
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Tak, dotarł, tylko nie wiem czemu znowu trafił do spamu i przez to nie wysłało się potwierdzenie.

[ Dodano: 2009-05-05, 13:26 ]
Gilby, dodałam Cię do listy kontaktów i wg pomocy Gmaila powinno być teraz ok :-D
 
gilby  Dołączył: 28 Lut 2007
dzięki :)
 

mateo_m  Dołączył: 17 Maj 2007
Iza, wysalem przez przypadek maila bez zalacznika, drugi z zalacznikiem juz poszedl
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Mateo_m, nie ma problemu :-)
 

mateo_m  Dołączył: 17 Maj 2007
Iza, a doszedl ten mail z zalacznikiem? bo dostalem tylko potwierdzenie tego pierwszego maila.
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Doszedł. Bez sensu ten mój sposób, bo do jednej osoby wysyła potwierdzenie nie częściej niż raz na 4 dni i nie da się tego nigdzie zmienić :evil:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach