yacek000  Dołączył: 26 Wrz 2007
Ja tylko FF, O jest tragedia dla mnie ;) i wolna strasznie... dobra natomiast ta startowa z miniaturami zakładek.. ale FF na pewno wymyśli coś lepszego hehe ;)
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
yacek000 napisał/a:
bo ja dosłownie pół godziny temu zainstalowałem operę (straszna jest..) :]


http://browsershots.org/
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
yacek000 napisał/a:
ale FF na pewno wymyśli coś lepszego hehe ;)
jak wszystkie dobre rozwiązania zerżną z opery :-P Kużden ma swój gust
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
awakqwq napisał/a:
jak wszystkie dobre rozwiązania zerżną z opery


w koncu zabiera sie perły sprzed wieprzy, czyz nie? :-P
 

yacek000  Dołączył: 26 Wrz 2007
no dokładnie - nie ma się co kłócić o tenże odwieczny problem przeglądarek...
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Cytat
w koncu zabiera sie perły sprzed wieprzy, czyz nie?
alkos, sugerujesz że jestem wieprzem :?: Ranisz mnie przecież w opisie wyraźnie mam że Żaba :-/ :mrgreen:
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
awakqwq napisał/a:
alkos, sugerujesz że jestem wieprzem


Nie, sugeruje ze opera nie zasluguje na takie dobre ficzersy, ktore wymyslila ;-)
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Cytat
dobra natomiast ta startowa z miniaturami zakładek.. ale FF na pewno wymyśli coś lepszego hehe ;)
mówisz masz. Już jest do pobrania Speed Dial
 

yacek000  Dołączył: 26 Wrz 2007
ooo dzięki :)
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
yacek000, ja właśnie testuję Netscape 9.0 a z nim hulają wszystkie wtyczki do FF2.0 więc znalazłem sobie to czego brakowało do standardu jaki oferuje mi opera. Generalnie podoba mi się Netscape 9.0 no i mam słownik pl w związku z czym mogę w miarę spokojnie pisać na forum bez użycia word'a :mrgreen:
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
awakqwq napisał/a:
mam słownik pl w związku z czym mogę w miarę spokojnie pisać na forum bez użycia word'a


W FF tez jest...
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
alkos, generalnie Netscape 9.0 jest chyba stworzony na bazie FF, ale podobno są jakieś różnice. Ja jakoś do FF się nie przekonałem zawsze wolałem O. N jak na razie podoba mi się ale pewnie i tak wrócę do O :mrgreen:
 

yacek000  Dołączył: 26 Wrz 2007
Ja testowałem już wiele przeglądarek i nie wyobrażam sobie innej niż FF, opera jest straasznie wolna..

edit wolna to mało powiedziane... hihihi ;)
 

Pietras  Dołączył: 30 Kwi 2007
Ile może być warta w Polsce, Yashica Electro 35 GS, stan ideał, "celownik", obiektyw + nakładki, wide oraz tele :?: Oczywiście wszystko oryginalne ;P
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Pietras, stawiam na jakies 250-300 zl. To cena, jaka powinna osiagnac na Allegro.

Chociaz jesli spojrzymy na te aukcje:
http://www.allegro.pl/ite...gla_od1pln.html :shock: :shock: :shock:

Ktos przeplacil, bo za tyle to mozna wyrwac Konike S3 na je.baju...
 

yacek000  Dołączył: 26 Wrz 2007
hehe ;) też byłem w szoku.. ale ostatnio są w cenie bardzo, nie mówiąc już o tym, że allegro ogólnie stało się drogie jeśli chodzi o fotografię "tradycyjną"
 

Pietras  Dołączył: 30 Kwi 2007
dan, :-B :-B :-B

W takim razie pozbędę się Kodaka retina flex III :mrgreen: Co do Y. Electro to z tego co widzę za dużo dobrych opinii żeby się pozbywać. Chyba że znajdę zestaw w którym jest więcej oryginalnych dodatków ;P
 
CLE  Dołączył: 24 Paź 2007
gilby napisał/a:
PiotrB., orientowałeś się może po ile w świecie chodzą Minolty CLE?


moja jest bezcenna! :mrgreen:
 

tilt  Dołączył: 10 Maj 2006
yacek000 napisał/a:
nie mówiąc już o tym, że allegro ogólnie stało się drogie jeśli chodzi o fotografię "tradycyjną"


E tam drogie, ostatnio chciałem tam sprzedać swoją yashikę fx-103 w stanie idealnym z planarem T*50/1.7 za 349, aukcję obserwowało 17 osób i nikt się nie połakomił.
Ale żeby nie było offtopicznie, to powiem, że faktycznie yaśki Electro bardzo fajne są - ciche, obiektyw jest dość ostry (chociaż kontrast daje raczej mniejszy niż większy), tylko skubańce duże są...

pozdrawiam,
Marcin

PS: robiłem test planar 50/1.7 vs yashinon 45/1.7 - planar wygrał przy każdej przysłonie... ale cały czas było baaardzo blisko
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
tilt napisał/a:
ostatnio chciałem tam sprzedać swoją yashikę fx-103 w stanie idealnym z planarem T*50/1.7 za 349


Hmmm... możesz podesłać zdjęcia na maila? :-) Jesli ma ttl to moze bym i wziął :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach