ladyhawke  Dołączyła: 07 Lis 2008
Ja mam tylko włączony TV, wiec jak akurat leci to przy okazji zerknę okiem. POdobny stosunek mam do Maklowicza. No ale ten aparat mnie zastanowil, bo tak Pentaksjańsko wygladał.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
ladyhawke napisał/a:
POdobny stosunek mam do Maklowicza.


A ja definitywnie odwrotny. Jakoś nie moge sie oprzec sympatyczności małego dużego kucharza :-)
 

kwantus  Dołączył: 08 Lip 2008
Cejrowski ma akurat zdrowe podejście do życia, natomiast Makłowicz to zna sie na kuchni jak kura na pieprzu :-P , jego dzieci kiedys w programie same powiedziały, że "tatuś to wcale smacznie nie gotuje" :evilsmile: . Taki krakowski "bajok" :-)
 

makak  Dołączył: 31 Sie 2008
kwantus, być może Makłowicz na kuchni zna się tak jak piszesz, być może to krakowski "bajok" ale to był jedyny program kulinarny, który oglądałem z ciekawością a Makłowicza słuchałem na pełnym relaksie jak dobrego przewodnika. I tyle. Program spełniał swoje zadanie bo lubiłem poświęcić te pół godziny by go obejrzeć. Program Cejrowskiego też lubie za odmienny sposób prowadzenia serialu podróżniczego. Relaksuje się przy nim tak samo jak kiedyś przy Makłowiczu. Wisi mi ile prawdy jest w jego opowieściach, w końcu to nie wykład na uczelni ;).

A wracając do tematu: również skłaniam się do jakiegoś Canona z elką (kiedyś widziałem czerwoną obwódkę na końcu obiektywu).
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
kwantus napisał/a:
Cejrowski ma akurat zdrowe podejście do życia,


za to zdrowe podejście szykuje mu się proces karny, o szerzenie nienawiści na tle seksualnym i rasowym ;-)

Dzieci nie są wiarygodne, przecież większość nie lubi szpinaku na przykład, jak można uwierzyć komuś kto nie lubi szpinaku ? :shock:
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
guerilla napisał/a:
szykuje mu się proces karny, o szerzenie nienawiści na tle seksualnym i rasowym


serio?
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
No coz - ogladne Maklowicza ale jakos nie moge zrozumiec jak ktos tyle lat gotujacy tak niewprawnie sie moze poslugiwac nozem a poza tym gdzies widzialem ptogram z nim i poza swoim programem wcale nie byl juz takim milym wesolkiem...

A WC - lubie poogladac za odmiennosc chociazby i w nosie mam komu sie to podoba czy nie... Wlasnie tez dostalem dwie jego knigi na imieniny i nieomieszkam przeczytac.

Howgh:-)
Spinner
 

kwantus  Dołączył: 08 Lip 2008
guerilla napisał/a:
Dzieci nie są wiarygodne, przecież większość nie lubi szpinaku na przykład, jak można uwierzyć komuś kto nie lubi szpinaku ?

poszukaj opinii znawców kuchni, a nie amatorów :-P , poza tym ja też nie lubię szpinaku, a gotować potrafię lepiej niż większość facetów i wyczyny pana Makłowicza również mnie nie przekonują :evilsmile:
Co do Cejrowskiego to nie interesują mnie jego poglądy polityczne, ale zdrowe podejście "do życia" - poprawność polityczna też mnie nie interesuje, gość ma swoje poglądy i zasady i tego się nie wstydzi - za co mu :-B
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
alkos napisał/a:
guerilla napisał/a:
szykuje mu się proces karny, o szerzenie nienawiści na tle seksualnym i rasowym


serio?


Jak bóg da - prokuratura prowadzi czynności sprawdzające (czy jak to się nazywa). Ale nie za programy swoje, tylko za wykład na jakiejś uczelni gdzieś- wymsknęło mu sie jak zwykle że gejów to do gazu by posłał, i tym razem widocznie któryś ze słuchaczy nie miał tak samo "zdrowych" poglądów ;-)
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Zawsze mnie odrzucalo od WC. Jakis rok temu obejrzalem "Boso" z Meksyku i bylem w szoku - zastanawialem sie, czy to ten sam czlowiek. Widac bylo, ze tam mieszkal, ze wie o czym mowi - no ale ewidentnie rozmawial glownie ze znajomymi, wiec pewnie latwiej mu okazywac szacunek. No ale dlugo ma sympatia nie trwala - po odcinku z Amazoni, gdzie Indian traktowal jak pocieszne malpki, niestrawnosci wrocily. Potem juz polecialo. Denerwuja mnie te jego libertanskie uogolnienia, ideologiczne wstawski, wyrwane z kontekstu nabijanie sie z UE, itd. A ta jego audycja podzwrotnikowa to jest chyba jedyna rzecz, ktora przelaczam w trojce. No ale tacy tez sa potrzebni.
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
dzerry napisał/a:
Zawsze mnie odrzucalo od WC.

Oj, mnie też. Ale jakiś czas temu widziałem jego program o produkcji korków (takich to korkowania butelek) - całkiem był ciekawy i fajnie zrobiony. Jednakowoż miłością do pana WC i tak nie zapałałem, nie zacząłem oglądać, więc nie wiem, czy coś więcej z jego produkcji przypadłoby mi do gustu.
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
WC kwadrans był na niskim poziomie ;-) ale Boso przez świat jest ciekawe. Owszem, czasami rzuci jakiś bezsensowny tekst. Tyle że reszta programu jest ciekawie prowadzona. I o dziwo chociaż Cejrowskiego nie trawiłem i uważałem za, powiedzmy niemiłego 8-) to Boso przez świat i Audycję podzwrotnikową chętnie oglądam i słucham.
 
PawelK  Dołączył: 03 Maj 2007
Ja puszczalem mimo uszu niektore "akcenty i wtracenia" pana Cejrowskiego i obejrzalem dwie plyty dvd z serii boso przez swiat. Podobao mi sie w jaki sposob oprowadza i opisuje. Duzo ciekawostek moznabylo spamietac dzieki temu w jakiej formie to zostalo podane. WC nie widzialem i z tego co tu wyczytuje to chyba dobrze :-)

Co do Maklowicza to wiadomo to taki troszke showman. Traktuje to bardziej na rozrywkowo i lekko prowadzi swoje programy. Calkiem zgrabnie jak dla mnie. W zeszla niedziele probowalem zrobic danie z jego ksiazki z kuchnia fuion. Naprawde dobry przepis sie to okazal i nie moge powiedziec, zeby to jakis okaz braku gustu byl. Gotowania sie nie boje i mam jakies pojecie o smakach, zeby nie bylo.
 

roket  Dołączył: 15 Lis 2008
Panowie ale o gazie tam raczej nic nie było , chodzi o te słowa:
Cytat
"Gejów trzeba tępić"
i o co tyle szumu ;-) http://www.dziennik.pl/wy...brzydzenie.html
    PiotrR
    Cytat
    Jednakowoż miłością do pana WC i tak nie zapałałem,
i to dobrze,programy mają charakter edukacyjny :-P .
    " Boso przez świat" Jeden z niewielu programów wart obejrzenia w tv publicznej, niestety, a co do nie których poglądów pana Cejrowskiego na UE popieram .
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
"Dziennikarze, którzy przyszli na wykład i nie mieli biletów, zostali wyproszeni. "Nie są świętmi krowami" - mówili organizatorzy. Dochód z imprezy podzielili między siebie studenci z organizacji Vade Mecum i Wojciech Cejrowski."

:shock: normalnie przeczytałem i się za głowę złapałem... Katolicki Uniwersytet i studenci którzy się dzielą zyskami podczas gdy uczelnia udostępniła im sale za darmo... żal i pogarda. A co do zachowania wzglętem tych dziennikarzy to brak mi słów po prostu... żal i pogarda.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
negocjatorek napisał/a:
"Dziennikarze, którzy przyszli na wykład i nie mieli biletów, zostali wyproszeni. "Nie są świętmi krowami" - mówili organizatorzy. Dochód z imprezy podzielili między siebie studenci z organizacji Vade Mecum i Wojciech Cejrowski."


ooostro ;-)
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Nooo... ostro... ale nie wiem o co tyle krzyku... Niech sobie gada...

BTW - http://pl.wikipedia.org/wiki/Wojciech_Cejrowski


mnie zaciekawił ten fakt:

..."Royal Geographical Society – Królewskie Towarzystwo Geograficzne w Londynie – jest trzecim Polakiem posiadającym status członka rzeczywistego (ang. fellow) "...

Pzdr
Spinner
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Spinner napisał/a:
Niech sobie gada...


Ok, tylko niech go jeszcze w trójce nie puszczają, bo mi psuje sobotnie poranki, nieraz już dość zepsute na własną prośbę. :evil:

Spinner napisał/a:
..."Royal Geographical Society – Królewskie Towarzystwo Geograficzne w Londynie – jest trzecim Polakiem posiadającym status członka rzeczywistego (ang. fellow) "...


Mi jakoś bardziej imponuje, że o Kapuścińskim G.G.Marquez do dzisiaj mówi "mój mistrz"...
 

roket  Dołączył: 15 Lis 2008
negocjatorek,
Cytat
:shock: normalnie przeczytałem i się za głowę złapałem...
Przecież to zwykła nagonka na WC , wiadomo przez jakie kręgi rozkręcana , prawda jak zwykle leży gdzieś po środku , ale są też inne wypowiedzi
Cytat
Relacja uczestnika spotkania:

Chyba zacznę częściej czytać Dziennik. Przynajmniej nauczę
manipulować się materiałem dziennikarskim. Tak się składa, że byłem
na konferencji prasowej (materiał video również posiadam). Ten tutaj
jest "super" zmontowany. Szczególnie fragment dotyczący jedzenia
człowieka. Pozbawiony kontekstu brzmi jakby Cejrowski był skromnym
ludojadem. Co do możliwości wejścia na główną cześć spotkania za
darmo przez dziennikarzy. Po to właśnie była konferencja prasowa,
aby dziennikarzy nie musieli kupować biletów aby tam być. Ja akurat
bez żadnych problemów, podkreślę że bez biletu, jednak wszedłem. Po
prostu nie rozmawiałem z organizatorami tonem: mi się należy, bom ja
dziennikarz. A podejrzewam że pani redaktor tak. Po drugie nie wiem
czemu jej tak zależało, bo w trakcie konferencji prasowej, jak mnie
pamięć nie myli, żadnego pytania Pani redaktor nie zadała panu
Cejrowskiemu. O co więc te dąsy? Chyba o sensacje. Co do wytykania
gejów? Po wypowiedzi p. WC o homoseksualistach padło pytanie z
publiczności czy bycie katolikiem polega na wytykaniu gejów i
oczywiście Cejrowski temu zaprzeczył i dał do zrozumienia, że ktoś
może go opacznie zrozumieć.
Do tekstu
    Spinner
    Cytat
    Nooo... ostro... ale nie wiem o co tyle krzyku... Niech sobie gada...
      Właśnie , a kto nie chce niech nie słucha .A co z głównym daniem czyli aparatem ,raczej aparatami . :?:
       

      negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
      mnie chodziło tylko o ten fragment z dziennikarzami (a słowa wypowiadali organizatorzy, czyli nie WC) i o to, że kasę z biletów wzięli do siebieexit
      e...

      Wyświetl posty z ostatnich:
      Skocz do:
      Nie możesz pisać nowych tematów
      Nie możesz odpowiadać w tematach
      Nie możesz zmieniać swoich postów
      Nie możesz usuwać swoich postów
      Nie możesz głosować w ankietach