Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
roket napisał/a:
A co z głównym daniem czyli aparatem ,raczej aparatami . :?:


Tez sie przygladalem... w jednym odcinku jakos mi na Nikosia wyszlo... Ale teraz przylookam sokladniej... W ksiazce foty ma naprawde fajne - kwestia czy jego - musze zerknac:-)

Pzdr
Spinner
 
LDevil  Dołączył: 30 Maj 2007
roket napisał/a:
Panowie ale o gazie tam raczej nic nie było , chodzi o te słowa:
Cytat
"Gejów trzeba tępić"
i o co tyle szumu ;-)
Ale to chyba nie są słowa WC? Wygląda to raczej na twórczą interpretację zdania "Chodzi o stałe i uporczywe potępianie grzechu sodomskiego, którego oni się dopuszczają"
Z drugiej strony na wiki jest link do jakiegoś artykułu na onecie w którym to zdanie jest podane jako wypowiedziane przez WC.
Nawet jeżeli on to rzeczywiście powiedział, to raczej nie ma szans na skazanie go w sądzie.
 

roket  Dołączył: 15 Lis 2008
Spinner,
Cytat
Tez sie przygladalem... w jednym odcinku jakos mi na Nikosia wyszlo... Ale teraz przylookam sokladniej...
Ja jestem pewny że aparatów jest kilka , więc raczej foci tym co ma akurat pod ręką , gdzieś też wyczytałem ze nie lubi cyfranek .
 

kwarc  Dołączył: 25 Kwi 2006
Cytat
W ksiazce foty ma naprawde fajne - kwestia czy jego - musze zerknac:-)

Z tego co widzę w ''Gringo...'' tekst i zdjęcia Wojciech Cejrowski
Spinner zgadzam się iż foty są fajne
Pozdrawiam
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
roket napisał/a:
gdzieś też wyczytałem ze nie lubi cyfranek


Lubi, czy nie lubi, taka cyfranka przecież potrzebuje trochę prądu żeby śmigać. Czy ktoś, kto olewa zabieranie butów do dżungli będzie się przejmował czymś takim jak ładowarka? A gdzie by ją podłączył? ;-) Z resztą w "Rio Anaconda" pisze o slajdach, co też wskazuje na tradycyjną fotografię.
 

Rumpel  Dołączył: 08 Lut 2007
Cejrowskiego cenię za jedno - w swoim cyklu " boso przez świat" pokazuje odwiedzane miejsca od "kuchni" i dzieli się ciekawymi spostrzeżeniami , niespotykanymi raczej często . Za to go cenię.

A to, że nie trawicie jego osoby, ma się nijak do tego, jakim jest podróżnikiem .
A że czasem powie coś kontrowersyjnego, taki jego urok – przynajmniej jest konsekwentny .
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Jak nie masz klinicznej alergii na Cejrowskiego, to przeczytaj "Rio Anaconda". Pisze o amazońskich Indianach z takim podziwem i szacunkiem, że my, Wspaniali Cywilizowani Biali Ludzie :-/ moglibyśmy się nieraz mocno zawstydzić.
 

Niemy  Dołączył: 22 Cze 2008
Ja za jego skrajnie konserwatywnymi poglądami nie przepadam, nie lubie go słuchać w różnych programach, ale boso przez świat oglądam z wielką ciekawością i zainteresowaniem. Te programy sa na prawde ciekawe, pokazują w bardzo ciekawy sposób miejsca których większość z nas nigdy nie odwiedzi a tak może sie przynajmniej na tę chwile tam przenieść :mrgreen: i wiele wartościowych rzeczy sie dowiedziałem dzięki temu programowi i z zakresu antropologii i biologii ogółem

Co do aparatu to
tutaj troche go widac, ale na pewno zmienia (choc ja zawsze widziałem ten co jest na tym zdjęciu)
W jednym z programów robił zdjęcie krowie leżacej na ziemi która dmuchnęla piaskiem i powiedział że obiektyw teraz ma do wymiany i że przy okazji TVP nową kamere bedzie musiała mu dac bo tez bedzie do niczego po tym wyjeździe

A programy Makłowicza też ciekawie sie ogląda bo osadza je w rzeczywistości regionalnej
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
Niemy napisał/a:
Co do aparatu to tutaj troche go widac, ale na pewno zmienia
Na tym zdjęciu jest Canon.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach