roket  Dołączył: 15.11.2008
piotrek0001,
Cytat
przy NICKEL wykrywa mi zawleczki od puszki....
i weź tutaj coś znajdź...
Jaki problem od tego masz dyskryminacje ,pomyśl trochę i ustaw co prawda puszek nie zdyskryminujesz ale resztę śmieci tak.

lamina
Cytat
mysle raczej ze to wina tego ze w fisher i bounty jedna bateria zasila elektronike a druga tor dzwiekowy (audio) i baterie sie nierowno zuzywaja.
to prawda osobne zasilanie z każdej baterii ,ale baterje rozładowują się zawsze w takim samym stopniu ,czyli jak brakuje prądu pewnie bierze z drugiej ,nie mam innego wytłumaczenia.

lamina  Dołączył: 15.12.2008
w ace 150 niewiele zdyskryminuje, tam jest tylko 4 segmenty dyskryminacji i nie mozna sobie ustawic co sie chce.....

piotrek0001  Dołączył: 05.01.2009
roket napisał/a:
od tego masz dyskryminacje ,pomyśl trochę i ustaw co prawda puszek nie zdyskryminujesz ale resztę śmieci tak.

mam już ustawioną dyskryminacje na biżuterie....

[ Dodano: 2010-07-19, 09:18 ]
lamina napisał/a:
tam jest tylko 4 segmenty dyskryminacji

3..

[ Dodano: 2010-07-19, 09:19 ]
W sumie to dwie.. biżuteria i monety

lamina  Dołączył: 15.12.2008
moja pomylka, ace150 ma 5 segmentow dyskryminacji ale nie da sie ich dowolnie zalaczac i wylaczac jak w ace250 (on ma 12) moja sugestia to chodzic na allmetal i patrzyc na LCD, jesli pokazuje sie 1 segment to bedzie raczej zelazo, jesli ktorys z kolejnych to kopac... z czasem nauczysz sie rozpoznawac niuanse w detekcji,,, jak rozne dzwieki dla jednej rzeczy w zaleznosci od sposobu przemiatania, rodzaj i sygnalu dzwiekowego.... mimo ze sa tylko 3 to mozna jeszcze rozpozanc sporo po jego zachowaniu.

piotrek0001,
Cytat
mam już ustawioną dyskryminacje na biżuterie....
Nie ma czegoś takiego jak dyskryminacja na biżuterie ,jeśli chcesz mieć jakieś wyniki kup wykrywacz z mechaniczną regulacją dyskryminacji , jakiś starszy model inaczej szybko się zniechęcisz marketing i reklamy zrobiły swoje ,przeczytaj jeszcze raz cały wątek od początku.

Jasiek Matacz  Dołączył: 17.01.2008
Ehhh ja dzisiaj poszedlem z kolega na moje starte miejsce, mowie mu "tu sa stanowiska mozdzierzy,lepiej nie kopac" a ten ze bedzie mimo to kopal, na 10m2 w 5 minut trzy sygnaly- trzy 80mm mozdzierzyki. Idziemy dalej gadam ze tu chyba staly ckmy- wykrywki szaleja-wszedzie sygnal, wbijesz lopate a tu bez wykrywki luski na lopacie-odpalam dyskryminacje i wyciagam kilka ladnych miedzianych luseczek do mausera- bez czyszczenia ladne,bicia widoczne idealnie. Potem jeszcze poszlismy 20m dalej na najbardziej wysuniety cypel okopow(sa na takiej goze i ich linie wyznacza stromizna zbocza), mielismy sie zbierac ale stwierdzilismy ze pokopiemy jeszcze troche- po pol godzinie kolega mial 2 lodki od mausera ja chyba jakis stary przegnily kompletnie bagnet- samo metalowe ostrze i rekojesc bez drewna.

Co jak co ale okolice zamieszkania mam ciekawe... :-D :-B

A pisze tylko by sie pochwalic ;-)

opiszon  Dołączył: 29.01.2008
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Jasiek Matacz, ja rozumiem że na szałcie sprawdzanie pisowni nie działa, ale tego się nie da czytać

nie dość że zła interpunkcja
nie dość że bez PLiterek
to jeszcze do tego z błędami :-/

Zapraszam do mnie, zrob mi Linuxa bym mial PL literki :cry:

opiszon  Dołączył: 29.01.2008
twój Linux - twój problem :-P

I tu sie kochany mylisz bo ja se napisze, ale ty to czytasz :evilsmile: :-B

plwk  Dołączył: 21.04.2006
W ramach czystości językowej, ustanowionej regulaminem forum, możemy te twory kasować :evilsmile:

Ale moje twory sa artystyczne :evilsmile: Wiesz to tak jak z dobra praca malarska- czlowiek staje i mysli "o co w tym *** chodzi?" :evilsmile: :lol: :-B

plwk  Dołączył: 21.04.2006
Jak przesadzisz to pozostaniesz artystą nieznanym.

a jakbym pisal i sam kasowal to bylbym takim artysta co maluje i wszystko wklada do szuflady- nie dzieli sie tym ze swiatem..?

A co do Fedorki nie dają PL -ów.

krzyber  Dołączył: 24.01.2008
lamina, jeśli miałeś już możliwość testowania G2, mógłbyś opisać swoje wrażenia? Jest sens zakupić ten wykrywacz z przeznaczeniem głównie na monety czy raczej tylko brodzenia w Kaczawie :evilsmile: ?
Ewentualnie jeszcze jaki jest zasięg na większe srebro?

Pozdrawiam.

Wie ktos czy zmiana cewki na wieksza w Garrecie ACE 150 zwiekszy zasieg czy tylko "pole szukania"?

Jasiek Matacz, Zwiększy i to i to ,ale pobór prądu też się zwiększy.

krzyber  Dołączył: 24.01.2008
Jasiek Matacz, zwiększenie zasięgu nieadekwatne do kosztów sondy :-( .

Używałem cewek 8" i 10" na Bounty Hunter , większa cewka na monecie daje jakieś 5cm większego zasięgu np. z 25cm do 30cm.

[ Dodano: 2010-11-07, 20:47 ]
Ale i tak wiekszość monet zalega na głębokości do 15cm.

Skocz do: