sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
  Jak i kiedy?
Pozwoliłem sobie przenieść już teoretyczny wątek o IV PPD do działu "Plenery, Spotkania, Galerie, Zaproszenia", bo chyba nie ma sensu rozwodzić się "gdzie?" skoro większość, którzy się odezwali są za Górami świętokrzyskimi. Pozostaje tylko ustalić "jak" i "kiedy" :-) Czyli szukamy odpowiedniego terminu i kogoś, kto dobrze zna okolicę, kto miałby czas i ochotę podjąć się organizacji. Zapraszam do dyskusji :-)
 

oryszard  Dołączył: 14 Gru 2006
Mieszkam wZagnańsku to b. blisko Suchedniowa i Mostkow. Deklaruje pomoc w organizacji Pleneru. Jeżeli sobie życzycie. Jestem chętnym Emerytem i na chodzie.
Mysle ze nalezalo by się spotkać z Kolegą ze Skarżyska i wspólnie omówić zakres prac.
Moj mail podalem. Ostrowski Ryszard
 

bogusz  Dołączył: 25 Kwi 2006
Hej!

Wstępnie proponuję weekend 11-12-13 maja ewentualne następny czyli 18-19-20 z możliwością przedłużenia. Góry Świętokrzyskie to oczywiście dobry pomysł pod warunkiem znalezienia odpowiedniego organizatora. Z doświadczenia wiem, że długi weekend 1-3 majowy ludziska mają zarezerwowany na wyprawy rodzinne i PPD w tym terminie jest niezbyt dobrym pomysłem. Proponuję więc ustalić konkretnie termin (np. do końca stycznia), wtedy Ci, którym będzie zależało zorganizują sobie wolne.
Ja się oczywiście wstępnie piszę na 90%. Pewnie z rodzinką.

p.s. może do tego czasu sprawię sobie jakiegoś Pentaksa :mrgreen:
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
nom to tak jak pisałem sie deklaruje do grupy organizacyjnej tylko jak pisałem prosiłbym aby uczestnicy poprzednich PPD jak rónież ich organizatorzy napisali swoje spostrzeżenia z poprzednich spotkań i przeslali mi na PW - nie chodzi mi o relacje z tamtych spotkań, ale np. raczej uwagi organizacyjnej

[ Dodano: 2006-12-30, 13:01 ]
ok, dopiero przeczytałem co Spinner, kiwaczek i sylwiusz napisali w poprzednim wątku hehe :mrgreen: :lol:
 

bogusz  Dołączył: 25 Kwi 2006
No to napisze ze swojego doświadczenia (nie bylem tylko na jednym PPD).
1. Podstawa to niezbyt przeładowany plan działania i pozostawienie wieczorów na integracje uczestników w miejscu noclegowym. Szczególnie miło widziane jest odpowiednie pomieszczenie (z możliwością wyświetlania slajdów, konsumpcji zawartości żółtej lodówki tudzież darmowym barkiem z miłą barmanką :mrgreen: ).
2. Z wyżywienia to najlepiej śniadania i obiadokolacje na miejscu, chociaż część uczestników zawsze woli własne śniadanka.
3. Miejsce na ognisko/grilla w sobotę.
4. Większość uczestników przyjeżdża samochodami, więc sprawa transportu na miejscu nie jest problemem.
5. Ludzie nie lubią długich pieszych wycieczek.
6. Plan wczesnego wstawania i gonienia gdzieś budzi bierny lub czynny opór GD (Grupy Destrukcyjnej).
7. Nie należy zadzierać z GD :mrgreen: .
8. Wszystkie zmiany planów na miejscu wymagają konsultacji i akceptacji GD :mrgreen:
9. Noclegi powinny być niezbyt drogie, jednak bez przesady, warunki sanitarne i ogólnie mieszkaniowe powinny być dobre. Pokoje 2-3 osobowe z łazienkami to standard.
10. Kiwaczek bardzo wysoko postawił poprzeczkę i powinieneś z nim konsultować Twoje plany i wątpliwości.
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
bogusz, ooo właśnie, wielkie dzięki, o coś takiego mi chodziło.
Jakby ktoś jeszcze chciał coś dorzucić od siebie to z góry dziękuje :)

bogusz napisał/a:
5. Ludzie nie lubią długich pieszych wycieczek.

no to odpada mi z planu przepiękna, niesamowicie fotogeniczna ale niezbyt krótka trasa św.Katarzyna-Łysica-św.Krzyż-NowaSłupia ale to nie problem, bo innych atrakcji można tu znaleźć całe tony ;)

bogusz napisał/a:
9. Noclegi powinny być niezbyt drogie, jednak bez przesady

jakie ceny uważacie za rozsądne? albo jakie np. były poprzednio?
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
bogusz napisał/a:
Wstępnie proponuję weekend 11-12-13 maja ewentualne następny czyli 18-19-20 z możliwością przedłużenia.
Bardzo chętnie się na to piszę. To będzie mój pierwszy PPD :-)
 

jarekw  Dołączył: 19 Kwi 2006
bogusz napisał/a:
Wstępnie proponuję weekend 11-12-13 maja ewentualne następny czyli 18-19-20

no to ja jestem :-D moja lepsza połowa jeszcze się zastanawia :-D
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Jestem za, a nawet przeciw :-D . Bardzo chętnie wezmę udział w takim spotkaniu. No i tak jak Argawen będę pierwszy raz na takiej imprezie.
 

kiwaczek  Dołączył: 25 Kwi 2006
Początek Boguszowej wypowiedzi był całkiem całkiem...
A część z GD możesz spokojnie pominąć. Grupę Destrukcyjną należy od początku spacyfikować i nie dać im dojść do głosu. Tak jest lepiej dla PPD (a że przy okazji gorzej dla GD to już inna sprawa).

Teraz mam ograniczony dostep do sieci, ale jak wrócę do kraju i nie zapomnę to napiszę kilka uwag o organizacji.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Ja dodam jeszce ze w poblizu imprez integracyjnych powinien byc kibelek bo ostatnio jk poszedlem za potrzeba to zapomnialem wrocic i obudzilem sie rano...... 8-)
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Fafniak - u Ciebie nic mnie juz nie zdziwi :-P
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Grupa Destrukcyjna to bardzo przyjazne zwierzę :mrgreen:
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Dobra, dobra, sprobuj Jurku nie przyjechac w 2007 na PPD, to sie calym plenerem zwalimy Ci na chate :-P
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
:oops: chyba się odezwałem nie w porę ;-) :lepper:
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
A przecież miał być plener w Japonii - już rozeszło się po kościach?
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Jarku - plener to nie to samo co PPD :-P
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
bardzo chętnie piszę się :) tylko konkretne daty - to podstawa, żebym mogła zarezerwować sobie termin :)
 

MvA  Dołączył: 29 Kwi 2006
ja proponuje 1-2-3 czerwca. dopiero wtedy jestem w Polszcze
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
MvA napisał/a:
ja proponuje 1-2-3 czerwca. dopiero wtedy jestem w Polszcze

To może tak siłą rozpędu przesuńmy to na lipiec :mrgreen: pliz :roll:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach