shap  Dołączył: 06 Kwi 2007
Nowy dizajn Allegro.pl
target to chyba dzieci.... duże i kolorowe... ;-) Fuj...
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
jest trochę niedoróbek, ale myślę ze nie jest źle

jeżeli zrobili to tak jak myślę, to powinni udostępnić możliwość zmiany skóry, albo choć schematu kolorystycznego, i każdy będzie zadowolony
 

sahib  Dołączył: 14 Lut 2009
opiszon napisał/a:
jeżeli zrobili to tak jak myślę, to powinni udostępnić możliwość zmiany skóry, albo choć schematu kolorystycznego, i każdy będzie zadowolony

Znając ich to w ogóle nie przewidzieli takiej możliwości :roll:
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
sahib, nie wiem czy obowiązuje mnie jakieś NDA, ale mogę tylko powiedzieć, że w związku z tym nad czym pracuję z kumplami od jesieni, to mam nadzieję że allegro taką możliwość udostępni, bo inaczej okaże się, że jakiśtam procent sensowności tego projektu, poszedł w p***
 
jungli
[Usunięty]
Aleszajse zawsze malpuja po ebaju, strasznie ich nie lubie, szkoda, ze juz tyle kasy sobie nabili, byloby inaczej gdyby ebaj wlazl dp Polando o czasie....

Nowy dizajn jest straszny

hej
 

piotrecius  Dołączył: 31 Gru 2006
Dizajn nie jest taki zły ale dużo mniej przypadł mi do gustu nowy system zakładek. Faktycznie trochę małpujący ebaj ale moim zdaniem to akurat nie było trafne posunięcie. Starszy interfejs był o wiele bardziej intuicyjny.
Mam nawyk otwierania interesujących przedmiotów w nowych kartach przeglądarki środkowym przyciskiem mychy. Dawniej działało to jak należy, a teraz po kliknięciu środkowym przyciskiem przedmiot z listy otwiera się w nowej karcie ale jednocześnie karta z listą również przechodzi na stronę tego przedmiotu. Strasznie to irytujące - mam nadzieję, że to doszlifują
 

sahib  Dołączył: 14 Lut 2009
opiszon napisał/a:
sahib, nie wiem czy obowiązuje mnie jakieś NDA, ale mogę tylko powiedzieć, że w związku z tym nad czym pracuję z kumplami od jesieni, to mam nadzieję że allegro taką możliwość udostępni, bo inaczej okaże się, że jakiśtam procent sensowności tego projektu, poszedł w p***

Wiesz, ja o obsłudze allegro mam zdanie jednoznacznie negatywne... Za dużo razy miałem z nimi do czynienia, żeby spodziewać się po nich czegoś sensownego.

jungli napisał/a:
Aleszajse zawsze malpuja po ebaju, strasznie ich nie lubie, szkoda, ze juz tyle kasy sobie nabili, byloby inaczej gdyby ebaj wlazl dp Polando o czasie....

Ebay wszedł w dobrym momencie ale w bardzo złym stylu. Przecież ten ebay, który został u nas zaprezentowany był mierną - bardzo mierną - namiastką ebaya zagranicznego. Wzięli Polaków za idiotów i to się na nich zemściło.
 

shap  Dołączył: 06 Kwi 2007
dla mnie wszystko za duże, za szerokie... żeby obejrzec kategorie musze skrolować ekran... wczesniej wszystko było pod ręką (pod myszką)... Dla mnie sam dizajn tragedia ;-(

Nowe logo też fatalnie zaprojektowane... znak ginie razem z dużymi literami, "g" "przewraca się"... Wg mnie zmainy na gorsze...

 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
sahib napisał/a:
Wiesz, ja o obsłudze allegro mam zdanie jednoznacznie negatywne... Za dużo razy miałem z nimi do czynienia, żeby spodziewać się po nich czegoś sensownego.

IMHO zrobiliby bardzo źle, gdyby nie udostępnili w tej wersji możliwości skórowania
ale to tylko z mojego punktu "siedzenia"

aha, nie pracuję w allegro, ani dla allegro, żeby nie było :-P
 

sahib  Dołączył: 14 Lut 2009
opiszon napisał/a:
sahib napisał/a:
Wiesz, ja o obsłudze allegro mam zdanie jednoznacznie negatywne... Za dużo razy miałem z nimi do czynienia, żeby spodziewać się po nich czegoś sensownego.

IMHO zrobiliby bardzo źle, gdyby nie udostępnili w tej wersji możliwości skórowania
ale to tylko z mojego punktu "siedzenia"

Nie tylko z twojego ;)
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
opiszon napisał/a:
poszedł w p***

Chyba chcesz na prawdę zarobić czerwony pasek, w domu też tak mówisz? :evil:
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Zdano, :oops: no zdarza się
święty nie jestem
 

ila162  Dołączyła: 15 Sty 2009
Ehh ... kurcze, że też akurat teraz musieli zmieniać stronę. Przez to muszę zmienić mój program pobierający dane do magisterki :-(
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
ila162 napisał/a:
Przez to muszę zmienić mój program pobierający dane do magisterki :-(

API też zmienili :?:
 

ila162  Dołączyła: 15 Sty 2009
opiszon napisał/a:

API też zmienili :?:

Niestety, trochę pozmieniali html'a, ale jak widzę konstrukcja jest podobna
 

sahib  Dołączył: 14 Lut 2009
Na aukcje.onet.pl jest jeszcze stara wersja.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
ciągniesz dane z htmli :?:

to musisz być przygotowana na to, że struktura może się dynamicznie zmieniać

dlaczego nie korzystasz z API udostępnionego przy pomocy WSDLi :?:

http://www.allegro.pl/cou...ndex.php?page=3
 
Jaroslavus  Dołączył: 26 Kwi 2008
Masakra :roll:
 
mas7odon  Dołączył: 01 Lut 2009
Opiszon, dzięki za cynk z API. Pojęcia nie miałem że coś takiego istnieje :-B . Co do zmian na allegro to jest ok. Zdecydowanie za dłuuugo czekali ze zmianą layoutu imho.
 

ila162  Dołączyła: 15 Sty 2009
No nie wiedziałam, że allegro udostępnia WebAPI, a program napisałam jakiś rok temu i jak dotąd nic się nie zmieniało ;)
A teraz zajęło mi 5 min (na szczęście ;-) ) wprowadzenie zmian i wszystko działa.
Co do WebAPI allegro to jak dobrze widzę od niedawna ma możliwość pobierania parametrów aukcji, na czym mi najbardziej zależy.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach