wolwal  Dołączył: 15 Cze 2007
Ustawienia USER w K20D
Po zmianie jakości w ustawieniu USER z 14,6M na 10 M i po ponownym włączeniu aparatu znów ustawienia wracają do 14,6M - to jakaś usterka czy też tak macie?
W innych trybach Tv, Av - zmiana ustawień jest zachowywana.
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
Kiedyś zastanawiałem się po co jest ten magiczny tryb USER, ale już przestałem, bo go nie używam. ;-)
 

griffin  Dołączył: 19 Cze 2008
wolwal napisał/a:
to jakaś usterka czy też tak macie


w menu niestandardowym/custom powinna byc opcja co zapamietuje po wl./wyl. aparatu i tam to mozna chyba zmienic. Zauwazylem tez ze jak pstrykam RAW i .jpg gdzie .jpg mam na 6Mpix to po wcisnieciu przycisku na korpusie RAW aparat wraca do 14.6Mpix. Na USER jescze nie bawilem sie w to ale sprawdz w menu , moze da sie cos zrobic, niestety nie mam aparatu przy sobie wiec nie wiem na 100%
 

Mariusz.R  Dołączył: 09 Lis 2008
Te ustawienia trzeba zapisać.
 
wolwal  Dołączył: 15 Cze 2007
zapisać - w menu ustawień niestandardowych?
 

Mariusz.R  Dołączył: 09 Lis 2008
Przy włączonym trybie USER zapisać w ustawieniach USER w menu.
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
griffin napisał/a:
Zauwazylem tez ze jak pstrykam RAW i .jpg gdzie .jpg mam na 6Mpix to po wcisnieciu przycisku na korpusie RAW aparat wraca do 14.6Mpix.

Może będzie nowa wersja softu, to poprawią?
 

Jacek S  Dołączył: 28 Kwi 2008
fotonyf napisał/a:
Może będzie nowa wersja softu, to poprawią?


To akurat działa.

wolwal napisał/a:
Po zmianie jakości w ustawieniu USER z 14,6M na 10 M


Nie musisz być w trybie USER. Tryb pracy dla usera możesz korygować w dowolnym programie i ustawieniach. Ważne aby wtedy gdy już wszystko ustawisz - wejść w mennu -> ustawienia -> user i zapisać je. Wtedy tryb user zapamięta wszystko i będziesz mógł włączać i wyłączać aparat.

Gdy jesteś w trybie USER i pracujesz na swoich ustawieniach wcześniej zapisanych, możesz je modyfikować. Jeśli nie zapiszesz ponownie tych ustawień - aparat po wyłączeniu wróci do wcześniej zapisanych. ;-)

 
wolwal  Dołączył: 15 Cze 2007
takie to sprytne ;) dzis sie pobawie i dam znac

pzdr!

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach