argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
marcz napisał/a:
I jak panowie, pasuje to cudo artografix'u do K100D?
No, ja już się nie umawiałem. Z wiadomych powodów ( patrz stopka). Nie wiem jak inni.
 
marcz  Dołączył: 05 Lut 2007
Cytat
Nie wiem jak inni.

Może ktoś się odważył, sprawdził i podzieli się wrażeniami.
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
marcz, rozmawiając z gosciem od gripa umawiałem sie raczej na obejrzenie gripa, na pewno nie było szans go wpiąć do Pentaxa. Po prostu ten sprzedawca miał na stanie tylko do Minolty i Nikona. Niby mówił, że może sprowadzić do JSS, ale pewnie dopiero po zamówieniu przez kogoś zainteresowanego. Możliwe także, że coś się zmieniło w tej gestii i ma na stanie. Trzeba zapytać.
 

davnes  Dołączył: 18 Lis 2006
i co ktos juz ma gripa do kasety?
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Przyłączam się do tego pytania??

cześć
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
davnes napisał/a:
i co ktos juz ma gripa do kasety?
Ktos juz pisał, że nie mają gripa do Pentaxa na stanie. W dodatku, obiło mi się o uszy, że do Kasetki, niestety nie pasuje.
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
davnes napisał/a:
i co ktos juz ma gripa do kasety?

davnes, jednym słowem kiszka:
http://pentax.org.pl/viewtopic.php?t=3038
 

davnes  Dołączył: 18 Lis 2006
to nie wesoło chłopaki sadziłem ze wyrzuce monego gripa z canona i dam cos porzadniejszego choć na grip z canona złego słowa nie dam sobie powiedziec:] :lol:
 

superkomornik  Dołączył: 02 Sty 2007
Masz absolutną rację Davnes- ten grip jest świetny (szczególnie, że kosztuje 33zł i mozna go kupić bez problemu online), choć zdjęcia pokazywały co innego. Jka już ktoś napisał- sprawuje się dużo lepiej, niż wygląda (mi nawet nie przeszkadza to, że wystaje troche z lewej- przynajmniej mały palec ma swoje miejsce)
 

davnes  Dołączył: 18 Lis 2006
superkomornik mnie tez nie przeszkadzaa i wyglada to w miare normalnie bardzo sie przydaje raczka uchwyt dołaczony do niego, nózki od gripa zawsze mozna rozłozyc jak sie nie ma ststywu obok i gitarrrra:]
 

superkomornik  Dołączył: 02 Sty 2007
Uchwyt wywaliłem, bo był strasznie niewygodny- uwierał mnie i cięzko się spust wciskało.
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Powiem tak: szalu nie robi, jesli ktos jest zainteresowany NIECH KLIKNIE TUTAJ.
 

zaroowka  Dołączył: 06 Mar 2007
Ufff... Pytanie z cyklu "ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" czyli gdzie można znaleźć gripy Dicain'a (najlepiej w miarę tanio i bezboleśnie)? Ostatnio na allegro poszedł jeden osiągnąwszy zawrotną cenę 163 zeta - jak zobaczyłem to mało mnie szlag nie trafił, że przegapiłem aukcję... :-/ :cry:

Dodam, że może ja jestem dziwny, ale kombinowany grip od canona mi ni cholery nie podchodzi.

Królestwo! Królestwo za ... gripa!!! ;-)
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
zaroowka napisał/a:
Ostatnio na allegro poszedł jeden osiągnąwszy zawrotną cenę 163 zeta - jak zobaczyłem to mało mnie szlag nie trafił, że przegapiłem aukcję.


Zgadnij kto go kupil...

Choc to i tak nic, ostatnio miły na forum, sprzedal Dicaina za 120zl :)
 

zaroowka  Dołączył: 06 Mar 2007
Nie no nie mogę się powstrzymać - I HATE YOU! :mrgreen:

Ktoś ma może jakieś pomysły gdzie, skąd, ew. jak i po co (a to akurat niezbyt dobre pytanie - po co to wiem ;-) )?
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
zaroowka napisał/a:
gdzie, skąd, ew. jak


1. Na allegro był do tej pory [ostatnimi czasy] 2x i raz w komplecie z DS'em
2. Miał go Jarek, ale komus sprzedal, nie wiem czy nie czasem miłemu ktory sprzedawal go nie dawno za 120zł
3. Moze ktos na forum jeszcze ma, ale na moje wczesniejsze ogloszenie nie bylo odzewu.
4. Mozesz probowac na ebaju
5. MARNE SZANSE :P
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
milo wiesz może czy ten Dicain pasuje do K100D? Wydaje mi sie że jak pasuje do dl/ds to do k100d tez ale nie mam pewności.
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
awakqwq napisał/a:
milo wiesz może czy ten Dicain pasuje do K100D? Wydaje mi się że jak pasuje do dl/ds to do k100d tez ale nie mam pewności.


Nie pasuje, K100 ma inne wymiary niz *isty.
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Dzięki. Może to i dobrze jeden wydatek mniej :-P
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
awakqwq napisał/a:
Dzięki. Może to i dobrze jeden wydatek mniej :-P


Heh, tlumacz tak to sobie :P

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach