l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
z ta organizacja, to proponuje jednak znalezc jednego kozla, bo jak bedzie prawdziwe bezkrolewie, to sie sprawa moze rozmyc - lepszy jest chyba jednak kontrolowany chaos ;-]
 

kiwaczek  Dołączył: 25 Kwi 2006
Tak też i postulowałem. I postuluje nadal!

Ja naprawdę organizowałem juz kilka ogólnopolskich imprez fanowskich. Takich na 400 osób i więcej. I z własnych doświadczeń wiem, że musi byc jedna osoba kontrolująca wszystko. Bo roboty wbrew pozorom jest sporo i ciężko się wszystkim zajmować jednej osobie. Dlatego (tak, wiem, trepostwo ze mnie wychodzi) potrzebny jest jeden dowódca :)

Żeby był jeden człowiek do którego się zwracamy w konkretnych sprawach, jeden, który wie co robią inni itp. Nie znaczy to, że wszystkim ma się zajmowac tylko jedna osoba, ale że ma być jeden, który wie kto się czym zajmuje i koordynuje.

Potraktujcie to jako marudzenie organizatora, który podobno postawił poprzeczke wysoko :P
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
To marudzenie jest jaknajbardziej na miejscu. Rzeczywiście bez jednego "reżysera" się nie obejdzie. Z pewną taką nieśmiałością myślałem, żeby zgłosić swoją kandydaturę, ale ... jak czytam, kiwaczek postawił wysoko poprzeczke, a ja nie mam doświadczenia, nic nie organizowałem takiego wcześniej, dlatego może i dałbym rade to zorganizować with a little help from my friends, ale obiecać, że do tego poziomu się zbliże już nie moge (zwłaszcza, że nawet nie wiem jakie czynniki wpłyneły na wysoką ocene poprzedniego PPD). Przyznam szczerze, że chciałbym coś takiego zorganizować, wierze, że osoby się deklarujące by mi pomogły, tylko, że tak jak pisze, doświadczenia brak. Być może gdyby mi kiwaczek doradził, np. zrobił liste na co zwrócić uwagę, co jest konieczne, co trzeba załatwić i gdybym to wiedział to mógłbym wtedy otwarcie i na 100% napisać czy dam rade czy nie. Dlatego też prosiłem o te spostrzeżenia. Chciałbym zorgranizować, ale jeśli zorganizuje to ktoś inny nie będę płakał. Być może jest jeszcze ktoś kto chciałbym się tego podjąć, a doświadczenie ma większe. Jednocześnie jeśli macie jakieś wątpliwości co do mojej kandydatury czy dam rade to napiszcie szczerze i otwarcie.

Póki co przeglądnołem wczoraj wstępnie oferty miejsc noclegowych tyle, że oczywiście pojawia się podstawowe pytanie - ile mniej więcej przewiduje się uczestników.
 

kiwaczek  Dołączył: 25 Kwi 2006
Chetnie wszystko opiszę, ale dopiero po środzie. Na razie siedzę w Brukseli i jestem na bakier z siecią ;)
 

MvA  Dołączył: 29 Kwi 2006
djack napisał/a:
MvA napisał/a:
ja proponuje 1-2-3 czerwca. dopiero wtedy jestem w Polszcze

To może tak siłą rozpędu przesuńmy to na lipiec :mrgreen: pliz :roll:


jak tak bedziemy przesuwac to sie w koncu nie odbedzie;-). musimy znalezc jakiegos chiefa, jak mowil kiwaczek i ustalic sztywna date. byle po 26tym maja:)
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
sołtys napisał/a:
kiwaczek postawił wysoko poprzeczke, a ja nie mam doświadczenia,


Zawsze możesz możesz przejść pod poprzeczką :mrgreen: :mrgreen:

Jeżeli PPD będzie w połowie lub drugiej połowie maja, to ja się piszę na 95%.
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
tzn. zdaje sobie sprawe, że to nie jest Mission: Impossible ;) po prostu chciałbym aby uczestnicy z GD włącznie byli zadowoleni ;)
 

bogusz  Dołączył: 25 Kwi 2006
Sołtys, nie przejmuj się. Mieliśmy raz spotkanie w Berlinie. Zjawiła się prawie cała GD. Zostaliśmy pozbawieni możliwości destrukcji... ponieważ organizator nie miał planu :shock: :mrgreen: - załatwił nas naszą własną bronią. A i tak było najlepsze, jak nas Niemcy kamieniami obrzucali przy :-B .

[ Dodano: 2006-12-31, 13:55 ]
A co do terminu - czerwiec to już za późno, dzieciaki kończą szkołę, zaczynają się wakacje. W zasadzie też stało się tradycją, ze PPD odbywa się w połowie maja. Jeżeli podejmiesz się organizacji ustal sztywno termin na 11-13 albo 18-20 maja i koniec. Tak jak pisałem, kto będzie bardzo chciał się dostosuje. Zresztą ten termin demokratycznie pasuje największej liczbie chętnych (czytaj stałych bywalców :mrgreen: ).
 

Przemas  Dołączył: 11 Gru 2006
Hmm myślę że maj to najlepszy okres... co do organizacji... na pewno Sołtysie Cię samego nie zostawimy... CO-ARTO wspomoże :) Fakt, najlepsze rozwiązanie jest takie żeby jedna osoba koordynowała działanie grupy organizującej - bo jest prościej i łatwiej załatwić wiele rzeczy.
A wszelkie sugestie i pomysły na PPD mile są widziane :)
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
Policzyłem, bedę miał około 8 godzin jazdy.....
 

Przemas  Dołączył: 11 Gru 2006
No to jaki termin wybieramy? Może jakąś ankietę w tym temacie trzeba zrobić? Dobrze by było już coś zaplanować na początku roku, żeby zarezerwować miejsca (aby jaka konkurencyjna impreza nam nie wskoczyła).
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
właśnie, właśnie. No i ważne jest żeby wiedzieć ile orientacyjnie osób przybędzie (ile osób przybywało ostatnimi czasy?)
 

bogusz  Dołączył: 25 Kwi 2006
Na PPD to ok. 20 osob, nie wiem, czy teraz nie bedzie wiecej (po polaczeniu listy ze starym forum). Mam tylko maly problem, bo ostatnio GD jakos ucichla :-( . Moze szykuje sily na wiosne :mrgreen:
 

Maciek K1000  Dołączył: 22 Cze 2006
„nie wiem, czy teraz nie będzie więcej” No na pewno będzie więcej o mnie :-) Pozdrawiam Wszystkich!
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
bogusz napisał/a:
Mam tylko maly problem, bo ostatnio GD jakos ucichla :-( . Moze szykuje sily na wiosne :mrgreen:


Bo najważniejsze jest zaskoczenie - teraz lansujemy tu taką ciszę przed burzą ;-)
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
Mały trening w Bydgoszczy?
:-D
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
jeśli chodzi o mnie - jak zawsze chętnie, tylko te terminy... maj / czerwiec ... bryyy wryyy najchętniej lipiec jednak, bo wcześniej to nie wiem jak będzie.
 

Encor  Dołączył: 27 Gru 2006
Góry Świętokrzyskie w sumie mi odpowiadają. Pewnie się wybiorę :-) :-B
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
tref napisał/a:
jeśli chodzi o mnie - jak zawsze chętnie, tylko te terminy... maj / czerwiec ... bryyy wryyy najchętniej lipiec jednak, bo wcześniej to nie wiem jak będzie.

Oooo, właśnie, popieram, dać mu :-B
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
[ Dodano: 2007-01-03, 18:35 ]
djack napisał/a:
Oooo, właśnie, popieram, dać mu :-B


Przyjedzie w maju na PPD, to dostanie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach