argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
jpserwis napisał/a:
Funkcja włączania się wyświetlacza po każdej migawce jest bez sensu. Daje po oczach. Mnie też wnerwia wyświetlanie ustawień po załączeniu na LCD. Da się to wyłączyć?
Chodzi o Pentaxa ?

[ Dodano: 31-12-06, 12:29 ]
jeżeli tak, to oczywiście że się da.
 

Ramon  Dołączył: 11 Maj 2006
Chłopaki! Wracając do tematu zakupów za wielką wodą -mówicie o darmowym transporcie z tego sklepu ale chyba tylko na terenie USA? Do Polski też wyślą za friko???
 

pawelek-79  Dołączył: 06 Wrz 2006
Ja mówię o zakupach w USA, bo mam rodzinę tamże, więc aparat otrzymał bym, jak ktoś z rodziny/znajomych wracał by do Polski (cierpliwy jestem, mogę trochę poczekać). Zastanawiam się cały czas, czy opłaca mi się ryzykować kupowanie bez gwarancji w Polsce. Co prawda mam możliwośc poprosić kogoś z rodziny o przetestowanie aparatu i wykrycie jakichś większych wad. Gorzej jak coś się stanie w trakcie użytkowania. I tu cały czas czekam na ofertę Aster-Foto. Może warto zapłacić kilkaset zł więcej za spokój ducha, a może nie. Zobaczymy ile konkretnie.
 

valdi99  Dołączył: 08 Cze 2006
pawelek-79 napisał/a:
ryzykować kupowanie bez gwarancji w Polsce.


Jak masz w gwarancji "międzynarodowa", to JEST ona akceptowana w Polsce, ale 1 rok.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Ja się chyba cofam technologicznie, ale przez ostatnie 3 tygodnie użyłem Deski 3 razy, za to K2 mam w ręku codziennie. Jako usprawiedliwienie powiem, że przez te 3 tygodnie udało mi się tak wiele, że cyfrę traktuję teraz jakoś chłodniej, a kiedyś była aparatem docelowym.
 

Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
tref napisał/a:
przez te 3 tygodnie udało mi się tak wiele


tref, pozostaje pogratulować :mrgreen: :-B
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
Bronek napisał/a:
tref napisał/a:
przez te 3 tygodnie udało mi się tak wiele


tref, pozostaje pogratulować :mrgreen: :-B


...i pozazdrościć! :roll: :-B

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach