photolo  Dołączył: 19 Kwi 2009
do alkos - temat: zamknięte wątki K7
Wiesz co? załóż sobie tą kłódeczkę wiesz na co i wepnij sobie ten order wiesz w co... Jak widać ta odrobina "władzy" (Boże co to za władza? :))) którą ci dano wybitnie ci nie służy... Zawsze myślałem, że fora fotograficzne są po to by wymieniać się swoimi przemyśleniami, spostrzeżeniami, wiedzą z innymi, ale widać forum Pentax'a to nie forum dla fotografujących tylko kolejne towarzystwo wzajemniej adoracji w którym jak to w każdym takim tworze kilkoro usiłuje wieść prym i trzymać resztę za mordę, inni - tych zazwyczaj najwięcej siedzą cicho, a jeszcze inni (tych też nie brakuje) włażą w dupę trzymającym za mordę i nie daj Boże jak ktoś nie pasuje do żadnej z tych grup... Baw się dalej tą zabawką, którą ci dano... moderuj, cenzuruj, upominaj, zakładaj kłódki, przypinaj ordery, zakazuj komentowania działań moderatorów... chłopie... ty nie jesteś z kosmosu!!!... ty jesteś z PRL'u - zmień sobie podpis pod zdjęciem... Jak dla mnie to możesz mnie nawet wywalić z tego forum bo nie znajduję przyjemności w przebywaniu w pobliżu takich napompowanych ........ jak ty... szkoda mi na to czasu, nie można tutaj rozmawiać merytorycznie o fotografowaniu i sprzęcie to nie... widać to nie forum dla mnie... Dobra, szkoda mi czasu na kogoś takiego, wolę sobie pofocić bo pogoda przednia... Wszystkich normalnych pozdrawiam, photolo. Już widzę jak będzie wyglądał oficjalny wątek o K7... żenada...
 

rafalf  Dołączył: 09 Cze 2007
Dałbys sobie już spokój, co?
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
photolo, po to tu przyszedłeś? Psuć atmosferę?
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
photolo,

:mrgreen:
 

dickkett  Dołączył: 18 Wrz 2006
photolo napisał/a:
szkoda mi czasu

Mnie też, dlatego nie będę Ci tłumaczył, że w Twojej pierwotnej wiadomości nie było nic nowego a wynurzenia na temat jaki to zestaw sobie wymyśliłeś niewiele miały wspólnego z merytoryczną dyskusją.
Mogłeś ten "koncert życzeń" wpisać do istniejącego wątku.
Tylko, niestety, trzeba było go:
- znaleźć,
- przeczytać.
photolo napisał/a:
możesz mnie nawet wywalić z tego forum

Na miejscu kolorowych, spełniłbym Twoje życzenie.
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
Photolo, zachowujesz się, jak przedszkolak w walce o grabki. Czytałeś regulamin? Klikałeś przycisk "akceptuję"? No to o co chodzi? Mam dziwne wrażenie, że chcesz mieć własny wątek o K7 i grać rolę pioniera. Inaczej usunięcie dubla nie uraziłoby Cię tak bardzo. :roll:
 

kaczor  Dołączył: 04 Lut 2008
Z jednym się zgadzam

photolo napisał/a:
... żenada...


;-)
 

kafciok  Dołączył: 24 Lut 2007
photolo, skoro szkoda Ci czasu, to po co ta tyrada...? :-)
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Myślę że photolo już Wam nie odpowie. Zamykam wątek i za jakiś czas przenoszę do Archiwum.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach