andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
49.Fajny,uspakajający widoczek,lubię takie.Minimalnie za jasne niebo w stosunku do podłogi.
50.Trochę pusto z przodu kadru,brakuje czegoś aby skupić wzrok i ździebko horyzont do wyprostowania.
 

hase  Dołączył: 10 Sie 2008
Trzy portreciki strzelone ostatnio przy :-B
50.


51.


52.


Wszystkie komentarze jak zawsze mile widziane.

 

jutokintomi  Dołączył: 08 Lut 2009
41 najbardziej się podoba. Taka fajna mgiełka na drugim planie fajnie współgra z tą soczystą zielenią :)
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
Ciekawie obrobiłeś do BW, ale mam wrażenie że troszkę przyciasno...
 

hase  Dołączył: 10 Sie 2008
Z sobotnio-niedzielnego szwendania się po Puszczy Białowieskiej:
53.
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
Sam kadr jest niezły natomiast światło leży,praktycznie brak na zdjęciu.Ja też tak często mam,że jak znajdę coś ciekawego to słoneczko jest na mnie obrażone,albo pogoda do kitu.Ze swojego doświadczenia wiem,że światełko to jest podstawa czy w krajobrazie czy portrecie-wszędzie światło rządzi i bez niego nie ma dobrej fotografii. ;-)
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
Ostatnie jest całkiem niezłe.....dość dobry kadr i czysta, klarowna obróbka. Światełko o którym pisze Andrzej nie dopisało jednak....
 

diablo1  Dołączył: 08 Kwi 2009
53 lekko ekspozycje podnióslbym i tyle
 

hase  Dołączył: 10 Sie 2008
Fakt, światła nie było, niebo cały czas pozostawało okryte stalową zasłoną chmur, mimo że zapowiadali całkiem słoneczną pogodę. Z drugiej strony zimna, ciemna, wyprana z kolorów puszcza też ma swój klimat. Czegoś takiego właśnie szukałem jadąc tam, następnym razem wybiorę się pewnie w okolicach wiosenno-letnich, poszukać dla odmiany przeciwieństwa tych warunków.
54.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach