Ankh  Dołączyła: 19 Paź 2008
nie ma nic przeciwko:) świetnie to zrobiłeś
 

igorkrupa  Dołączył: 17 Maj 2007
Ankh, cieszy mnie :-) ;-)
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
dwa ostatnie zdjecia - dziewczynka i jak podejzewam Luby ;-) nie docieraja do mnie. Mysle ze dla Ciebie maja wartosc sentymentalna... W kazdym razie dziewczynka jest dosc nieszczesliwie skadrowana a kolory mialas juz lepsze. Drugie zdjecie jest mz mocno rodzinno-albumowe..
 

jiro  Dołączył: 15 Lis 2008
BartekKw napisał/a:
dwa ostatnie zdjecia - dziewczynka i jak podejzewam Luby ;-) nie docieraja do mnie. Mysle ze dla Ciebie maja wartosc sentymentalna... W kazdym razie dziewczynka jest dosc nieszczesliwie skadrowana a kolory mialas juz lepsze. Drugie zdjecie jest mz mocno rodzinno-albumowe..

e tam gadasz, na drugim widze bardzo ladnie zachowany MeSuper(?) a to juz cos... no i alkosowy pasek tez sie tam znalazl(wg mnie swietna rzecz) ;-) a na zdjeciu na bank jest Eldred ;-)
 

moonwalker_lw  Dołączył: 11 Mar 2009
Najciekawsze IMO:
- 6 - choć inaczej bym skadrował, bez drzewa i bliżej
- 7 - ale to przerobione przez igorkrupa

pzdr
 

Ankh  Dołączyła: 19 Paź 2008
eh fakt zdjęcia jakieś takie bez polotu jak teraz patrzę, hm poprawię się:)
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Ankh, to nie jest dział "mistrzowie fotografii oceniają" i nie jest to dział gdzie wypowiadają się tylko fotografowie zajmujący się takim rodzajem fotografii jakie są poddane ocenie. Ktoś kto robi tylko makro może nie docenić dobrej fotografii podróżniczej lub ulicznej i odwrotnie.
Także nie posypuj się popiołem tylko dlatego, że nie było samych ochów i achów nad twoimi zdjęciami, Mnie się one podobają, w 9 pasuje mi to że niebo jest takie wielkie, właśnie o to tutaj chodzi o to odrealnienie, mali ludzie i ich świat i ogrooomne niebo.
A w nr.10 moim zdaniem właśnie ci ludzie są najważniejsi a nie krzesła oni reprezentują wszystkie przedziały wiekowe i idą do krzeseł żeby zająć swoje miejsca w życiu.
 
Yojimbo666  Dołączył: 10 Kwi 2009
Ja tylko chciałem napisać, że mi się 9 i 11 podobają. A 9-ka za tą surrealistyczną chmurę :)
 

Ankh  Dołączyła: 19 Paź 2008
dzięki wielkie :) tak się składa, że jestem ogromną fanką surrealizmu i być może to przekłada się czasem na fotki:) ( i dlatego zostawiam czasem dużo nieba)
 

pl65  Dołączył: 25 Maj 2009
Ogólnie fotki na wysokim poziomie widać w każdej z nich zamierzony efekt :-)
Ale jeśli miałbym wybierać to stawiałbym na 2, 7, 10, 12.
 

hase  Dołączył: 10 Sie 2008
6 się podoba, jakoś najbardziej przykuła mój wzrok.
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
Z całości wystawionych to mnie najbardziej podoba się 7 wersja igorkrupa .
 

julian.s  Dołączył: 18 Kwi 2008
a mi się podobały najbardziej 7, 9 i 11. Każde miało coś w sobie... 7 pasuje na HDR, chyba mi się najbardziej podobała :-)
 
quasi  Dołączył: 08 Kwi 2008
Ankh, 10-tka fajnym zdjęciem jest...Bez ludzi w tle, byłoby nieco "puste" - brak dopełnienia.
Duży format w labie i rzut na ścianę w tejże kawiarence.
 

Ankh  Dołączyła: 19 Paź 2008
no to teraz coś nowego
15
[img][/img]
16
[img][/img]
17
[img][/img]
18
[img][/img]
19
[img][/img]
20
[img][/img]
21
[img][/img]

 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
16, 17 i 18 to to samo zdjęcie. 19! Rewelacja!
 

Ankh  Dołączyła: 19 Paź 2008
wiem:) już poprawiłam
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
To teraz 18 rewelacja ;-) .
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Dla mnie 16, 17 i 18 po prostu wymiatają, zrobiłaś mniej zdjęć ode mnie na tej sesji ale za to dużo lepsze, lepiej wychwycone momenty, może też dlatego że modelka starała się mi pozować a ty wyłapywałaś momenty kiedy była bardziej wyluzowana? W każdym razie wielkie gratulacje :-D :-B
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Dla mnie 15, 16, 17 i 18 bardzo dobre foty. 18 może minimalnie za ciemna.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach