sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
IV PPD - Hyde Park
UWAGA!UWAGA!

Ogłaszam wszem i wobec, że IV PPD odbędzie się
18-19-20 maja

 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
cotti napisał/a:
:-) Twoje zdrówko :) :-B :-B
Dziękuje :mrgreen:
 

kiwaczek  Dołączył: 25 Kwi 2006
sołtys napisał/a:

Pojawił się niestety problem ze znalezieniem wolnych miejsc dla tak licznej grupy na nasz termin.

Ech..... A jak wczesną jesienią apelowałem, coby się wziąć za PPD to mnie zakrzyczeli, że za wcześnie. No i mamy nauczkę. Takie rzeczy naprawdę trzeba rezerwować dużo wcześniej.

Jak organizujemy konwenty fantastów to organizację, szukanie miejsc, dogadywanie się z właścicielami załatwiamy minimum rok przed imprezą. I to jest już ostatni gwizdek.

Mam nadzieję, że jednak jakoś wyjdziemy z tego kryzysu :)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
kiwaczek napisał/a:
Mam nadzieję, że jednak jakoś wyjdziemy z tego kryzysu :)
może dobrym wyjściem jest moja propozycja wyrażona kilka postów wyżej.
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
tref dobrze gada. :-B mu.
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
ogolnie powiem tak - dam(y) rade :D cos wymysle i na dniach Wam wszystko napisze 8-) Zdrowko :-B
 

dickkett  Dołączył: 18 Wrz 2006
Akceptuję wszelkie zmiany.
Po pierwsze primo: - chcę się z wami spotkać :!:
Po drugie primo: - może nawet się odważę wyciągnąć aparat ;-)
 

bogusz  Dołączył: 25 Kwi 2006
Hej!

Dla mnie każdy termin w środku miesiąca jest OK (maj lub czerwiec - bez znaczenia).
Wies Sołtys - dawaj rade i masz u mnie :-B :-B z żółtej piwko jak się spotkamy.
Oczywiście jestem za nieco lepszymi warunkami, a komunię rozpędzimy :mrgreen:
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
ok, to zeby zasiac ciut optymizmu (wlasnie wydzwonilem kolejne 30minut - dobrze, ze mam darmowe :mrgreen: ) na tą chwile mam 5 ośrodków z wolnym naszym terminem :mrgreen: na dniach będę robił objazd po ośrodkach i sądze, że pod koniec tygodnia dam ostateczne ogłoszenie gdzie/co/jak :mrgreen:
 

bogusz  Dołączył: 25 Kwi 2006
Świetnie, będziesz musiał sam zadecydować, który ośrodek najbardziej nam odpowiada. Najlepiej jak by miał dostępne np. dwa standardy zakwaterowania (większe pokoje dla wesołych chłopaków i mniejsze dla tych ceniących spokój bądź przyjeżdżających z rodziną) . ;-) .
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Jak na razie poruszamy się w zakresie cenowym którego zmienność przy kosztach dojazdu itp. będzie dla mnie pomijalna. Co do standardu to jestem w stanie zaakceptować sporo więc też się dostosuje do wyboru. Bylebym tylko nie miał zbytnich obaw o bezpieczeństwo sprzętu (zakładając zabieranie go na wyjścia tak czy siak - trzeba chociaż sprawiać wrażenie, że się przyjechało fotografować).
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Maciek napisał/a:
Bylebym tylko nie miał zbytnich obaw o bezpieczeństwo sprzętu
Popieram, poruszyłeś ważną kwestię.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
jak znajdziemy kilka miejsc na tak liczne grono fotografów, to możemy przebrać i wybrać jakieś bardziej bezpieczne niż inne. Poza tym nie bieżemy pod uwagę takich okolic jak Szmulki czy Orunia (chociaż do zdjęć świetne są).
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
no to tak - wybrałem ośrodek :mrgreen: Sądze, że "będą państawo zadowooleeeni" :mrgreen:

http://www.ameliowka.pl/i...hp?id=0&lang=pl

Do wyboru są , tak jak proponował Bogusz, dwie opcje:
- zakwaterowanie w pokojach w hotelu (pokoje 1os-90zł / 2os - 120zł / 3os - 150zł)
- zakwaterowanie w "pawolonach" obok hotelu (są 4pawilony z 4pokojami 5osobowymi po 30zł/os)

Wszystkie pokoje czy to w pawilonie czy hotelu mają łazienke. Będę prosił o deklaracje (zapytanie prześle mailem i tą drogą będę prosił o odpowiedź) co do umiejscowienia.

Póki co tyle informacji, bo lece do roboty :mrgreen:
Cześć pracy :-B
 

bogusz  Dołączył: 25 Kwi 2006
Hej!

Przy takiej liczbie uczestnikow musisz teraz dobrze wynegocjowac cene ;-) .
Ja sie jeszcze zastanawiam, czy przyjade sam (wtedy pokoj 5-osobowy),
czy z rodzinka. Dam znac w ciagu tygodnia.
 

Marek Wyszomirski  Dołączył: 18 Kwi 2006
A jaki termin? Ten który wstępnie wybraliśmy - 18-20 maj - czy konieczne będzie jakieś przesunięcie?
 

Encor  Dołączył: 27 Gru 2006
Dla mnie termin w zasadzie obojętny, a pokoje to najchętniej te po 30zł :mrgreen:
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
O, bilard mają. I ładne okolice. Piszę się. Na pawulona.

Pawilona.
 

sebostek  Dołączył: 19 Kwi 2006
ja też poproszę ten za 30zł, integracja musi być :)
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
ja poprosze dobry pokoik.....z lazienka (pojedynczy!)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach