adapter  Dołączył: 02 Mar 2007
Dobry fotograf
Tak sobie szperałem w "necie" i znalazłem zbiór "zapytaj Monikę" (ambitna prasa - "bravo")
===========================================================
Mam swój plan na przyszłość. Chciałabym zostać fotografem! Ale nie takim, który robi zdjęcia na weselach czy do legitymacji, ale takim naprawdę dobrym. Marzy mi się fotografowanie np. modelek podczas sesji zdjęciowej czy różnych zdjęć do gazet. Mam już nawet kilka bardzo dobrych. Wiem, że do osiągnięcia tego celu długa droga i będzie ciężko. Ale na razie, nie wiem nawet, co mam robić w tym kierunku.
- Zuzia, 14 lat
===========================================================

Kilka odpowiedzi:

Weź aparat i ćwicz ale kup BARDZO dobry aparat , nie byle jaki!!Uwaga będzie też on BARDZO droogi!

Lol... profesjonalny fotograf to chyba nie taki co robi zdjęcia modelek tylko taki co ma do tego prawdziwa pasje i bez znaczenia jakiej rzeczy robi zdjęcie i tak będzie wyglądało wspaniale. Pierwsza rzecz to kup sobie dobry aparat. (przez dobry mam na myśli drogi i dobry a nie po prostu cyfrowy)
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Zmodyfikowana wersja dykteryjki o dobrych i drogich garnkach.

Czytając między wierszami można znaleźć i na naszym forum użyszkodników, którzy daliby podobne rady. Jest jeszcze więcej takich, którzy rady by takiej nie dali, ale na pewno z niej by chętnie skorzystali.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach