alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
:mrgreen: jasne!
 

gorky  Dołączył: 25 Kwi 2006
Tak czy inaczej, ja na Twoim miejscu sprobowalbym sie przymierzyc do TeXa.
Podstawy nie sa trudne, a poniewaz kiedys sie juz na forum zgadalismy i okazalo sie, ze jest tu co najmniej kilku 'TeXnikow', to mysle ze z trudniejszymi rzeczami tez nie bedzie problemow.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
gorky napisał/a:
a poniewaz kiedys sie juz na forum zgadalismy i okazalo sie, ze jest tu co najmniej kilku 'TeXnikow'
A ja jestem docbookowiec ;-) Widzialem ksiazki 'skladane' w docbooku. Jesli dobrze sie podkreci XSL-FO to docbook tez sie nadaje ;-) Podjerzewam, ze po parunastu godzinach i kilku piwach, to i z TEXem bym sobie jako tako zaczal radzic ;-)

dz.
 

TLu  Dołączył: 25 Gru 2006
dzerry napisał/a:
gorky napisał/a:
a poniewaz kiedys sie juz na forum zgadalismy i okazalo sie, ze jest tu co najmniej kilku 'TeXnikow'
A ja jestem docbookowiec ;-) Widzialem ksiazki 'skladane' w docbooku. Jesli dobrze sie podkreci XSL-FO to docbook tez sie nadaje ;-) Podjerzewam, ze po parunastu godzinach i kilku piwach, to i z TEXem bym sobie jako tako zaczal radzic ;-)

DocBooka kompilue sie o ile wiem do PDFa własnie TeXem. Tyle tylko, że musisz bawić się w XSL-FO, które jest ograniczone względem czytego LaTeXa, którego możesz załapać w kilka godzin i parę piw ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach