Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Macie jakis pomysl foto - niezrealizowany?
Jak w temacie.....
Macie jakis pomysl ktory gdzies tam w glowie wam sie blaka......wraca....neci.....boli.....a nie mozecie go zrealizowac bo........czas bo pieniadze bo...innee p*****.....
 

bossini  Dołączył: 23 Sty 2007
Pomysłów to mam cały tabun. Niestety gównie ze względu na brak czasu nie mogę ich zrealizować.
Innym czynnikiem uniemożliwiającym realizację niektórych projektów jest brak chęci mojej połówki do bycia fotografowaną... ;)
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
Zebrało się kilka takich .. nie są takie wielkie, ale strasznie uporczywe .. cały czas narastają .. są bezlitosne .. trzymają mnie już tak długo ... aczkolwiek bardziej mam na myśli projekty niż pojedyncze foto ... można powiedzieć, że "zbieram materiały" ;-)
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
Wiele pomysłów. Kilka projektów.
Projekty nie żyją ze względu na brak miejsca i sprzętu.
Pomysły umierają ze względu na brak ludzia chętnego do póz.
A jesień kwitnie.
Boli.
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Miałem ostatnio pomysł letni. Będzie musiał poczekać do następnego lata.
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
Ja ma pomysl na pewien projekt.. też czeka, choć pierwsze kroki już poczyniłem ;) Co do pomysłów na zdjęcia, to przewija się ich trochę. Po trasach, po których jeżdżę mam kilka miejsc, które chciałbym sfotografować. W końcu trafię na dobre światło i w końcu będzie mi się chciało zatrzymać... trzeba przecież mieć jakieś cele w życiu ;)
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
mam kilka pomysłów. które zresztą uważam za dobre, aczkolwiek nie dorobiły się one jeszcze wykonania. Mimo wszystko jest szansa że powstaną bo odkąd mam k10d procent zdjęc nadających się do publikacji drastycznie wzrósł i powoli nadrabiam zaległości.
Jest w moim mieście konkurs organizowany przez MDK (młodzieżowy dom kultury) pt. dzieci fotografują dzieci, nastolatki nastolatkow itd itd. A ja mimo, że mam dopiero 17 lat jestem jurorem w konkursach organizowanych przez MDK bo wygrałem kilka Grand Prix i nie chcą, żebym zawyżał poprzeczkę (choć mi się wcale moje zdjęcia nie podobają) :evilsmile: Mam pomysł na fotki do tego konkursu, które moja opiekunka artystyczna ma nadzieje wystawić jako galerię towarzyszącą do tegoż konkursu...

Ostatnio wpadłem na pomysł, żęby zapisywać moje pomysły na fotki w jakiś sposób tylko jak to zrobić, żeby zawsze mieć pod ręką i nie szukać za dużo ?
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Ja też mam.
Np. czatownia. Ale wtedy nie miałbym tyle czasu, żeby jeździć z żoną w teren. Więc jeżdżę w teren. Najbliższy wyjazd będzie z d40 :mrgreen: Kurna, 4 aparaty przyjdzie dźwigać albo co. Często, gdy się rozglądam, dostrzegam dobre miejsca na kryjówkę :-P
Mam jeszcze taki - ogólnie interwalometryczny. Na razie poprzestaję na knuciu.
No i domowe studio makro. A w nim... Na razie cicho sza!. Ten przynajmniej jest najbardziej prawdopodobny do zrealizowania.
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
Cóż, jest parę miejsc, które chciałbym odwiedzić z aparatem, ale większość po drugiej stronie miasta, więc pewnie wrócę tam na wiosnę, lato albo cuś. Tak, że wrocławskie stacje PKP poszły na razie w odstawkę (zostało mi jeszcze, jeśli dobrze policzyłem 7 stacji). I jakoś nie mogę się zmobilizować do krasnali.
 

yourNIGHTMARE  Dołączył: 12 Maj 2007
No coz pomyslow nie brakuje tylko troszke kasy do ich realizacji ;-) Chetnie zjechalbym z aparatem Kanade i Nowa Zelandie, ale jak do tej pory wszystko jest oprocz malo istotnej rzeczy: KASY :-P
 

mumonzan  Dołączył: 23 Kwi 2007
Nie no zaraz, jak mi się zdaje Fafniakowi, nie chodziło o takie zwykłe rzeczy jak plener na Nowej Zelandii (abstrach....jąc z lekka, to kolega z firmy na swoje 50 urodziny urządził sobie taki plener [circa 9k] i fotki miał niczegowate... N system:)

Ja tam nie mam kompletnie żadnych pomysłów, żyję dzisiaj i jutra nie wyglądam, ale pozować mogę do upadłego [to do vesper :lol: ]
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
Re: Macie jakis pomysl foto - niezrealizowany?
Fafniak napisał/a:
Macie jakis pomysl ktory gdzies tam w glowie wam sie blaka......wraca....neci.....boli.....
ja nie mam żadnych pomysłów bo odkąd kupiłem Ka100tkę to straciłem wenę.
Nie wiem czym to spowodowane. Trochę męczy to "x1,5"

Mam za to inny pomysł. Troche zwiazany z foto. Ale nie do końca. Mianowicie chciałbym jakoś namówić Fafniaka żeby po raz kolejny zmienił avatar i zaskoczył mnie czymś nowym. To już mi się nawet śniło. Budzę się rano, wchodzę na P@PL a tu Fafniak z nowym avatarem. CooL.

:mrgreen: ;-)
 

mumonzan  Dołączył: 23 Kwi 2007
perl, no wiesz! Akurat awatar Fafniaka to jest taka "ikona" forum! właściwie nie wyobrażam sobie forum bez takiego awataru Fafniaka! (bo ja młody jestem:)
To już dość wrażeń, że nie mogę się przyzwyczaić do zmiany awataru Dzerry!

(ale miałem już iść spać_)
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
Ja mam pomysł na oświetlenie większej sceny kilkunastoma lampami (pamiętacie wątek o oświetleniu kościoła? ;-) ) Ale to można by zrealizować na nastęnym SPD albo WPD albo APD. :-P
No a poza tym kilka pomysłów nie zrealizowanych z braku lokalu i modelki chętnej do pozowania. :roll:
A najczęściej mam pomysły tylko jak już oglądam zdjęcie to się okazuje, że nawet ja nie mogę rozpoznać tego pomysłu na zdjęciu. :-)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
mumonzan napisał/a:
Akurat awatar Fafniaka to jest taka "ikona" forum!

Do kolejnego PPD :mrgreen:
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
mumonzan, - pomysle :mrgreen:
 

jojoko  Dołączył: 29 Mar 2007
Mam 2 które strasznie mnie dręczą od dłuższego czasu.
W pierwszym przypadku brak pomieszczenia i modelki, a w drugim brak modelki i wizażystki.

Eh i tak już od dłuższego czasu pozostają te "klatki" w głowie tylko.
 

hamster  Dołączył: 11 Paź 2006
Niech avatar Fafniaka lepiej zostanie, jest b. dobry z tymi lampami błyskowymi. Poprzedni trochę mnie straszył. Dobry był jeszcze taki z czymś jakby żarówkami.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Zauwazyliscie, ze prawie nikt sie nie przyznal sie na czym dokladnie te projekty maja polegac ;-) Ja tam sie nie boje zdradzic - mam projekt 'turysci'. Myslalem, ze tego lata uda mi sie go troche pomeczyc w Gdansku, ale raczej nie wyszlo tak jak chcialem. Mam troche materialu z Wloch. Nic to, wyglada na to, ze to projekt nie na lato, a lata ;-)

dz.
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
dzerry, bo pytanie było " czy macie jakiś pomysł" a nie "jaki macie pomysł" ;)
Mi sie marzy, żeby zrobić taka interaktywna mapę wrocławskich mostów... temat trochę oklepany, ale mostów we Wrocławiu jest od groma na samych dopływach czyli oławce, ślęży, bystrzycy, widawie naliczyłem 37 mostów drogowych ;) nie wspominając o kolejowych do tego odra i cala masa mniejszych kanalików... hehe nawet mam juz przygotowana strukturę katalogów na dysku tylko jakoś nie znajduje weny by ruszyć w plener ;)
Zaś co do miejsc w Polsce przez które przejeżdżam, to jest ich 3, które mam mocno w pamięci. samotne drzewo na wzgórzu, niedaleko Warty, szpaler drzew przy drodze na Warszawę i.... no właśnie trzeciego miejsca nie zdradzę ponieważ przeznaczone jest na projekt 36 klatek
Pozdrawiam
Grzesiek

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach