Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
2 osoby - "portret" - intymnosc
Moze to chwyci.....
2 osoby "intymny" portret.
Generalnie chodzi o pokazanie wiezi laczacej dwie osoby + jakies ciekawe swiatelko ?
Cosik pokombinujcie.....
moze byc maz- zona
matka - dziecko
babcia/dziadek/dziecko

nalezy szukac ciekawego kadru i swiatla...

Data nadsyłania prac - 30.06.2009

Miejsce do wstawiania prac: http://pentax.org.pl/album_cat.php?cat_id=28
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
nie gadajcie glupot - to zdjecie to tylko przyklad....
w glowie ukladajcie sobie sceny i dodajcie do tego 1 zrodlo swiatla.
 

grabber  Dołączył: 01 Paź 2007
moze jestem malo domyslny ale co do swiatla jesli nic nie jest napisane to kazde wchodzi w gre?
np jak bedzie blyskowe, stale, naturalne, jedno zrodlo, kilka zrodel albo wszystko naraz to bedzie dobrze?
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
ma byc interesujace
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Zdjęcia można dodawać do tego albumu
http://pentax.org.pl/album_cat.php?cat_id=28
 
aneheli  Dołączył: 29 Kwi 2008
jakiś regulamin? czy musi być robione pentaxem? ile zdjęć można dodać? jakie wielkości itp?
 

pyciar  Dołączył: 29 Cze 2007
aneheli napisał/a:
czy musi być robione pentaxem?
zrób pudełkiem od zapałek - zobaczysz czy Ci usuną :mrgreen:
 
aneheli  Dołączył: 29 Kwi 2008
I prześle jeszcze negatyw do wywołania osobie organizującej, jak dla mnie trochę lipka bez regulaminu widać że to taki luźny pomysł nie zorganizowany :/
 

pyciar  Dołączył: 29 Cze 2007
luźny bo ma pobudzić forumowiczów do fotografowania a nie ciągłe pisanie o sprzęcie...
a regulamin im mniej ma punktów tym mniej można złamać :-D - nie bedzie żadnych ale :mrgreen:

 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
aneheli napisał/a:
taki luźny pomysł nie zorganizowany
Dokładnie tak. Po co Ci regulamin? Robisz zdjęcie i wstawiasz do albumu. Fafniak akceptuje, bądź nie, ludzie głosują, wyłaniając w ten sposób zwycięzcę.Tyle.
 

pyciar  Dołączył: 29 Cze 2007
Regulamin:
Cytat
Robisz zdjęcie* i wstawiasz do albumu. Fafniak akceptuje, bądź nie, ludzie głosują, wyłaniając w ten sposób zwycięzcę
*na fotce mają być 2 osoby

jest nawet gwiazdka i drobny druk :mrgreen:

jak w każdym poważnym regulaminie

 
aneheli  Dołączył: 29 Kwi 2008
Jak ma pobudzić do działania to gdzie tu ta mobilizacja? Jakaś nagroda typu uścisk dłoni fafniaka albo chociaż regulamin typu: dłuższy bo 800px waga do 300kb zdjęcia można robić każdą marką albo tylko jedyną właściwą. Chociaż jakieś pozory profeski co by sobie ludzie pomyśleli że to na poważnie i się postarali a tak to wygląda tak że teraz każdy może se wrzucić taki pomysł i np zaraz pojawi się: "ja chce zdjęcie piwa bo mam na nie ochotę"
Ja się napocę nad fotką wstawię ją wam a wy powiecie, łe co ty tu chcesz przecież to zdjęcie nie jest z Petaxa więc się wypchaj. Dlatego jak jasno się nie dowiem to nawet nie pomyśle o tym ze mógł bym coś wrzucić i być pobudzonym forumowiczem :)
 

pyciar  Dołączył: 29 Cze 2007
ja wstawiam fotki tylko z minolty i co? jeszcze nikt mi zadnej nie wywalił :-P
i tak apropos - mam nawet jedną taką fotkę - już wstawiam...
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
aneheli napisał/a:
Jak ma pobudzić do działania to gdzie tu ta mobilizacja?

Mamy Cie poglaskac?

aneheli napisał/a:
, łe co ty tu chcesz przecież to zdjęcie nie jest z Petaxa więc się wypchaj

Czy kiedykolwiek na tym forum ktos robic problem, ze zdjecie jest wykonane innym systemem?

Nawet telefonem mozesz zrobil, ale nie wiem czy przejdzie przez sito.

aneheli, nie ma obowiazku uczestniczenia w konkursie. Jesli nie chcesz, to nie bierz udzialu. Przeciez Cie nie bedziemy prosic... :roll:
 
aneheli  Dołączył: 29 Kwi 2008
Przecież nie proszę o głaskanie i proszenie tylko próbuje od was wyciągnąć jakieś info mygosiu
Po prostu jak widzę słowo konkurs odruchowo szukam regulaminu bo tak to nie wiem czego się spodziewać, proste.
Dzięki za odpowiedzi, teraz już wszystko wiem.

Tak apropo kocham to forum za te teksty typu
mygosia napisał/a:
Mamy Cie poglaskac?

Dokładnie z taką arogancją i atakami mi się ono kojarzy :)
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Jak to? To głaskanie jest dla Ciebie aroganckie? Ja tam lubię, jak mnie ktoś głaszcze...
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
pyciar napisał/a:
luźny bo ma pobudzić forumowiczów do fotografowania a nie ciągłe pisanie o sprzęcie...

badz braku regulaminu...
aneheli napisał/a:
i być pobudzonym forumowiczem

O_o az mnie korci, zeby dopytac, ale zgodnie z zasada: nie zadawaj pytan, na ktore odpowiedzi nie chcialbys uslyszec...

aneheli, sluchaj, mialem juz kawal posta napisane, ale doszedlem do wniosku, ze wszystko zostalo powiedziane:
Fafniak napisał/a:
Generalnie chodzi o pokazanie wiezi laczacej dwie osoby + jakies ciekawe swiatelko ?
Fafniak napisał/a:
Cosik pokombinujcie.....
Fafniak napisał/a:
nalezy szukac ciekawego kadru i swiatla...


im wiecej dywagujesz nt. pierd.ol tym mniej czasu na robienie zdjecia! jestem tu od niedawna, ale i tak zdazylo mi sie RZUCIC DO OCZU (sic!), ze Fafniak to jest jeden z tych Typow, dla ktorych liczy sie fotografia i to, zeby jak najwiecej forumowiczow rozwijalo swoj talent a propos konkursow (mialem napisac, w odwrotna strone, ze jednym z tych, ktorzy maja w hemhemhem..., ale chyba za bardzo bym sie spoufalil i atmosfera moglaby sie zrobic napieta :oops: :mrgreen: )

takze,... do aparatow!

[ Dodano: 2009-06-04, 23:39 ]
aneheli napisał/a:
Dokładnie z taką arogancją

ironią!?...
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
aneheli napisał/a:
jak dla mnie trochę lipka bez regulaminu
podeślij mi jakiś regulamin to będzie można wkleić do wątku
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Zaatakowany głaskaniem :mrgreen:
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Cytat
Zaatakowany głaskaniem :mrgreen:

Zły dotyk ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach