Dabrow  Dołączył: 22 Kwi 2006
Łukasz napisał/a:
Myślę jednak, że zdecydowana większość zarejestrowanych użytkowników Pentaxa bierze bardziej bierny udział, co nie oznacza, że nie traktuje tej społeczności poważnie


Kto mnie wzywał czego chciał?

Frakcja skrytoczytaczy rula!
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Vitaj Łukasz. A możesz napisać, co Cię powstrzymywało do napisania postu? Wiesz przecież, że pisujemy tu nie tylko na tematy techniczne ale i często bajki opowiadamy, więc możliwości debiutu są spore.
 

Łukasz  Dołączył: 18 Lut 2007
Witaj Michu :-) Nie wiem co mnie tak do końca powstrzymywało ... czy to nieśmiałość czy po prostu lenistwo :lol: Po prostu jestem bardziej typem obserwatora, nie lubię wdawać sie w dyskusje, które czasem dają w tyłek :lol: Trzeba chyba mieć "gadane". Ja to spokojny, dość skryty osobnik :-|
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
My wszyscy jesteśmy spokojnymi osobnikami i też nie lubimy, jak ktoś nam daje w tyłek. Osobiście zaś cieszę się za każdym razem, gdy ujawnia się nowy użytkownik - w końcu jesteśmy jedną rodziną...

... Adamsów.
 

Dabrow  Dołączył: 22 Kwi 2006
Michu - mów za siebie.
A swoją drogą to lepiej Addamsów niż na ten przykład taka Kelly's Family (-;
 

TomiTom  Dołączył: 13 Sty 2007
adamsowie i kelly's fammily wymiękają przy rodzinie rysia z klanu :shock:
 
chemiczny  Dołączył: 25 Paź 2006
Rafał Czarny napisał/a:
Jak jest rozsądna cena z ten aparat? Bo MM ma zwykle wysokie ceny.


Ja tam uważam inaczej. W pażdzierniku kupiłem k100d za 2499 z kitem i nie było lepszej ceny w Polsce a szukałem ostro oprócz jednego dnia w Saturnie (to samo g&*^$ co MM) gdzie pojawił się za 2459 :)
trzeba mieć z MM rękę na pulsie bo dają dobrą cenę na niektóre sprawy.
Dostałem nawet dwie instrukcje po polsku do kasetki więc jak ktoś potrebuje a nie ma to może się dogadamy :)
maciek

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach