dziemek  Dołączył: 29 Gru 2008
[dziemek] cośtam
pora pokazać światu małe co nieco- aby nie przesadzać z ilością na początek cztery z ostatniego wypadu ;-)

1.


2.


3.


4.
 

makak  Dołączył: 31 Sie 2008
Kadry raczej bez większych rażących błędów - kwestia gustu. 1 przesunąłbym modelkę w lewo. Technicznie też poprawnie w sensie naświetlenia, kolorów, ostrości itp. Niestety kompletnie nie pasuje mi ta aranżacja. Może troche mi się już przejadły te portrety w opuszczonych magazynach... :roll:
 

Markus1985  Dołączył: 19 Lut 2009
Witam

3 i 4 mi się podobają :-)

2 (chyba) ciut krzywa

1. (Może będę dziwny teraz :-) hehe) "Razi" mnie "śmietnik" na podłodze a szczególnie papierosy. (2 lata walczyłem żeby rodzice przestali palić i mi się udało) :-D

Pozdrawiam i wrzuć coś jeszcze :-B
 

Janusz Gdula  Dołączył: 08 Gru 2008
Z całej serii 4 mi pasuje najbardziej.
Masz piękną modelkę, dlatego czekam na więcej podobnych :D
Jak na 1 raz to jest lepiej niż dobrze :)
Pozdrawiam :-B
 

igorkrupa  Dołączył: 17 Maj 2007
makak napisał/a:
Może troche mi się już przejadły te portrety w opuszczonych magazynach... :roll:


ooo popieram w 100%

Osobiście wydaję mi się, że 3 i 4 są ciut za ciemnie a w całej serii brakuje ciutkę kontrastu. jeśli już tak robić to albo z albo bez kontrastu, to ostatnie ostatnio polubiłem :P Ucieczka w znikome początki suwaczka z kontrastem i zmniejszanie koloru selktywnego - żółtego...
 
pinus  Dołączył: 04 Sty 2009
dosyć ładne portrety
A moze tak spróbowac je zrobić w bw?
 
dziemek  Dołączył: 29 Gru 2008
macie, o co prosiliście- w końcu nie jakieś magazyny ;)
do obróbki, to tym razem nad zdjątkami trochę więcej posiedziałem i kontrast+kolorystyka są zamierzone. tak więc oto kinga, więcej zdjęć z sesji pewnie dopiero po weekendzie...

4.


5.
 

Markus1985  Dołączył: 19 Lut 2009
w 4. mz oczy wyglądają BARDZO sztucznie. :-(

W 5. Lepiej z oczami ale prawe jes bardziej jaśniejsze od lewego.
 
darkduch  Dołączył: 29 Cze 2008
jak dla mnie dużo lepiej

ale ja się nie znam

:-P
 

izbkp  Dołączył: 15 Gru 2008
Hmm... na 4 mam wrażenie, że oglądam istotę z innej planety ;)
 

grabber  Dołączył: 01 Paź 2007
4, 5 podobac sie :)
Tylko oczy troche bardzo podkrecone. Dobra modelka
 

Wito76  Dołączył: 10 Kwi 2008
1-2-3 troche mi kitem zalatują.
4-5 zdecydowanie lepsze od wczesniejszych. Poza oczami, ktore juz zostały obsmarowane przez przedmówców fajne zdjecia, fajna modelka, fajna kolorystyka - taka a'la z kliszy Agfa.

[ Dodano: 2009-07-31, 08:06 ]
izbkp napisał/a:
Hmm... na 4 mam wrażenie, że oglądam istotę z innej planety ;)

Nie no, jesli juz to to jest Osoba z innej planety
 
martinnezzz  Dołączył: 18 Lip 2009
Piękne naturalne modelki, z pierwszej serii podoba mi się najbardziej trójka. Natomiast odrapane mury to raczej nie jest dobre tło, może wydawały Ci się ciekawe, ale tylko odwracają uwagę od modelki. Najbardziej rzuca się to w oczy w 1 i 2, taka piękna dziewczyna na takim obskurnym tle ;/ Co do 4 i 5. Popracuj nad oczami, zrób to bardziej subtelnie i będą fajne portrety, mam nadzieję, że nei wyrzuciłeś RAWa :) Pozdro.
 
dziemek  Dołączył: 29 Gru 2008
dobra, miało być mniej inwazyjnie w kwestii oczu, to tak jest- chyba już ostatnie zdjęcia z tamtej sesji:

6.


7.




w ramach bonusu mały przedsmak ze świeżusieńkiego, jeszcze nie obrobionego wypadu:
8.
 
Blesso  Dołączył: 24 Wrz 2007
6. Za duzo gory ( niebo), zbyt duzo swiatla na buzi .Tlo nieciekawe i polamane. Ogolnie za jasno.
7. Moze byc _ale tez zadna rewelka ;) Czegos w tej fotce brakuje
8. Cos tu nie pasuje. Nie widac zboza _a Pani w nim stoi. Bialy kapelusz zbyt mocno " lamie" calosc i do tego jest uwidoczniony na nieciekawym (szarym) tle nieba. Mysle ze on zupelnie nie pasuje do tej Pani.
A juz wiem: perly, biel kapelusza i fartuszek w krate ( dysonans) to raz na " nie" -a drugi raz - kapelusz jest za duzy do calosci(Pani - zbyt filigranowa)
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
Blesso napisał/a:
Nie widac zboza _a Pani w nim stoi.
Przepraszam,że się zapytam.Czy to ma być portret czy zdjęcia kłosów do poradnika rolniczego?Mi się podoba i kapelusz i fartuszek(zaznaczam,że się podoba,niekoniecznie musi być poprawnie).
 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
6.mina modelki i poza nie jest za ciekawa.
7.REWELACYJNA
8.Bardzo dobre,sprowadzone do BW byłoby jeszcze lepsze(są kontrasty).
 
Blesso  Dołączył: 24 Wrz 2007
AndrzejB- autor fotki łobcioł Pania w polowie i klosy wpadaja niz stad ni zowad w sam dol foty. Faktem jest ze Pani bez szminki, kapelusza i perel smialo mogla by robic za reklame najnowszych trendow w za przeproszeniem nasiennictwie polskim( ten "nieszczesny" fartuszek). Aczkolwiek uroda predysponuje Ja do wiekszych wyzwan - w polaczeeniu z Dziemek i jegoz Samsungiem -ma sie rozumiec.
Kapeluszom w zbozu mowie stanowcze NIE - i czekam na fotke modelki z rozwianym wlosem oraz za uchem kłosem i pod pacha Hansem Klosem ;)
 

carrie  Dołączyła: 30 Gru 2008
6. jakoś kadr mi nie pasuje, poza tym drażnią ucięte palce przy ręce modelki;
7. już mi się podoba, ale jak już pisali poprzednicy czegoś brakuje;
 
dziemek  Dołączył: 29 Gru 2008
z tych starych 7. ma w sobie jakiś potencjał, tylko sam nie wiem, czego w nim brakuje- może światło z brwi/ramienia pousuwam...

pora na obiecaną już wcześniej porcję z pola. niektórzy na pewno się rozczarują, bo z wyrastającym z nikąd zbożem, w "fartuszku" i kapeluszu, który rzeczywiście był ogromny i jak widać po zdjęciach musiałem go ucinać, lub ukazywać pod lekkim kątem :-P

9.


10.


11.


12.


13.


14.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach