dziemek  Dołączył: 29 Gru 2008
powrót po przerwie- tym razem nie dziewczyny, a wczorajszy trójmiejski sztorm. na modelki w nowym mieście przyjdzie jeszcze pora ;-)

23.


24.


25.
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
jeden z tych deathwish'ow co sie na molo pchali wczoraj? :-P gratuluje odwagi. ja to wczoraj mialem takie szczescie przy robieniu fot, ze mam teraz dlon spuchnieta (silny powiew wiatru, wystajacy kawalek betonu pod nogami i okazalo sie, ze pucha twardsza od dloni... takze moze to i lepiej, ze na molo nie wszedlem).
sztorm calkiem fajnie Ci wyszedl, obawiam sie, ze nie uda mi sie powyciagac z tych moich pstrykow tak dobrych :/,
moze to nie o zdjeciach, ale ciekaw jestem czy Ciebie tez adrenalina trzymala do wieczora po robieniu zdjec przy sztormie?
 

carrie  Dołączyła: 30 Gru 2008
Do odważnych świat należy... gratuluję odwagi.
Fotki bardzo fajne;)
 
Blesso  Dołączył: 24 Wrz 2007
Fotki mogly byc fajne - a sa srednie.
23- widac ze ruszona- bo pewnie malo komu uda sie utrzymac aparaat przy takim wietrze przy 1/8 sek. Wszystko "za dalekie" i brakuje czegos po lewej stronie. Panowie z psem tez nie pasuja do calosci. Wiecej srodka z ludzmi ! Albo samych ludzi.A oslona przeciwsloneczna zalozona byla ? Albo jakas sciereczka w reku- bo te krople na obiektywie tak " niefachowo" wygladaja. Chyba ze to "placz Samsunga" ;)
24/25 . Fale są! I pewnie sporo rozjasnione foty- bo ziarno wylazi. I tak ostrej foty nie zrobimy w takich warunkach wiec smialo przyslona ponizej tych 10. Bokehu i tak nie uzyskasz ;)
Ogolnie wietrznego klimatu nie czuc.
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
Blesso napisał/a:
A oslona przeciwsloneczna zalozona byla ? Albo jakas sciereczka w reku- bo te krople na obiektywie tak " niefachowo" wygladaja

przy wietrze 130 km/h i deszczu praktycznie poziomym zaden "fachowiec" nie uniknie kropel na obiektywie, chyba, ze bedzie robil ogniskowa 500 z odleglosci kilometra od brzegu...
 
dziemek  Dołączył: 29 Gru 2008
edit: musiałem usunąć starego posta, aby napisać nowego, widocznego na wierzchu ze zdjęciami, więc kopiuję moją odpowiedź z poprzedniego:
tatsuo_ki, , jeśli pchanie się na molo było szaleństwem, to tak jestem nienormalny ;] fale nieźle chlapały-dostało mi się wodą do kolan, a wiatr mocno utrudniał chodzenie i nawet ze statywem sprzęt latał, jednak po tegorocznym bungee takie rzeczy nie robią już wrażenia i przesadnych dawek adrenaliny nie było...

Blesso, osłona była, uniwersalna i zawsze dostępna "ściereczka" w postaci rękawa także, jednak na samym molo pryskało tak mocno, że kropelki były nieuniknione i mi się np. ten efekt spodobał. czas naświetlania faktycznie zaniedbałem, jednak przesłona była celowo przymykana dla uzyskania lepszego efektu fal. co do ziarna- tu was mam. szum od wysokiego iso wygląda inaczej, w tym wypadku podbity kontrast i przejrzystość + dodane w ps'ie ziarenko dało ten efekt ;-)

pora na obiecaną nową zawartość- tym razem emilka w zimnym, listopadowym parku ;-)

26.


27.


28.


29.


30.


31.


32.


33.


34.
 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
Wstawiłeś za dużo podobnych kadrów,ale może dowiesz się które są najlepsze.B&W przyjemne.Mocno przesadziłeś z blurowaniem skóry,i jest ona za jasna.Kadry poziome są trochę zbyt centralne,no i te ucięcie czubka głowy :-/ .Najbardziej podoba mi się 28.;34.i 31.
 
Blesso  Dołączył: 24 Wrz 2007
27 -najbardziej kompletna - pozostałym fotkom z tej serii brakuje czegoś.
26- prawie że -ale coś nie pasuje z prawym dołem ( płaszczyk) jakby go za dużo, choć żal trochę tego uśmiechu.
28- modelka przekrzywiona w bok i twarz bez wyrazu.
29= coś "za jasno " i dłoń przy włosach niewidoczna
Pozostałe- za dużo boków.
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
dziemek a co modelce się stało i dla czego nie ma skóry? IMHO fatalna obróbka
 
dziemek  Dołączył: 29 Gru 2008
modelce stało się to, co przeszła już na kompie-krzywe, cośtam ze skórą, podbity kontrast i na koniec bw z lekko zmienionym niebieskim filtrem. ze skórą chyba jak zawsze przesadziłem, jednak cały pomysł obróbki wziął się z braku koncepcji na kolor- robiłem kilka podejść, jednak żadne wystarczająco mi się nie spodobało i skończyło się na bw. załączam więc tutaj małą próbkę zdjęcia 27. w wersji kolorowej i z bardziej widoczną twarzą, serio wygląda lepiej?

35.
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
dziemek 35 zdecydowanie lepsze. Na poprzednich w mojej opinii mocno przesadziłeś z obróbką, ale może niektórzy tak lubią.
35 dużo lepsze niż 27, tylko kadr strasznie ciasny ale i to ma swój urok. Tak moim zdaniem dużo lepiej ładna modelka w kolorze niż ten biały plastikowy upiór. :-B

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach