TTomek  Dołączył: 02 Mar 2008
macioh, to się jeszcze zmówimy (jakiś telefon) i jak będę wiedział cokolwiek więcej to dam znać :-) . Bo narazie wiem że wyjeżdżam na koncert 3h przed nim czyli koło 17 a co dalej to się pewnie na miejscu okażę ;-)
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
TTomek napisał/a:
to się jeszcze zmówimy (jakiś telefon)
692011591
 

marlonka  Dołączyła: 26 Kwi 2009
Zapisze sobie na wypadek wszelki skoro tak rozdajesz telefony :-D

[ Dodano: 2009-06-17, 12:13 ]
A właściwie numery tel :-D
 
TTomek  Dołączył: 02 Mar 2008
macioh, zapisałem więc pewnie będę dzwonić :-) (725087756)
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
marlonka napisał/a:
Zapisze sobie na wypadek wszelki
Już któryś raz go podaję. Zaprocentowało to ostatnio w Jaworznie, gdzie dzwonił do mnie DeKa i w ten sposób się znaleźliśmy. Przez to weszliśmy wszyscy grupką i było bardzo wesoło :-D

TTomek napisał/a:
zapisałem więc pewnie będę dzwonić
Byle nie w środku nocy (2-10) :-P
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Majne damen und heren - mam zaszczyt zaprosić Was do Bielska-Białej w dniach 26-27 czerwca na święto ul. 11 listopada:
http://www.bb365.info/?c=...kalendarza=3455
W zeszłym roku byłem i muszę przyznać, że atmosfera była bardzo miła i warto się z aparatem przez miasto przespacerować.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Enzo napisał/a:
święto ul. 11 listopada

Zapowiada się ciekawie, tyle, że na taką imprezę to syfrufka by się przydała do gniotuf :mrgreen:
 

marlonka  Dołączyła: 26 Kwi 2009
A my w tym czasie 7km od Cieszyna mamy militaria :-D I jak tu zaliczyć dwie imprezy...?? :-D
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
marlonka napisał/a:
A my w tym czasie 7km od Cieszyna mamy militaria :-D I jak tu zaliczyć dwie imprezy...?? :-D

W Hażlachu? Faktycznie: http://rus.mil.pl/forum/d...8-czerwca-2009/ W piątek możesz wybrać Bielsko a w sobotę i niedzielę Hażlach ;-) Poza tym rekonstrukcje bitew nie trwają całego dnia
 

marlonka  Dołączyła: 26 Kwi 2009
Enzo napisał/a:
Poza tym rekonstrukcje bitew nie trwają całego dnia

To prawda ale te militaria odbywają się na terenie klubu sportowego którego prezesem jest mój tata i cała moja rodzina i znajomi fetują tam do godzin wieczornych więc ciężko mi z tego zrezygnować ;-)
 
inco  Dołączył: 19 Cze 2009
Kiedy jakieś następne spotkanie w lipcu np ?? ktoś chętny żeby sfotografować nieco przerobionego VW :)?
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Ogłaszam nabór chętnych do wycieczki po hałdzie "Skalny".
Jest to słynna na cały świat hałda przy kopalni "Bolesław Śmiały w Łaziskach, która została parę lat temu wygaszona, obecnie jest pod kontrolą, zazieleniona, z oczkiem wodnym, widokiem 360 st. przy ładnej pogodzie panorama gór, u podnóża Elektrownia Łaziska.
Mam wstępnie dogadaną wejściówkę, opcjonalnie wjazd na szczyt samochodem + samodzielne zejście w dół, wycieczka pomostem transportowym w kierunku elektrowni. Termin na razie nie ustalony, ale najlepiej w tygodniu po południu gdyż musimy mieć zgłoszenie wejścia i opiekuna z kopalni. Gdyby było zainteresowanie, to jest możliwość zwiedzenia również czynnej, eksploatowanej hałdy (odzysk odpadów górniczych) - "Waleska".
Kiedy wyglądała tak:
http://raaf1383.flog.pl/w...t-laziska-gorne

a teraz tak:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Halda_Skalny.jpg

Ilość miejsc ograniczona :-D
 
TTomek  Dołączył: 02 Mar 2008
Jeśli termin byłby ok to ja się piszę wstępnie.
 

wojtek_c  Dołączył: 28 Lut 2008
rychu, ja byłbym wstępnie bardzo zainteresowany. Ale teraz będę często i długo w pracy, więc póki nie ustalimy dokładnego terminu, nie mogę powiedzieć na pewno że będę.
Jeśli w tygodniu po południu to ja dam radę najwcześniej od 17.30 (szybciej z roboty się nie zwinę raczej)... Chyba że akurat jestem po dyżurze, wtedy mam cały dzień wolny, ale to się ostatnio rzadko zdarza.
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
Wszystko zależy od daty ale jestem na tak :->
 

xolox  Dołączył: 11 Paź 2008
Fajna sprawa jakby termin był fajny i znalazł by się ktoś chętny kto odebrał by mnie z dworca z Katowic (w ogóle nie znam miasta) to bym się nawet pisał. Ja z Opola.
To tak do pleneru organizowanego przez Rychu.

 

Kocurek  Dołączył: 16 Maj 2008
To jest na prawdę interesujące, bym się pisał na taką imprezę.
Będę śledził ten temat.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
1. TTomek,
2. wojtek_c,
3. nemo,
4. xolox,
5. Kocurek,
6. macioh,

Proponuję zebrać listę chętnych, a w nastęnej kolejności ustalimy termin. Sobota może by też wchodziła w grę, ale nie chcę nadużywać gościnności gospodarzy. Czas popołudniowy, czy nawet późnego popołudnia jest korzystny z powodu operacji słońca i usytuowania obiektu względem otoczenia. Do południa w kierunku gór i elektrowni mamy Słońce w obiektyw.

 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
w tygodniu jest ok :-)

 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
Piszę się ;-)

xolox napisał/a:
Fajna sprawa jakby termin był fajny i znalazł by się ktoś chętny kto odebrał by mnie z dworca z Katowic (w ogóle nie znam miasta) to bym się nawet pisał.
Żaden problem :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach