xolox  Dołączył: 11 Paź 2008
macioh napisał/a:
Piszę się ;-)

xolox napisał/a:
Fajna sprawa jakby termin był fajny i znalazł by się ktoś chętny kto odebrał by mnie z dworca z Katowic (w ogóle nie znam miasta) to bym się nawet pisał.
Żaden problem :-)
Skoro tak dodaje temat do obserwowanych. Mam nadzieje że wszystko wypali. Pozdrawiam.
 
dr_Fell  Dołączył: 30 Sie 2008
Też się piszę, jeżeli tylko będę miał akurat dzień wolny od pracy.
 

takseo  Dołączył: 25 Wrz 2008
to ja też się pisze :D
 

wojtek_c  Dołączył: 28 Lut 2008
Myślę, że chętnych jest już sporo... Trzeba by się teraz zastanowić nad terminem. Proponuję, żeby rychu podał jakiś termin (a może dwa, trzy różne alternatywne terminy, jeśli jest taka możliwość), a wszyscy chętni się wypowiedzą, czy w danym terminie mogą przyjechać.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Jutro w pracy dogadam kilka terminów.

[ Dodano: 2009-07-06, 07:28 ]

1. TTomek,
2. wojtek_c,
3. nemo,
4. xolox,
5. Kocurek,
6. macioh,
7. dr_Fell,
8. takseo


Proszę sprawdzić listę czy kogoś nie pominąłem.

[ Dodano: 2009-07-06, 11:17 ]
Jutro w pracy dogadam kilka terminów.

[ Dodano: 2009-07-06, 07:28 ]

Więc tak:
Godzina 15-ta w tygodniu spotykamy się przed bramą kopalni "Bolesław Śmiały" i idziemy na "Skalny", jeżeli ktoś będzie chętny i zostanie czasu możemy przejść na "Waleską".
Co do transportu to sprawa jest jeszcze otwarta, ale jego brak chyba nikogo nie wystraszy, w końcu to nie Mt Blanc. Termin do uzgodnienia między nami - pogoda! - i najpóźniej dzień wcześniej daję znać na kopalnię.
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
rychu napisał/a:
Więc tak:
Godzina 15-ta w tygodniu spotykamy się przed bramą kopalni "Bolesław Śmiały" i idziemy na "Skalny", jeżeli ktoś będzie chętny i zostanie czasu możemy przejść na "Waleską".
Co do transportu to sprawa jest jeszcze otwarta, ale jego brak chyba nikogo nie wystraszy, w końcu to nie Mt Blanc. Termin do uzgodnienia między nami - pogoda! - i najpóźniej dzień wcześniej daję znać na kopalnię.


Podbijam żeby wszyscy widzieli ;-)
 

xolox  Dołączył: 11 Paź 2008
Uhum i jeszcze to czasowo jakoś określcie. Musze sprawdzić czy się tak da.
 

rysiacz  Dołączył: 04 Sie 2008
ja się niestety nie wyrobie .. pracuje do 18 :(
 
TTomek  Dołączył: 02 Mar 2008
Oby tylko nie ten weekend bo mnie ma :-/
 
dr_Fell  Dołączył: 30 Sie 2008
U mnie bywa różnie, bo pracuje na zmiany, czasem mam dzień wolny cały a jak pracuję do do 20 albo od 20 :). Jak padną propozycje to skonfrontuję z grafikiem. Generalnie trochę zapracowny w najbliższym czasie jestem, ale jak się da to chętnie pójdę. W poniedziałek 13 mogę, we wtorek 14 tak do 17:30 mogę i w nadchodzącym tygodniu to właściwie tyle (+ weekend oczywiście, ale rozumiem że w weekend się nie da).
 

xolox  Dołączył: 11 Paź 2008
Żeby to się skończyło w jakiś rozsądnych godzinach. Nie chce się tłuc pociągiem po nocy :)
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Proponuję zaczekać aż się pogoda wyklaruje (choć takie burzowe chmurki dają klimat), a potem będziemy rzucać propozycjami. Ja też pracuję do 15-tej, ale mogę taki wyjzd pogodzić z obowiązkami służbowymi - np. objazd KWK "Bolesław Śmiały" ;-)
 

wojtek_c  Dołączył: 28 Lut 2008
Ech, no ja w takich godzinach nie dam rady :-( Mam czas codziennie gdzieś tak od 17:30.... Wcześniej tylko wyjątkowo.
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
To co z terminem? rychu, może zaproponuj kilka, zrobimy dwudniową ankietę w osobnym wątku i zobaczymy co wyjdzie?
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
macioh napisał/a:
zrobimy dwudniową ankietę w osobnym wątku i zobaczymy co wyjdzie

Mały problem z czasem - rozgrzbałem robotę budowlaną w domu i muszę skończyć przed urlopem. Poniedziałek - wtorek 20-21 ?
 
TTomek  Dołączył: 02 Mar 2008
Jak dla mnie ok.
 

xolox  Dołączył: 11 Paź 2008
Hmm.. nie wiem czy się wyrobie na takie terminy.
 

takseo  Dołączył: 25 Wrz 2008
mnie pasuje.
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
Ja jestem za poniedziałkiem (we wtorek może mnie już nie być). Może tak na 16-17?
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
jeśli są jeszcze wolne miejsca to chętnie bym pojechał, mogę zabrać kogoś po drodze, 3 (może 4 ) miejsca i duży bagażnik, chętnie pod wieczór, czyli po 18

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach