rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Silesiańskie pentaxowe plenery
Proponuję tu zamieszczać informacje gdzie, jak i kiedy się spotykamy i co fotografujemy. Przyjezdni i innowiercy mile widziani :evilsmile: .
 

takseo  Dołączył: 25 Wrz 2008
oo. Brakowało mi takiej inicjatywy na śląsku, chociaż co do:
rychu napisał/a:
co fotografujemy.

to nie mam pojęcia.
 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
 

marlonka  Dołączyła: 26 Kwi 2009
niestety ta strona ma error...
 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
U mnie bangla.
Ale może tak



Dla pewności:

 

wojtek_c  Dołączył: 28 Lut 2008
Nie ma mnie 20-21 czerwca :-( Ale jak chcecie unikać tłoku, to ten event tego raczej nie zapewni... To teatr uliczny, jak rozumiem?
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
takseo napisał/a:
co fotografujemy

Jak to co? Cokolwiek, co ma kontrast ;-)
Ja proponuję Browar Obywatelski w Tychach. Postaram się w najbliższym czasie rozeznać co do własności terenu i obiektów oraz wejścia. Tak myślę, że najlepszym termnem będzie jesień, a przynajmniej termin powakacyjny.
 

marlonka  Dołączyła: 26 Kwi 2009
To prawda...Będę miała zdecydowanie więcej czasu :-D
 
TTomek  Dołączył: 02 Mar 2008
rychu, ostatnio byłem w browarze i bardzo fajnie. Najważniejsze to trzeba zarejestrować odpowiednią ilość osób na stronie na dany termin i koniecznie wziąć najdłuższą wycieczkę (bo inaczej piwa gratis się nie dostaję :-P a jest genialne więc warto ;-) ). No i na takie coś się bym pisał chętnie :-) .
Z ciekawych imprez, to 19-20 (piątek sobota teraz) jest III Bytomska Noc Świętojańska. I 19 jedyny w swoim rodzaju (a raczej drugi bo jeden był już kiedyś) koncert Dżemu wraz z operą i orkiestrą symfoniczną :-D . Jakby ktoś się wybierał to dajcie znać bo ja gdzieś będę się kręcił ;-)
Link: http://cojestgrane.pl/wydarzenie/51092/
oraz plakacik:
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
TTomek, planuję się wybrać (w końcu nie mam daleko :-P ).
 
TTomek  Dołączył: 02 Mar 2008
macioh, no ja w sumie też nie ;-) . Zwłaszcza że się dziś dowiedziałem że mam transport wraz z filharmonią która tam występuję :-D
 

Sadorg  Dołączył: 29 Sty 2008
20-21 czerwca też Dni Tyskie 2009. Zagrają m.in. Hey, Cree, Lady Pank...

[ Dodano: 2009-06-16, 17:08 ]
http://www.tychy.pl/News/.../?mid=2&id=5226
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
TTomek, tylko ja pisałem o Browarze Obywatelski, czyli tym co po nim zostało, a nie Książęcym. Browar Obywatelski,a raczej arcyciekawe malowidło (już nieistniejące) kozła nad kuflem piwa, był swojego czasu rozpoznawalnym znakiem stacji kolejowej Tychy. W tej chwili kilka obiektów jest zaadoptowanych na biura i knajpę, pozostałe pozamykane.

[ Dodano: 2009-06-16, 17:57 ]
Sadorg napisał/a:
agrają m.in. Hey, Cree, Lady Pank

Czyli jak zwykle kicha :-/
 
TTomek  Dołączył: 02 Mar 2008
rychu, hm. Przeczytałem browar i już w domyślę myślałem że chodzi o książęcy... Nawet nie wiedziałem że jest jakiś inny.
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
TTomek napisał/a:
Zwłaszcza że się dziś dowiedziałem że mam transport wraz z filharmonią która tam występuję
Fartuch :-P

btw, jedziesz jako słuchacz czy pstrykający?
 
TTomek  Dołączył: 02 Mar 2008
macioh, to i to :-) . Ale jeszcze nie wiem jak dokładnie będzie, bo nie jadę jako oficjalny fotograf filharmonii, tylko tak po znajomości ale postaram się wbić na jakieś miejsce dobre z przodu ;-) . Jakbyś chciał jakoś tam dołączyć (o ile coś załatwię) to pisz na priv i się zgadamy jakoś.
 
Mrówka  Dołączyła: 28 Lip 2008
rychu napisał/a:
Czyli jak zwykle kicha :-/

hey nie taka kicha.

kurcze, wszystkie fajniejsze rzeczy przypadają na ten weekend. i tak najbardziej kusi mnie ten lenny kravitz w krakowie, także czekam na fotorelację z bytomia ;-)
 

Sadorg  Dołączył: 29 Sty 2008
Mrówka napisał/a:
hey nie taka kicha.

:-B

jak pogoda pozwoli to zakulam się na dwóch kołach pod Żyrafę w sobotę.
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
TTomek napisał/a:
Jakbyś chciał jakoś tam dołączyć
Pewnie że bym chciał ;-)
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Mrówka napisał/a:
i tak najbardziej kusi mnie ten lenny kravitz w krakowie,

A właśnie! Ktoś oprócz Mrówki wybiera się do Krakowa na Wianki? Bo to doskonała okazja będzie żeby po wyludnionym Kazimierzu pochodzić ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach