jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
sculptor napisał/a:
Za to fotografów od groma. A w sezonie ślubnym jeszcze więcej... :-)
Bo plener ślubny pośród ruin to bez pudła dobra wróżba.
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
Ok, to co z Kozubnikiem? Ktoś chętny na wybranie się tam jeszcze w marcu?
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
Za tydzień jest festiwal w Rybniku a za dwa Wycieczka objazdowa „Niepowtarzalne wieże szybowe na Górnym Śląsku”

[ Dodano: 2012-03-10, 15:04 ]
Po wielkim sukcesie, jakim była ubiegłoroczna wycieczka „Niepowtarzalne wieże szybowe na Górnym Śląsku” już 31 marca 2012 r. (sobota) zapraszamy na II Edycję! Start o godz. 10:00 w budynku Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu.

Podczas II edycji zwiedzać będziemy głównie tego typu obiekty, które dzięki staraniom władz lub prywatnych osób i instytucji odzyskują powoli dawny blask. Na trasie zwiedzania znajdą się:
- szyb „Staszic” dawnej KWK Pstrowski w Zabrzu – obecnie szyb wyciągowy w prywatnej kopalni Siltech
- szyby „Mikołaj” i „Klara” w Rudzie Śląskiej – pozostałości po KWK Walenty-Wawel
- szyb „Andrzej” w Rudzie Śląskiej – monumentalna basztowa konstrukcja z czerwonej cegły
- szyb „Elżbieta” w Chorzowie – wyjątkowej urody szyb górniczy zaprojektowany w stylu nawiązującym do średniowiecznego zamku

Oprócz tego organizatorzy czynią starania, by uczestnikom udostępnić jeszcze jedno, bardzo trudno dostępne do zwiedzania miejsca. Jakie? Na razie nie zdradzimy by nie zapeszać.

Zapisy trwają do 26 marca 2012 r. UWAGA – ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Zapisu można dokonać:
a) mailowo – wysyłając imię i nazwisko uczestników wycieczki wraz z telefonem kontaktowym na adres zwiedzanie@muzeumgornictwa.pl (w temacie maila wpisując „WYCIECZKA”)
b) telefoniczne – pod nr telefonu 32 271-88-31 wew. 38 (w godz. 7:30 – 15:30)
c) osobiście w budynku Muzeum w Zabrzu, ul. 3 Maja 19

Koszt wycieczki do tylko 10 zł od osoby!
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
nemo w zeszłym roku miałem się zapisać. Może w tym razem się uda.
Ps. Wiesz może ile trwa cała impreza? Koło 18-ej będę musiał zbierać się do Bielska.
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
Enzo napisał/a:
Koło 18-ej będę musiał zbierać się
na pewno krócej :)
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Na wieże to bym się pisał.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
No to się zapisałem :-) Ktoś jeszcze chętny?

 

wallace  Dołączył: 08 Maj 2010
Chętny :-) Zapisujemy się razem czy osobno ?
edit. Prościej osobno :-)
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Ja wysłałem.
 

wallace  Dołączył: 08 Maj 2010
Właśnie doczytałem na stronie Muzeum Górnictwa, że mają już nadkomplet i zapisy są zakończone :/
edit:
Cytat
Wieże szybowe - wycieczka objazdowa
Zapisy na II edycję wycieczki „Niepowtarzalne wieże szybowe na Górnym Śląsku” przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Ledwie 24 godziny wystarczyły, by na wycieczkę zapisał się nadkomplet uczestników.Dlatego też musimy ogłosić, że zapisy są już zakończone. Jednocześnie już dziś informujemy, że jeszcze przed wakacjami powinna się odbyć III edycja wycieczki objazdowej organizowanej przez MGW. Więcej informacji jak zwykle pojawi się na naszej stronie internetowej.

 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Shit.

[ Dodano: 2012-04-19, 10:53 ]
Na Foto Deju rozmawialiśmy o sobotnim spotkaniu koszulkowym. Ale koszulek w tym tygodniu nie będzie.

Ale może mimo to zorganizujemy jakieś spotkanie plenerowe? Albo wyjazd do jakiegoś muzeum czy co?

Wiosna, można by się gdzieś ruszyć.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Kurde, to już wiem czemu wątek nie poszedł do góry...
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
Może do tego Wrocławia pojedziemy :->
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
nemo, ja już się dziś na daleki wyjazd nie wyrobię. A niedzielę mam już zajętą.
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
Aaaaaaaaaaaaaaaaaa, sorki. Myślałem, że mówimy o przyszłości. Ja dziś na rodzinnej imprezie więc ni chu chu :-)
 

alekw  Dołączył: 27 Wrz 2007
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
alekw napisał/a:
moze warto sie wybrac?
mmmmmmmmmmmm, na 80% :-P
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
W sumie, czemu nie - może być fajnie :-) Poza tym nigdy tam nie byłem a drugiej szansy może już nie być :-P
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
alekw napisał/a:
moze warto sie wybrac?

Może coś mnie ominęło ale nie warto. Po godzinie i kilku seansach z rzędu tej samej animacji wróciłem do domu. Dobrze, że udało mi się jeszcze przed zamknięciem pszeniczne w Bierhalle kupić bo bym narzekał ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach