rafalf  Dołączył: 09 Cze 2007
Właśnie wyjeżdżam w Bieszczady.
Będę w Cisnej od dziś do 20 sierpnia, jedziemy pokazać młodemu Bieszczady:)
Może uda się nam spoktać z kimś z forum na szlaku?
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
rafalf, my z Soltysem jedziemy do Wolosatego za tydzien - bedziemy pod namiotem prawdopodobnie.
Golfa granatowego poznacie jakby co :-)
 

weiss77  Dołączył: 18 Paź 2008
jiro napisał/a:
pierwszy tydzien sierpnia na pewno bede spedzal nad morzem w Mrzeżynie :-)

Byłem w tym roku, dwa tygodnie od 6 lipca. Niestety, pogoda była taka sobie, ale zaliczyłem dzięki temu piknik militarny w Kołobrzegu. Kwatery dość drogie- 60 pln od osoby, ale bardzo miły pensjonacik. Plaża pełna po brzegi, ale na ogół przy zejściach, jak się pójdzie kawałek dalej, to jest OK. Nie ma takiego lansu jak w Łebie czy w Mielnie, co jest super, bo organicznie nienawidzę "dresów". Bardzo fajna knajpka "Tawerna" na statku w porcie, tylko dokładnie trzeba sprawdzać rachunki, bo kelnerzy doliczają nieistniejące drinki. Jak chcecie wypocząć nad morzem, to polecam Półwysep Helski, a zwłaszcza Chałupy- byłem 3 lata temu. Luzy na plaży, bo w samej miejscowości jest mało kwater. No i niestety zwykle nie są tanie. Nie polecam natomiast Jastrzębiej Góry- bardzo wysoki klif i niefajne zejście na plażę, poza tym masa kolonii. Generalnie lubię dzieci, ale nie w ilościach hurtowych. Jak ktoś by chciał namiary na kwatery w których byłem w Mrzezynie to pisać na PW.
 

Hermes  Dołączył: 04 Lut 2008
Ja od jutra zaczynam urlop w Okunince nad jeziorem Białym. Wreszci bedę mógł nasączyć się "Zwierzyńcem" :mrgreen: :mrgreen: :-B
 
pepek  Dołączył: 19 Lip 2006
weiss77 napisał/a:
Jak chcecie wypocząć nad morzem, to polecam Półwysep Helski, a zwłaszcza Chałupy- byłem 3 lata temu. Luzy na plaży, bo w samej miejscowości jest mało kwater.

W tym roku chyba tych luzów nie było. W Mielnie "się mówi", że tak dużo turystów jak w tym roku to jeszcze nie było. Mój koleś, który ma pensjonat w Unieściu, ma pełne obłożenie od początku wakacji, a rezerwacje do połowy września. W weekend na plaży między Mielnem, a Łazami nie znajdziesz wolnego miejsca na plaży, a to jest jakieś 9 km. Na całej długości drogi pełno samochodów. Do Mielna mam około 10 km, ale wolę zrobić, okrężną, dłuższą trasę do Gąsek i dojechać na plażę w 30-40 minut, a nie prawie 2 godziny. W tym roku byłem już 5 razy na plaży, normalnie zaszalałem.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach