ob@r  Dołączył: 08 Lip 2007
UK: formatt.co.uk - filtry Hitech
Może kogoś zainteresuje informacja. Właśnie próbując się z tematem systemu Cokin i szukając filtrów stwierdziłem, że może warto "omijać pośredników" :) i poszedłem od razu do źródełka na wspomnianą stronkę. Tam zerknąłem na zestaw KITowy ND Gradientowy 3 filtrów (.3,.6,.9 - dla początkującego próbowacza) z przesyłką za niecałe 35& za 85ki co po pomnożeniu przez kurs funta daje całkiem spore oszczędności w porównaniu do raysfoto, gdzie jeden to koszt 107 PLN/szt. (można uzyskać 5% rabat przy zakupie 3ch) + koszt wysyłki (21 PLN kurier lub taniej pocztą). Generalnie oferty Kitów są warte przemyślenia. Zawsze można odstąpić taniej filtr z całego zestawu w celu zwrotu części kosztów. Przesyłka szybko idzie (niecały tydzień Royal Mail'em). Trudny kontakt - nie odpowiadają na maile.
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
ob@r, ale kupiłeś coś w tym sklepie ? Czy tylko informujesz, ze jest taka możliwość ?
Sklep znam od dawna.
Bo mnie to raczej interesują akcesoria.
 
ob@r  Dołączył: 08 Lip 2007
no właśnie kupiłem taki KIT z przesyłką niecałe 35 funtów za 3 Hitech'y i choć .3 może mi się nie przydać lub nie tak często to i tak uważam ze cena atrakcyjna i postanowiłem się tym newsem podzielić :)
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
ob@r, dzięki za info.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach