dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
tref napisał/a:
Mam 2 do zrobienia. Tematów brak. Chyba za bardzo górnolotnie podchodze do tego materiału - trzeba wystrzelać i już. Tylko serce się kraje...
Z jedyna roznica, ze zostalo mi półtorej roli, to mam dokladnie to samo. Nie pamietam juz co jest na tej zrobionej połowce :-)

Chcialem pojsc na wieczorne kontrasty z niskim sloncem na Dlugiej, ale mam swiadomosc, ze z takiego wyjscia to jakies 4 klatki przyniose. Szkoda troche :-/
 

radekone  Dołączył: 20 Maj 2009
Na wakacje nigdzie nie jedziecie? Dla mnie slajdy to 'urlopowy' material :-)
 
Anzelm  Dołączył: 03 Kwi 2008
no właśnie, dajmy sobie szansę ;-) nie róbmy nic pochopnie! :mrgreen:
 
M.W  Dołączył: 20 Sie 2008


Może jest ktoś zainteresowany :-o
http://www.allegro.pl/ite...ect_series.html
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Ja też się bujam z materiałem, żeby zrobić na nim "wystarczająco godne" foty. No i przez to będą same kicz-knoty, których jedyną zaletą jest to, że się nie da ich zepsuć ;-)
Właśnie wróciłem z Krakowa, pogoda była po prostu przefantastyczna, a ja zrobiłem może 10 zdjęć... Chyba czas rozpiąć poślady i ruszać z tematem.
 

xolox  Dołączył: 11 Paź 2008
M.W napisał/a:
Obrazek

Może jest ktoś zainteresowany :-o
http://www.allegro.pl/ite...ect_series.html


Może spróbuje ile wołanie tego cuda wyjdzie ? Bo myślałem że się na kodachromy spóźniłem :E
 
M.W  Dołączył: 20 Sie 2008
 

baqers  Dołączył: 10 Kwi 2008
HMm, i robimy coś?

I jak tak, to kiedy?

Wyjeżdżam na 3 tygodnie w środę i nie chciałbym przegapić wołania. Może mogę komuś wysłać, czy to i tak dopiero w sierpniu będziemy wysyłać?
 

sylwesto  Dołączył: 16 Sie 2008
Ja jedną rolkę mogę już oddać. Tyle, z=że wyglada na to, że trzeba mianować nowego koordynatora, bo konstal zdaje się zapadł pod ziemię.
 

radekone  Dołączył: 20 Maj 2009
Wyslalem 5 rolek do Szwajcarii i dzis po dwoch tygodniach dostalem spowrotem piec pakunkow. Coprawda adres zwrotny mialem brytyjski ale pakowalem rolki zwyczajnie w zalaczone koperty, bez dodatkowych pudelek. naklejalem na koperte deklaracje celna jak mi pan na poczcie poradzil.

Potwierdzaja w ulotce ze przyjmuja filmy do 30 Listopada ale prosza jednoczesnie, zeby nie wysylac na ostatnia chwile.

Kolorki miod. Porobilem troche duzo landszaftow (jak to na wyjezdzie) ale najlepiej wyglada to co znamy ze starych National Geographic, czyli kolorowi ludzie w kolorowych ciuchach z bliska ;-)
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Ej, no zaraz - jakie załączone koperty?? :shock: Ja nie mam żadnych kopert :-/
 

sylwesto  Dołączył: 16 Sie 2008
Chyba nikt z naszej grupy ich nie dostał. Wydaje mi się, ze dodają jeśli w cenie filmu wliczone jest wołanie.
 

radekone  Dołączył: 20 Maj 2009
Ano tak, ja mialem prepaidy.

Na forum nikona cos ktos kiedys pisal, ze wyslal nieoplacone a i tak mu odeslali. Jeszcze sie ich o fakture nie mogl doprosic.
 
M.W  Dołączył: 20 Sie 2008
Cytat
Potwierdzaja w ulotce ze przyjmuja filmy do 30 Listopada ale prosza jednoczesnie, zeby nie wysylac na ostatnia chwile.


Naświetlacie Kodachrom 64, czy czekacie na ostatnią chwilę :-)

Pogoda jest teraz piękna.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
no więc napieprzajmy co popadnie
 

radekone  Dołączył: 20 Maj 2009
Fafniak napisał/a:
no więc napieprzajmy co popadnie

Swoja droga po rzuceniu na sciane rozwalil mnie ten Kodachrome. Kolory sa naturalne i niewyplowiale przy kazdym swietle. Robilem i przy ostrym poludniowym sloncu, przy zachmurzonym niebie, z polarem, we wnetrzach i za kazdym razem jest ok tak jakby film sie sam dopasowywal. Na 5 rolek nie mam zadnej klatki zwalonej przez niefajne swiatlo.

Probowalem roznych slajdow ale ten pobija wszystkie :) Sprobuje jeszcze cos wyhaczyc na jesienne strzelanie..

Aaa, Pradovit nie lubi sie z tekturowymi ramkami..
 
M.W  Dołączył: 20 Sie 2008
Cytat
Probowalem roznych slajdow ale ten pobija wszystkie


radekone pokaż :-B
 

radekone  Dołączył: 20 Maj 2009
M.W napisał/a:
Cytat
Probowalem roznych slajdow ale ten pobija wszystkie


radekone pokaż :-B


Co, sciane? :-) :-B
 
M.W  Dołączył: 20 Sie 2008
Znowu ktoś wystawił Kodachrome 25 (termin 2003), czy jest szansa że z tej 25 coś wyjdzie :?:

http://www.allegro.pl/ite...tuk_slajdy.html
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Ok w takim razie zglaszam sie na ochotnika. Ustalamy nieprzekraczalny deadline na koniec sierpnia. Wysylacie do mnie, ja wysylam do Szwajcarii - wyjdzie chyba taniej niz do Teksasu. radekone, podzielisz sie szczegolami?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach