W jaki dzien tygodnia najbardziej Ci pasuje spotkanie - w miesiace wakacyjne?
Poniedzialek
11% Complete
4 (11%)
Wtorek
8% Complete
3 (8%)
Środa
11% Complete
4 (11%)
Czwartek
13% Complete
5 (13%)
Piątek
11% Complete
4 (11%)
Sobota
19% Complete
7 (19%)
Niedziela
25% Complete
9 (25%)
 

blanchet  Dołączyła: 20 Kwi 2007
jakies spotkania fotografizczne w katowicach?
szukam jakiś stałych np cotygodniowych, spotkań ludzi, którzy robią zdjęcia, się nimi chwalą i je krytykują, razem od czasu do czasu coś focą i się dobrze przy tym bawią.
kiedyś chodziłam na spotkania śląskiego towarzystwa fotograficznego, ale chyba juz ich nie ma (nie umiem ich na necie namierzyć).
nic w tym stylu na necie nie znalazłam.
mogą być też miasta sąsiednie, aczkolwiek z przyczyn macierzyńskich wolałbym, żeby to nie było za daleko.

z góry dziękuję :-B

[ Komentarz dodany przez: mygosia: 2009-06-30, 11:04 ]
Jest ankieta wielokrotnego wyboru!!! - maksymalnie 7!

UWAGA!
Byc moze bedzie potrzeba sprawdzenia kto jak glosowal - moze sie to okazac wskazane przy wyciaganiu wnioskow. Ale bez upubliczniania na forum - tylko na potrzeby organizatora :-)
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Myślę, że to idea warta poparcia. Choć, po głosach dochodzących od osób, które w różnych środowiskach angażują lub angażowały się w takie przedsięwzięcia, formuła taka wymaga starannego dopracowania, tak by początkowy zapał nie wyczerpał się po 2 spotkaniach.

To świetna zachęta by spojrzeć na swoje poczynania krytycznie i rzucić coś wartościowego na papier (a nie wszystko oglądać na LCD), by poddać weryfikacji innym fotografującym.

Jeśli udałoby nam się dobrać jakieś przyjazne miejsce z dobrym piwkiem i dogodny czas, to może by coś z tego było. Choć trzeba mieć świadomość barier stojących na drodze takim projektom.

No i też z założenia trzeba by się stowarzyszyć z innosystemowcami. Obawiam, że na samych pentaksowcach to by to nie pociągnęło.
 

DeKa  Dołączył: 09 Kwi 2008
blanchet, a masz już coś konkretnego na myśli ?

Idea dobra. Jednak właśnie jest kilka barier, da się je pokonać ale nie zawsze. Prawdopodobnie byłyby takie spotkania organizowane w sobotę lub niedzielę bo pozornie są to dni wolne. A guzik. Ja nie raz pracuję a jak już mam wolne to zazwyczaj jakiś wyjazd do rodziny, chrzciny, urodziny i inne iny. Do tego dochodzi tak jak napisała blanchet kwestia rodzicielska. Piszę tu o sobie ale pewnie kilku z Was ma podobnie. Są też pewnie inne przeszkody.

Jednak zawsze jest jakaś nadzieja. Ja jestem chętny oczywiście. Na fotodeja udało mi się dotrzeć więc zobaczymy co z tego wyniknie.

Co do innosytemowców to mam kilku znajomych kanonierów i nikosiów, którzy na spotkanie byliby chętni.

No i właśnie. Jak już wspomnieliście fajnym właśnie pomysłem byłoby przyniesienie wydrukowanych/wywołanych swoich zdjęć. Można podyskutować, podpytać, podpatrzeć. Zawsze się takie zdjęcie lepiej ogląda na papierze. A jak jest już w większym formacie to już jest bardzo dobrze.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
DeKa napisał/a:
No i właśnie. Jak już wspomnieliście fajnym właśnie pomysłem byłoby przyniesienie wydrukowanych/wywołanych swoich zdjęć. Można podyskutować, podpytać, podpatrzeć. Zawsze się takie zdjęcie lepiej ogląda na papierze. A jak jest już w większym formacie to już jest bardzo dobrze.


Uwazam ze to podstawa. Jedyny sposob, by te spotkania nie byly typowymi zawodami w piciu piwa i gadania o obiektywach i puszkach :-P
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Kurcze wybierzcie lokal jak najbardziej wysuniety na poludnie, to moze tez by mi sie udawalo co jakis czas dotrzec...
Chyba, zeby rotacyjnie, zeby ludziom bylo sprawiedliwe? ;-)

Jakby co, to ja jestem za weekendami...
 
dr_Fell  Dołączył: 30 Sie 2008
Ja się piszę, jeśli tylko akurat nie będę w pracy. Jestem z Sosnowca, więc spokojnie mogę dojechać
 

domin82  Dołączył: 21 Lis 2006
Na mnie możecie liczyć w weekendy i w tygodniu po 17-tej. Bywam w Katowicach, Sosnowcu, Jaworznie. Myślę ze idea padnie jeżeli to będzie "cykliczne" jak dla mnie lepszy spontan raz w miesiącu z wcześniejszym ustaleniem terminu.
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
domin82 napisał/a:
Myślę ze idea padnie jeżeli to będzie "cykliczne" jak dla mnie lepszy spontan raz w miesiącu z wcześniejszym ustaleniem terminu.
Jestem przeciwnego zdania. Właśnie cykliczność może sprawić że to może wypalić. Tak samo termin - musi być ustalony odgórnie, czyli np. pierwsza i trzecia sobota miesiąca. Wtedy każdy wie co, gdzie, jak z dużym wyprzedzeniem i może sobie jakoś zaplanować dany weekend.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
macioh, sie zgadzam.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Ja niestety, przynajmniej przez wakacje, pozostałem bez przystani w Bytomiu, a ostatni bus z Katowic do Olkusza to 19.15 :-/ Po wakacjach powinno wszystko wrócić do normy. Będe śledził ideę, bo jest obiecująca.
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
Ja śledzę temat :)
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
jorge.martinez napisał/a:
przynajmniej przez wakacje, pozostałem bez przystani w Bytomiu

A ja przez "wakacje" pozostanę z dala od ciemni. Pomysł kapitalny dla mnie, ponieważ sam sobie jestem fotografem i odbiorcą :-/
 

Kocurek  Dołączył: 16 Maj 2008
Ja też bym się pisał, z terminami postaram się dopasować do większości.
 

blanchet  Dołączyła: 20 Kwi 2007
no to jak z terminem?
może jakaś ankieta i wtedy reszta dopasuje się do większości?
mi pasuje najbardziej w tygodniu po 17,18
a spotkania to oczywiście przynosimy odbitki, i rozmawiamy o fotografii - o sprzęcie tylko w kuluarach;)
spotkania jak najbardziej cykliczne - mozę być np, co 2 tygodnie
specjalnie dla Mygosi poszukam jakiegoś miejsca na płd. katowic
można rzucić idee na innych forach fotograficznych - niech to będą spotkania ponda systemami;) - ale to też do ugadania

nie ma co obserwować wątku tylko sie spotkać i gadać o fotach - szkoda czasu :-B
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
blanchet napisał/a:
mi pasuje najbardziej w tygodniu po 17,18

Jedyny dzien, kiedy pracuje do 15, to wtorek... Potem przebicie sie przez Pszczyne moze zajac wiecej czasu niz spotkanie :-/
Generalnie - opcja weekendowa jest dla mnie optymalna.
 

blanchet  Dołączyła: 20 Kwi 2007
Mygosiu, ponieważ ja nie moge to zrób może ankietę, jaki dzień tygodnia pasuje na spotkanie;)
czy opcja co 2 tyg może być?
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Oki - ankieta w pierwszym poscie - prosze glosowac.

Jest to ankieta wielokrotnego wyboru!!! - maksymalnie 7!

UWAGA!
Byc moze bedzie potrzeba sprawdzenia kto jak glosowal - moze sie to okazac wskazane przy wyciaganiu wnioskow. Ale bez upubliczniania na forum - tylko na potrzeby organizatora :-)

Czas trwaniaankiety - tydzien!
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
blanchet napisał/a:
czy opcja co 2 tyg może być?
Wydaje się być optymalna ;-)
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Ja tez sadze, ze co 2 tygodnie...
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Czy wszyscy chetni juz zaglosowali?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach