xrog  Dołączył: 07 Lut 2008
alkos, prosiłbym o adres do przesyłki na PW, wyślę ci "niebieskiego"...
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Nie wysylaj go, oddaj do labu ze skanowaniem. Ja juz nie wolam koloru....
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
Próbowałem się dodzwonić do Deckarda, ale na podanym mi numerze cisza - nie odbiera...
 

blanchet  Dołączyła: 20 Kwi 2007
jak dobrze, że przynajmniej z niebieskiego będą zdjecia. A gdzie ten Deckard mieszka?
xrog wołaj, skanuj;)
 

papcio  Dołączył: 20 Kwi 2006
Nie wiem, jak inni, ale ja robiąc zdjęcie czerwonym zrobiłem jednocześnie (drugą ręką) swoim, tak, więc kadr mam "uratowany"
 

Hakro  Dołączył: 25 Gru 2007
xrog, daj mi jakiegoś cynka gdybyś wołał ten film, postaram się zrobić to samo z zepsutym pierwszym niebieskim i zarzucimy takim materiałem jaki został.
 

xrog  Dołączył: 07 Lut 2008
Hakro napisał/a:
xrog, daj mi jakiegoś cynka gdybyś wołał ten film, postaram się zrobić to samo z zepsutym pierwszym niebieskim i zarzucimy takim materiałem jaki został.


Poszła do Ciebie PW.
 

xrog  Dołączył: 07 Lut 2008
Pewnie wszyscy wiecie, że aparaciki wędrowały z zeszytami. Zeszyt ma wpisy od autorów zdjęć i puste miejsca na ich odbitki oraz jeszcze sporo pustych kartek. Chętnych do udziału w akcji też jest zapewne sporo. Szkoda byłoby nie dać szansy chętnym i nie wykorzystać miejsca w zeszyciku.

W związku z tym: wszyscy, którzy chcieliby wpisać się fotograficznie (i nie tylko) do zeszytu niebieskiego: proszę o zrobienie zdjęcia w temacie "niebieski" i napisaniu kilku słów od siebie, dokładnie tak, jakbyście otrzymali ten aparacik pocztą. Aparaciku, rzecz jasna, nie dostaniecie, więc w celu zachowania ogólnej spójności zdjęcie należy wykonać na małoobrazkowym filmie kolorowym, obiektywem o ogniskowej nie dłuższej niż 35 mm, na przysłonie nie mniejszej niż f/8 (chodzi o uzyskanie dużej głębi ostrości). Odbitkę 13x18 (100% kadru, z ramką) na papierze błyszczącym oraz słowa od siebie na kartce (również w formacie 13x18) będę wklejał do zeszytu, gdy tylko otrzymam je pocztą. Na koniec zaprezentuję gotowy zeszyt i zastanowimy się, co z nim dalej robić.

Proszę nie deklarować chęci udziału na forum, bo listy uczestników są chyba pechowe. Deklaracje udziału proszę przysyłać mi na PW - w odpowiedzi podam swój adres korespondencyjny. Ustalam termin: data nadania przesyłki nie późniejsza niż 31 październik, a na listy czekam do 10 listopada.

Traktujmy to jako zabawę, a końcowy rezultat niech będzie niespodzianką.
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Wysłałem PW do deckarda z prostym zapytaniem "jak wygląda akcja?" - zobaczymy czy w ogóle ją odbierze.

W dobrej wierze dołączyłem dobry czeski film na DVD, aby kolejni w zabawie mogli się zapoznać z klasyką, a tutaj takie buty :-(
 

xrog  Dołączył: 07 Lut 2008
W tym wątku zaprezentowany jest NIEBIESKI.
Zapraszam!

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach