Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
Oczywiście przyłączam się ponownie do zabawy ;)
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
To mnie też proszę w kolejce umiejscowić.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Zgłaszam się.
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
Ja też, ja też, ja też :mrgreen:
 

Jimmy  Dołączył: 27 Lis 2007
Wchodzę w to.
Jeśli się miejsce znajdzie.
 

Anno  Dołączyła: 04 Sie 2007
Jeśli będą miejsca, to ja też.
 

MvA  Dołączył: 29 Kwi 2006
Jimmy, fajny masz avatar.
co do zadawania tematu, to nie wydaje mi sie to dobrym pomyslem, ogranicza chyba za bardzo i moze dojsc do sytuacji kiedy zdjecie ktore maamy zrobic przeciez tylko jedno, bedzie wymuszone.
mysle, ze lepiej nie bawic sie w takie zadawanki, zostawmy uczestnikom swobode i niech to zdjecie bedzie osobiste, tzn mowiace tez cos o osobie ktora je zrobila (czy to poprzez wybrany przez nia temat, sposob wykonania itd, itp). no i wpisy w notatniku pewnie besa ciekawsze przez to :)
 

Jimmy  Dołączył: 27 Lis 2007
MvA napisał/a:
Jimmy, fajny masz avatar.

Dzięki - wzajemnie :-B

Co do tematu. Z jednej strony masz całkowitą rację. Dowolność faktycznie spowoduje, że zdjęcia będą bardziej osobiste i w jakiś sposób intymne. Chociaż z drugiej strony narzucenie tematu nie musi nas ograniczać. Z całą pewnością obnaży indywidualne podejście do tematu i pokaże w jak różny sposób grupa ludzi, niekoniecznie ze sobą powiązanych patrzy na to samo. Może to po prostu pozwoli na pobudzenie kreatywności?
 

MvA  Dołączył: 29 Kwi 2006
zglaszam tylko watpliwosc. podporzadkuje sie decyzji organizatorow ;]
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Jimmy napisał/a:
Chociaż z drugiej strony narzucenie tematu nie musi nas ograniczać

Jednego tematu? Bedzie ograniczac.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
MvA, lepiej niz ja ujal to dan:
dan napisał/a:
Temat? Moze tylko jakies haslo, tak zeby nie ograniczac wyobrazni tylko ja pobudzac


Nic jeszcze nie ustalamy. Ale zalezy mi na tym, zeby zachowac jakis ciag, zeby to bylo w pelni tego slowa, nasze wlasne, spojne dzielo. Bardzo dobrze, ze zglaszasz watpliwosc - dzieki dyskusji na pewno dojdziemy do najlepszej formuly :-)
 

MvA  Dołączył: 29 Kwi 2006
no to bede brutalny ;] wymyslanie tematow przez jednego uczestnika dla kolejnego mnie niepokoi, bo nie mam zaufania do uczestnikow ;-P
natomiast odgorne haslo, hint jakis, ustalony na poczatku, to co innego
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
MvA napisał/a:
wymyslanie tematow przez jednego uczestnika dla kolejnego mnie niepokoi
A nawiazanie do tego co pozostawil w dzienniku poprzednik? Jeden temat jest wg mnie nudny.
 

MvA  Dołączył: 29 Kwi 2006
dzerry, moj zmysl organizacyjny sprzedalem na allegro. ja bym puscil aparat w tango i niech sie dzieje wola boza ;]
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
to i ja do rezerwowej, a co!
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
MvA napisał/a:
ja bym puscil aparat w tango i niech sie dzieje wola boza ;]
Wyobrazilem sobie po prostu wystawe, gdzie powiesimy zdjecia po kolei i kazdy ogladajacy bedzie mogl sie bawic w odkrywanie znaczen i polaczen. Kurcze, a moze jednak nie moleskin, tylko zwykly notatnik, z ktorego bedzie mozna wyciac strone i powiesic razem ze zdjeciem? A moze wystarczylby skan?

Mam! Kazdy uczestnik zostawia jedna strone w dzienniku wolna - na sam koniec wkleimy tam zdjecia. Na wystawe mozna zeskanowac relacje.
 

MvA  Dołączył: 29 Kwi 2006
dzerry, ty to przyszlosciowo myslisz ;] pozastanawiam sie nad tym w weekend jak juz bede po egzach. moze cos wymysle i sie podziele ;)
 
framek  Dołączył: 13 Mar 2009
Chętnie wziąłbym udział w projekcie. Proszę mnie dopisać do listy rezerwowej.

Jeśli jeszcze nieśmiało mogę coś zaproponować, to jeśli liczba uczestników pozwoli, optowałbym za dwoma równolegle podróżującymi aparatami.

Może warto byłoby się zastanowić nad ograniczeniem do filmu 27 klatek takiego jak tutaj >>> http://allegro.pl/item675...ash_400_27.html

Zwiększyłoby to szanse na happy end (liczba miejsc w których może być taka czy inna awaria się zmniejsza).

Jeśli byliby chętni na realizację pomysłu z drugą puszką, to mogę taką kupić i zacząć całą zabawę. :-)
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Tak sobie myślę, że jeśli sporo ludzi się zgłosi, to rzeczywiście niegłupim pomysłem byłoby puszczenie dwóch aparatów, ale z filmami 24-klatkowymi, na przykład, żeby się szybciej skończyło (ok. pół roku, jak znam życie). I formuły obu zabaw mogłyby się róznić - każdy mógłby się zadeklarować, w której chce wziąc udział.
 

mateo_m  Dołączył: 17 Maj 2007
To ja tez prosze na rezerwowa. Pomysl z dwoma rownoleglymi apartami jest bardzo dombry IMO.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach