cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
serdeczne gratulacje! co prawda teraz nie mogę piwka, ale jak będę mogła, to wypiję :-) :-B
 

zbyllu  Dołączył: 01 Mar 2008
Gratulacje. Świetne zdjęcie. :-B
 
pikolo  Dołączył: 06 Gru 2006
super ! , fajnie wiedzieć że ma się w gronie pentaxiarzy młodych i zdolnych ( bo oczywiście wszyscy tu są młodzi , niezależnie od wieku ) , kręcimy fotki na maxa ! . Można wiedzieć co to za portal ?
 

hitman1986  Dołączył: 17 Mar 2008
pikolo napisał/a:
Można wiedzieć co to za portal ?

To jest portal z wysokiej klasy zdjęciami. Panuje podwójna moderacja przed ich publikacją (głosują userzy i dodatkowo modzi i admini). Cholernie ciężko opublikować tam jakąkolwiek fotę, dlatego ode mnie też wyrazy uznania. Bardzo dobre zdjęcie. :-B
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
pikolo napisał/a:
fajnie wiedzieć że ma się w gronie pentaxiarzy młodych i zdolnych ( bo oczywiście wszyscy tu są młodzi , niezależnie od wieku )

I wszyscy zdolni, niezależnie od umiejętności :evilsmile:

Oczywiście dołączam się do gratulacji :-)
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Bardzo mi miło, jeszcze raz dzięki :-B
 

Mariusz_CH  Dołączył: 30 Gru 2008
White gratki!!!
 

Thadeus  Dołączył: 21 Mar 2008
Gratulacje bardzo ladne zdjecie
 

TomaSzSz  Dołączył: 05 Lip 2007
Naszynal Dzeografik jak się patrzy :-P ;-) .
 

a_czacha  Dołączył: 04 Wrz 2007
Silnie gratuluję!
 

nopik  Dołączył: 02 Lis 2007
Świetne zdjęcie, Gratulacje.
 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
Skoro to wątek o chwaleniu się (wprawdzie nie mój, ale co tam pozwolę się dopisać), to napiszę Wam, że oto na Waszych oczach zmienia się historia! :->

Uwaga, uwaga!

Otóż jakiś czas temu wysłałem mail-a do wielkiego Bojidara Dimitrova iż ma na swojej stronie błąd w opisie obiektywu Pentax SMC 1:1.8/85mm ponieważ podawał iż dedykowanym futerałem dla niego jest: "hard case: smc PENTAX 2/85", przesłałem mu zdjęcie mojego futerału i oto dostałem w dniu dzisiejszym od niego podziękowanie i na stronie widnieje już poprawiona informacja: "hard case: SMC PENTAX 1.8/85".

No dobra, wiem, że to nie jest takie duże osiągnięcie jak publikacja zdjęcia :oops:
A tak w ogóle to gratulacje White :-)

[ Dodano: 2009-07-24, 15:08 ]
Ps. Ooo, widzę, że nawet trafiłem do działu z podziękowaniami na stronie autorów KMP :mrgreen:
 

hase  Dołączył: 10 Sie 2008
Graty White. Ja twoje zdjęcia podziwiam już od jakiegoś czasu strasznie lubię to co tworzysz (co zresztą wyraża się jak najbardziej tym że już drugie jest u mnie na tapecie). Zdecydowanie zasłużone osiągnięcie.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach