rybka  Dołączył: 28 Gru 2010
Jak znajde chwilke , to spisze i zamieszcze moje czasy , ale Ty na kondesorze robisz - wiec bedziesz mial i tak troche krotsze niz moje ( ja oba mam dyfuzyjne ) . Pzd.
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
jorge.martinez napisał/a:
rybka, spoko, popatrzyłem na sample na flikrze.


Patrzenie na sample BW na flikrze to jak smakowanie porto z opisu z nalepki.


(tak, wlasnie wrocilem z Protugalii. Hep!)

 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
alkos napisał/a:
to jak smakowanie porto z opisu z nalepki.
Przypomniałeś mi, że mam nie otwartą jeszcze flaszkę porto. :mrgreen:
 
rybka  Dołączył: 28 Gru 2010
Witam . Z pierwszej reki - faktoria w Samborze zamknieta na glucho - zostal przemily Pan Stroz ... i troche rolek R50 '120' , 1m/30mb rolki barytu , papier Fb Emax 30x40 Grade 3 i moze jeszcze kilka rzeczy ... zabralem Emaxa ( cena w miare atrakcyjna 20Eu za 25kartek ) . Generalnie smutno sie robi , na cale szczescie jutro odbieram Kentmere Kentona i ta nadzieja trzymam sie nowego roku . Pzd .
 
Pioter  Dołączył: 18 Cze 2007
Szkoda, szkoda. Filmy Efke miały jak dla mnie unikalną emulsję, nie do podrobienia, ale co do kontroli jakości to już była masakra. Trafiające się dziury w emulsji to bym wybaczył, najgorsza była jakość samej bazy filmu. Przyklejone zanieczyszczenia, jakieś drobinki ni to kurzu, ni to sam nie wiem czego od strony podkładu papierowego. Mimo tego, naprawdę lubiłem ten film, poważnych rzeczy bym na nim nie robił ale zwykłe materiały; Kodaki i Ilfordy wyglądają przy nim jak cyfra. Jeszcze raz szkoda.

Pozdrawiam
Piotr

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach