BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
Makro dośc przyjemne ale fanem tego typu fotek nie jestem. Na ostatnim widac że mocno stemplowałeś prawą częśc zdjęcia ;-)
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Nad 24 bym jeszcze popracował bo jest mz dobre. Trochę widać aureolki wokół drzew i jak zauważył BartekKw coś z horyzontem, chociaż to też może być takie akurat światło. Bardzo fajna klimatyczna tonacja.
Mrówy dla mnie git, szczególnie 27 :-B
 
martinnezzz  Dołączył: 18 Lip 2009
Po krótkiej przerwie, kolejne tym razem nadmorskie kadry, krytyka jak zwykle mile widziana :)

28.




29.




30.

 

carrie  Dołączyła: 30 Gru 2008
ostatnia seria mz bardzo dobra, mój faworyt to fotka 28. super klimat;
 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
28.znakomite!Można delikatnie podbić czerń za pomocą Selektive color,Colors black,suwak black,ale to tylko moim zdaniem ;-)
29.dobre,ale coś mi nie pasuje i nie wiem co :-?
30.pocztówkowo,fajna pamiątka z wakacji.
 
martinnezzz  Dołączył: 18 Lip 2009
Carrie, Dany, dzięki za miłe słowa, mi też 28 leży najbardziej. Jeszcze jedno z tej samej serii.

31.

 

carrie  Dołączyła: 30 Gru 2008
mz też fajne tylko szkoda, że jeden z bali jest ucięty,
 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
31.Dobre.Zdjąłbym trochę kontrastu z nieba i ciemnej wody pod nim pozostawiając pale bez zmian.
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
31, zdjęcie naprawdę fajne ale kompozycyjnie horyzont uciekł IMHO za bardzo w górę :-)
 
Markus  Dołączył: 21 Mar 2007
29 najładnijsze :-)
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Ostatnie cztery bardzo mi pasują, szczególnie 28 i 29. Świetna seria :-B
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
Bardzo dobre cztery ostatnie(w moim typie).Wszystko idealnie no może poza horyzontami(minimalnie do poprawy).Przy takich ujęciach wychodzą najmniejsze niedoskonałości.28 i 31 szkoda,że nie kolor.
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
28 bardzo fajne - extra obróbeczka i kadr
 
martinnezzz  Dołączył: 18 Lip 2009
Dzięki za opinie. W 31 rzeczywiście przydało by się trochę więcej nieba, niestety zabrakło szerszego kąta, a nie chciałem ciąć dołu. Andrzej - w kolorze też prezentują się nieźle, ale kocham fotografię czarno-białą i w tym kierunku staram się iść, kolor jak dla mnie wprowadza za dużo zamieszania i jest zbyt oczywisty, BW pozostawia jeszcze coś dla wyobraźni. Cieszę się, że się podoba, w końcu jakiś postęp :)

Ups zrobiłem mały update ostrości i poznikały, jeszcze raz:

28.




30.



31.




A oto kilka następnych, 3 ostatnie z nadmorskiej serii i widoczek z wczoraj, chwilę po zachodzie słońca. Pozdrawiam i jak zwykle liczę na krytykę.


32.


33.

34.



35.

 

DrEwNiAK  Dołączył: 29 Sty 2008
34. mi się podoba. Taki klimacik jak z filmu ;-)
 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
32.Wyraźne ślady ściemniania nieba(to czarne na środku nieba pomiędzy chmurami i po prawej).Kadr bardzo dobry.
33.Kadr bardzo dobry.Obróbka nie przekonuje mnie,może dlatego że nie widziałem zachodów BW?
34.OK.
35.OK.
 

carrie  Dołączyła: 30 Gru 2008
32. + za kadr;
34. kolejna fajna klimatyczna fotka;) super
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
Kadry dobre,natomiast obróbka do BW takich ślicznych widoczków jakoś do mnie nie przemawia.Ja chcę oglądać w KOLORZE.
 
martinnezzz  Dołączył: 18 Lip 2009
Kolor i kolor. Nie wicie, że świat jest czarno-biały? :) No dobrze proszę bardzo Andrzeju, ale w kolorze raczej słabo się czuję.

28 kolor



30 kolor




34 kolor.



I jeszcze taki lasek, mam mieszane uczucia co do tego zdjęcia, nie zdziwię się jeśli się nie spodoba, no ale pokaże.

36.

 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
Proszę zauważ,że na wszystkich ostatnich masz dużo małych kropeczek.Chyba syfki na matrycy.Popraw w końcu te horyzonty bo rażą(szczególnie 28.).36.Podoba się,pomimo,że to taki zwyczajny lasek ale ładnie.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach