jaad75  Dołączył: 07 Paź 2006
Dobra, oficjalny firmware wyszedł:
http://www.pentaximaging....?firmId=8793673
 

Korba  Dołączył: 30 Lis 2006
l_uka napisał/a:
jaad75 napisał/a:
Pentax USA twierdzili do niedawna, że nie udało im się odtworzyć problemu sprawdzając losowe aparaty...

przyznawanie się do takich rzeczy publicznie to troche wstyd. Caly net huczy, ze k10 ma problemy z afem, a oni chca powiedziec ludziom, ze się myla? Byly takie ustroje polityczne, nawet chyba gdzieniegdzie jeszcze sa ;]


Eee tam, zaraz wstyd. To jest po prostu zarządzanie kryzysem w wydaniu Pentax USA ;-) .
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
jaad75 napisał/a:
Dobra, oficjalny firmware wyszedł:
http://www.pentaximaging....?firmId=8793673
chyba chwilowo go wycofali... nic nie ma, nawet K10D w menu się nie pojawiło :cry:
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
tref, - dzieki...bo ja wiem ze jestem juz pijany...ale ....
 

jaad75  Dołączył: 07 Paź 2006
ten sam plik co wydanie "nieoficjalne" sądząc po wielkości i nazwie...
Ale chyba faktycznie sciągnęli narazie... Ciekawe.
 

Marek Wyszomirski  Dołączył: 18 Kwi 2006
Przed chwilą sprawdziłem i link do oficjalnej strony z firmware działa. Plik exe z upgrade też się ściąga. Za chwilę rozpakuję i sprawdzę czy jest identyczny z tym, który wgrałem.

[ Dodano: 2007-01-23, 07:03 ]
Sprawdziłem Total Commanderem - twierdzi, że pliki fwdc162.bin z wcześniejszej i oficjalnej wersji firmware są identyczne pod względem zawartości.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Marek Wyszomirski napisał/a:
Sprawdziłem Total Commanderem - twierdzi, że pliki fwdc162.bin z wcześniejszej i oficjalnej wersji firmware są identyczne pod względem zawartości


Dla pewnosci i tak zainstalowałem nowy ;-)

(Aha - da sie bez problemu.)
 
Asus Dołączył: 20 Wrz 2006
...czy wiecie że na dpreview jest już informacja firmware 1.1?
http://www.dpreview.com/n...301k10dfirm.asp
 

Korba  Dołączył: 30 Lis 2006
Eee tam, Phil z tego żyje, a podał informację dopiero teraz ;-) . A tutaj szumi już prawie od tygodnia :mrgreen: .
 

Piotr Sawicki  Dołączył: 21 Gru 2006
 
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Piotr Sawicki napisał/a:
http://www.digital.pentax.../20070123e.html :idea: :idea: :idea: :idea:
Wiemy, wiemy :mrgreen:
 
pepek  Dołączył: 19 Lip 2006
no, mam już nowy firmware. Teraz tylko zakup k10D i będę przeżywał razem z wami FF, BF i inne hoty i deady. Też będę robił fotki dekielków i butelek. Będzie super. Tylko kiedy znajdę czas na robienie normalnie "nienormalnych" zdjęć?
 

komar  Dołączył: 19 Kwi 2006
Pytanie do Szczesliwcow, ktorzy weszli juz w posiadanie k10d i załadowali nowe firmware:
Czy zauwazyliscie jakies zmiany, jesli chodzi o jakosc jpg prosto z aparatu?
Na forum dpreview pojawila sie taka opinia, ze poprawili jpegi, ze zmniejszono stopien kompresji w najlepszej jakosci. Czytalem tez, ze jakis gosciu twierdzil, ze po apgrejdzie zniknal problem z FF z obiektywem 50/1,4 :shock: :-o

pozdrawiam
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
komar napisał/a:
Czytalem tez, ze jakis gosciu twierdzil, ze po apgrejdzie zniknal problem z FF z obiektywem 50/1,4 :shock: :-o

cud! :-P :lol:
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
l_uka napisał/a:
komar napisał/a:
Czytalem tez, ze jakis gosciu twierdzil, ze po apgrejdzie zniknal problem z FF z obiektywem 50/1,4 :shock: :-o

cud! :-P :lol:

cud miód i orzeszki :-P
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Taka ciekawostka. Na Fotopolis podano info o nowym sofcie do K10D, ale jak dotąd nie było żadnej recenzji Pentaxa :-) .
 
zigger  Dołączył: 08 Lis 2006
eee, to normalka, przeciez znasz FOTOPOLIS :lol:
A tak na marginesie-czy ten owiany mgłą tajemnicy test K100 byl juz tam czy jeszcze nie, bo jakos nie udalo mi sie go namierzyc? :-P
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
zigger napisał/a:
zy ten owiany mgłą tajemnicy test K100 byl juz tam
Raczej nie, prawie codziennie tam zaglądam w nadziei, że coś pokażą :-) .

 

Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
komar, jak chcesz zobaczyć porównaniu JPEGów przed i po upgrade, to mogę wystawić. Specjalnie zrobiłem kilka fotek testowych przed i po, ze statywu (który też wreszcie sobie kupiłem ;-) )
 

chomik  Dołączył: 16 Sty 2007
@Bronek ? - i co? jest jakaś różnica?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach