opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Thadeus
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Thadeus , Gilby i Jarek.
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
Nie będę oryginalny - gilby. :-)

Przy okazji - znacie jakiś program, w którym możnaby się bawić w 16 bitach w taki pleśń czelendż i żeby był darmowy? ;-) W gimpie mi mocno poszatkowało histogramy.
 

Thadeus  Dołączył: 21 Mar 2008
Jarkowa mi sie podoba, a ja w sumie nie dałem tak ciemno jak mi się wydawało.

Zbyllu ja wysłałem w tydzień temu :) tak to bym zapomniał na 100%
 

pawelek-79  Dołączył: 06 Wrz 2006
A ja nie wiem, co w tym jest. Moje jest takie jakie jest, nie dlatego, że nie potrafię inaczej, ale dlatego, że tak wydawało mi się dobrze. Po porównaniu z innymi widzę, że moja wizja nawet mi nie za bardzo się podoba. Miało być ciepło i jasno, bo po ubraniach większości i po ostrych cieniach widzę, że było jasno i gorąco. Ale chyba jakoś nie wyszło. Obróbka innych, bardziej zimna, czy nawet ciemniejsza jak u alkosa bardziej mi odpowiada, ale tego nie widziałem, jak sam obrabiałem. :-/

Tu zestawienie:


Link do zdjęcia (do pobrania w pełnym rozmiarze 2000x2000)

Do albumu przegrałem zdjęcia z poprzednich PC, które wiszą także na Fotosiku, z którego postanowiłem się powoli wycofać.

 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
Ja jestem ze swojego nawet zadowolony - jak na debiut i zajmowanie się skanami od tygodnia, to myślę, że nie jest najgorzej. :-) Tylko te 8 bitów mnie martwi, w sytuacji gdy większość zakresu i tak się proguje.
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
pawelek-79 napisał/a:
Do albumu przegrałem zdjęcia z poprzednich PC
pawelek-79, dzięki, robisz kawałek dobrej roboty :-B
 

pawelek-79  Dołączył: 06 Wrz 2006
Staram się ;-)

[ Dodano: 2009-08-05, 00:43 ]
Zmieniłem też atrybuty albumu z prywatnego na publiczny, bo nie wiem, czy poprzednio mogły go przeglądać osoby niezalogowane.
 

sharik  Dołączył: 21 Lis 2007
Dziwna sprawa: na miniaturkach najbardziej podoba mi się wersja alkosa ale już w normalnym rozmiarze króluje Jarek Dabrowski...


[ Dodano: 2009-08-05, 07:42 ]
pawelek-79 napisał/a:
A ja nie wiem, co w tym jest. Moje jest takie jakie jest, nie dlatego, że nie potrafię inaczej, ale dlatego, że tak wydawało mi się dobrze. Po porównaniu z innymi widzę, że moja wizja nawet mi nie za bardzo się podoba. Miało być ciepło i jasno, bo po ubraniach większości i po ostrych cieniach widzę, że było jasno i gorąco. Ale chyba jakoś nie wyszło. Obróbka innych, bardziej zimna, czy nawet ciemniejsza jak u alkosa bardziej mi odpowiada, ale tego nie widziałem, jak sam obrabiałem. :-/

Muszę się zgodzić.
 

Pemigan  Dołączył: 24 Cze 2006
a mi ciężko było wybrać faworyta. Chyba najbardziej do gustu mi przypadają gilby i Jarek Dabrowski swojej też nie zarzucam wiele, gdyby nie ta czerwien na 255.
 

Masaho  Dołączył: 31 Sie 2008
Moim zdaniem dzerry
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
alkos, Jarek i Pemigan - w tej kolejności.
 

zbyllu  Dołączył: 01 Mar 2008
Po kilku dniach zastanawiania się stwierdzam krótko:
alkos
(MSZ rzecz jasna) :-)
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
Macie porozjaśniane monitory pewnie. ;-)

Może zrobimy od następnej edycji anonimowe JPEGi i ankietę wielokrotnego wyboru? Nazwy przy zdjęciach mogą być sugestywne. :-D
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
dsk napisał/a:
ankietę wielokrotnego wyboru
Też o tym myślałam, ale jednak nie chce mi się z tym wszystkim bawić bardziej niż teraz. Ale może kiedyś jeszcze to się zmieni.
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
Iza, gdybyś potrzebowała pomocną dłoń do zakładania czegoś takiego, to ja się zgłaszam. :)
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Trzeba by chyba zakładać nowy wątek z pracami, bo nie mamy możliwości dodać ankiety w środku istniejącego. Bez sensu byłoby zakładać ankietę w innym wątku, gdzie nie ma pod ręką wszystkich prac.
 

zbyllu  Dołączył: 01 Mar 2008
dsk napisał/a:
Może zrobimy od następnej edycji anonimowe JPEGi i ankietę wielokrotnego wyboru

Eeeee, nie podoba mi się ten pomysł. Teraz jest fajnie, koleżeńsko, bez ukrywania się pod numerkami, czy kodami. A że raz wyjdzie komuś lepiej, raz gorzej to co?
Ja lubię ten wątek takim, jaki jest. Czelendż - nie challenge. :-D
Nawet jeśli mam świadomość, że słabo obrobiłem (na przykład na laptopie) to też wrzucam, bo lubię ten wątek i Was, drodzy Wątkowicze.
:-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
zbyllu, coś w tym jest. :-) Zgadzam się i z Tobą, i z sobą samym. :-P

Iza, o dodanie ankiety możesz poprosić kolorowego, powinnaś mieć czasami jakiegoś pod ręką. Albo poproś od razu o nadanie Tobie koloru chociażby na ten jeden dział. Myślę, że to sensowny pomysł. :)
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Teraz to już sama nie wiem, co mam robić. Może jeszcze ktoś się wypowie na ten temat.
Chociaż niechętnie zawracam głowę kolorowym.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach