opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
a mi pasi tak jak jest

bez ankiety, bez konkursu, po prostu taka zabawa
jakoś mam uprzedzenie do konkursiw
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
Nie nalegam. Wiem jak to jest, jak przyjdzie nowy i próbuje namieszać. ;-) Fajnie, że w ogóle chce się Wam to co tydzień organizować - wprowadzacie trochę normalności na tym forum.

Jednak taka ankietka wpłynęłaby na ambicję i motywowała. :)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
dsk napisał/a:
Jednak taka ankietka wpłynęłaby na ambicję i motywowała. :)

ostatnio jak widać motywacji nie brakuje i bo i "udziałowców" ostatnio sporo (pewnie ze skanami gorzej)
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
opiszon napisał/a:
pewnie ze skanami gorzej
Troszkę mam, ale pewnie za miesiąc będę się znów przypominać. Oczywiście skanów nigdy za wiele, więc przysyłajcie :-D

[ Dodano: 2009-08-06, 23:42 ]
dsk, w każdym razie dzięki za pomysł. Może zrobię któregoś razu dla testu taką ankietę :-D
 

pawelek-79  Dołączył: 06 Wrz 2006
Iza napisał/a:
Może zrobię któregoś razu dla testu taką ankietę


A ja właśnie robię na podstawie jednego ze starszych PC. Tylko nie podglądajcie. Założę w HP wątek z ankietą i sobie zagłosujemy. Wątek będzie miał czas wygaśnięcia 1 tydzień, bo po co więcej.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Ja się też podpisuję pod słowami zbyllu. Nie ma presji. Każdy wrzuca jak obrobi. Potem porównuje, widzi, że ogólna tendencja jest taka, albo innaka. Dyskutujemy, typujemy, uzasadniamy.
A taka bezduszna ankieta? Taka jakaś tendencja się robi co by wszystko ankietować. Sam pracuję w badaniach i powiem wam... wolę luźno acz dogłębnie pogadać z 6 respondentami, zamiast grzebać w słupkach z wynikami ilościowymi dla 600 :-)
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
Ankieta jest o tyle fajna, że nie staram się "uzasadnić" sobie, że moja wersja jest lepsza. Najlepiej zrobić linka do wersji opisanej, i każdy kto chce sobie od razu zobaczy, a reszta po zakończeniu ankiety.
 

Pemigan  Dołączył: 24 Cze 2006
Wszystkie pomysły sa dobre, ale

a) jeśli Iza sama ma się tym zająć to odrazu utnijmy tą dyskusję.
b) z drugiej strony, po co zmieniać coś co działa?
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
będzie OT: dla mnie najlepiej Masaho żółto ale podoba mi się ;d
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
My tu gadu gadu, a prac na razie niewiele dotarło do PC019. Przypominam, że została niecała doba :-D
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
O, rzeczywiście. :-) Pora ściągnąć skan, dzięki za przypomnienie!

[ Dodano: 2009-08-11, 02:18 ]
Łee, przycięte i nie ma czystej maski na brzeżku. :-P

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach