martinnezzz  Dołączył: 18 Lip 2009
Cytat
A co byś pod takie światło chciał w tych cieniach zobaczyć? :-P

Wszystko byle nie czerń. http://pl.wikipedia.org/w...uj%C5%9Bcie.jpg proszę bardzo, że posłużę się wikipedią :]
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
martinnezzz, to było małpką Canona robione - A430. Wiadomo, że kompakty robią lepsze zdjęcia. :evilsmile:
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
O widoczkach już pisał Andrzej - i ja się podpisuje. Brakuje ostrości ale złe nie są ;-)
 

nikola2711  Dołączyła: 18 Gru 2007
Chyba sobie kupię Canona A430 :mrgreen: Dzięki za rady, faktycznie ostrość nie jest wymarzona...
 

makak  Dołączył: 31 Sie 2008
5 zdecydowanie najlepsza z zestawienia. 1 bardzo zmysłowa. Ciasne kadry bardzo fajnie Ci wychodzą. Z szerszym cięciem na 3 nie jest już tak różowo. Nie podoba mi się ucięcie rąk, ogólnie taki poprawny kadr, tylko poprawny. Tak czy inaczej bardzo udane wejście, wysoko ustawiłaś sobie poprzeczkę :mrgreen: .

Pozdrawiam
 

jutokintomi  Dołączył: 08 Lut 2009
3 cóż za tło :) piękny bokeh :)
piątka też się podoba :)
7 i 8 tez przyjemne dla mojego oka :)
 
hetman  Dołączył: 09 Paź 2009
1-5 bardzo fajne, 2 - nie pasuje mi głębia, w tym ujęciu bardziej by mi odpowiadalo aby drugie oczko wpadło w ostrość, ale w 1 wyszło super. 5 trochę mi przeszkadza zmiękczenie dołu kadru. Widoczki jak dla mnie troszke przesycone (może to mój monitor).

Pozdrawiam
 

jaczes  Dołączył: 19 Lut 2008
Ja natomiast bym nr.2 drukował w min. 20x30 ;)

B.pozytywnie.
 

diablo1  Dołączył: 08 Kwi 2009
widoczki sa super takie zdjecia lubie i takie podobne mam,PS CAMERA RAW robi swoje co?
 

radekone  Dołączył: 20 Maj 2009
Ladne kadry, to podstawa. Technike mozna doskonalic.
Pozdrawiam
 

Kamil_Ch  Dołączył: 25 Paź 2009
6,7,8,9 - świetna seria 8-)
 

nikola2711  Dołączyła: 18 Gru 2007
Kolejne zdjęcie
Te 5 zdjęć proszę traktować jako serię. Zdjęcia te są zrobione pod kątem konkursu. Temat: "Czas, bryła, obraz - architektura przestrzeni w filmie i na fotografii” Elementem koniecznym jest architektura, która czasy świetności ma już za sobą. W tym wypadku jest to fabryka fortepianów w Kaliszu. Jury już oceniło - teraz czas na Was :) Co mogło być lepiej?

10.
11.
12.
13.
14.
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
Dwa ostatnie się walą i to przeszkadza. Możnaby naprostować. ;-)
 

nikola2711  Dołączyła: 18 Gru 2007
dsk, zwróc uwagę, że niektóre krawędzie są równiutkie, więc nie jest to wina kadrowania tylko szerokiego kąta...
 

radekone  Dołączył: 20 Maj 2009
Mysle ze to miejsce ma jeszcze wiekszy potencjal niz udalo ci sie z niego wyciagnac. Foty sa ok ale czegos mi w nich jednak brakuje, np. jakosci chyba.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach