stefanscorpio  Dołączył: 15 Lip 2008
Witam! To jest wlasnie TO o co mi chodzilo!Serdeczne dzieki. :-B :-B :-B Pozdrawiam.Stefan.
 

Johanson  Dołączył: 28 Cze 2008
Jak już jestesmy przy Energizerach....
mam pewien dyskomford, który polega na tym, że moja ładowarka zachwuje się podejrzanie. Podczas pierwszego ładowania nowych aku wszystko poszło podręcznikowo, ładowanie trwało około 12 godz. i nastepnie diody kontrolne zgasły. Teraz załadowałem oku po raz drugi i dzieje się coś dziwnego ponieważ ładowanie trwa już ponad 24 godz. i diody diągle świecą i cała ładowarka jest ciepła co wskazuje, że ciągle ładuje i naładować nie może - tak długie czasy ładowania to norma?
Dodam, że w instrukcji napisano, że czas ładowania to około 10 godz.

posiadam model compakt charger 4x2500mAh
 

TomaSzSz  Dołączył: 05 Lip 2007
Cytat
posiadam model compakt charger 4x2500mAh


Ten sam model co u mnie. U mnie awaria polegała na tym, że ładowała te 8-10 h tyle co w instrukcji, lecz akku były rozładowane prawie po ładowaniu. Ostatnio nią ładowałem i jak by jest już Ok, podejrzewam że przyczyną mógł być stary radziecki wentylator o dużej mocy, który mógł wprowadzać zakłócenia, np Tv mi miga gdy go włączam.
 

stefanscorpio  Dołączył: 15 Lip 2008
Witam! Kolega ma w domu elementy z lodzi podwodnej? :mrgreen: Pozdrawiam.Stefan.
 

TomaSzSz  Dołączył: 05 Lip 2007
hehe. Że niby mój wentylator to śruba od Ubota <uboty były niemieckie ? :-D >. W sumie to wygląda jak wirnik od motorówki :D



[ Dodano: 2008-08-03, 23:24 ]
Po Fakcie ;P Zamówiłem BC-700 + 4x Eneloop ;-) .

Mam nadzieje, że było warto. ;-)
 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
Cytat
Po Fakcie ;P Zamówiłem BC-700 + 4x Eneloop ;-) .

Mam nadzieje, że było warto. ;-)


Tylko uważaj na zasilacze ! Mi się raz pomyliły :cry:
 

stefanscorpio  Dołączył: 15 Lip 2008
Witam! Lepsze jest wrogiem dobrego. Jest nowsza ladowarka o symbolu BC-900 z jakims rewelacyjnym oprogramowaniem podobno.Czy ktos z kolegow cos o tym slyszal?
TomaSzSz napisał/a:
Że niby mój wentylator to śruba od Ubota
-przypomina model uzywany w radzieckich lodziach podwodnych.Bardziej jednak zainteresowal mnie ten Zenit.Mialem kiedys takiego model E z obiektywem Helios.Byl to czas kiedy jeszcze sam wywolywalem zdjecia. ;-) :-B Pozdrawiam.Stefan.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
stefanscorpio napisał/a:
Jest nowsza ladowarka o symbolu BC-900 z jakims rewelacyjnym oprogramowaniem podobno.Czy ktos z kolegow cos o tym slyszal?

Była od dawna - to mocniejsza wersja BC-700. Różnice to chyba tylko wyższe maksymalne prądy ładowania/rozładowania.
 

TomaSzSz  Dołączył: 05 Lip 2007
stefanscorpio, Bo zenity są THE BEST . :mrgreen:
 

stefanscorpio  Dołączył: 15 Lip 2008
Witam! W tamtym czasie(ze trzydziesci lat temu) to byl porzadny juz sprzet.W polaczeniu ze Startem i Krokusem mozna bylo bardzo wiele zrobic.Pozniej byla Yoshika Super.Pozdrawiam.Stefan.
 

TomaSzSz  Dołączył: 05 Lip 2007
stefanscorpio napisał/a:
.Pozniej byla Yoshika Super.Pozdrawiam.Stefan.


a nie Yashica Super ? ;-)
 

stefanscorpio  Dołączył: 15 Lip 2008
Witam! Co do pisowni ma kolega racje! :-B Poszukuje instrukcji w jezyku polskim do JEDYNEJ SLUSZNEJ LADOWARKI BC-700.Pozdrawiam.Stefan.
 
otacon  Dołączył: 12 Maj 2008
 

stefanscorpio  Dołączył: 15 Lip 2008
Witam! Bardzo koledze dziekuje! :-B :-B :-B Pozdrawiam.Stefan.
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
stefanscorpio, nie witaj się tak na początku każdego postu.
 

Johanson  Dołączył: 28 Cze 2008
czy ktoś mógłby pochylić się nad przypadłością ładowarki Energizera którą opisałem w poprzednim swoim poście?
ładowarka sie nie wyłącza....mieliście kiedyś takie przypadki?
czy nową ładowarkę która dostałem razem z aparatem można reklamować?



pozdrawiam
 

stefanscorpio  Dołączył: 15 Lip 2008
Witam! Do Vito! Co zrobic jesli wychowanie(wadliwe?) takie?W sprawie ladowarki moja rada nie ryzykowac wiecej tylko wymienic na jedyna sluszna.(nalezy eliminowac elementy co do ktorych nie ma pewnosci)Pozdrawiam.Stefan.
 

TomaSzSz  Dołączył: 05 Lip 2007
Witam, kupiłem ładowarkę u tego użytkownika

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=409050029

Zrobiłem przelew, ale nie mam żadnego kontaktu, delikatnie mówiąc jestem już k***.
wyjeżdżam w czwartek i chciałem ją mieć.
 

stefanscorpio  Dołączył: 15 Lip 2008
Witam!Te "wysylki gratis" dzialaja na mnie jak plachta na byka.Zawsze cos jest nie takZamowilem przedwczoraj w Amazonie i dzisiaj juz mam..Pozdrawiam.Stefan.
 

TomaSzSz  Dołączył: 05 Lip 2007
Jak mi ten człowiek ładowarki nie wyśle to trzeba będzie zgłosić do władz państwowych. ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach