davnes  Dołączył: 18 Lis 2006
Własna strona internetowa
Chciałbym stworzyć własna stronę internetową-na początek najlepiej za free lecz nie koniecznie bo strona ma wyglądać profesjonalnie, będę tam wrzucał zdjęcia nie będzie ich dużo będzie ona służyła raczej jako profolio-co mi polecacie?
 

lukaszwojcik  Dołączył: 22 Maj 2009
jeśli ma wyglądać profesjonalnie to oddaj komuś kto potrafi to robić, niestety webdesignerzy dość się cenią,
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
davnes, zobacz ten temat .
 

davnes  Dołączył: 18 Lis 2006
no właśnie kasują jak za zboże jakieś propozycje jeszcze ktoś ma?
 

lukaszwojcik  Dołączył: 22 Maj 2009
jak nie masz znajomego co się tym zajmuje to słabo :/
 

izbkp  Dołączył: 15 Gru 2008
davnes, o co konkretnie pytasz? o hosting, o domene, o html?
 
darkduch  Dołączył: 29 Cze 2008
Chyba o wszystko

Możesz kupić server + domenę i na tym postawić jakąś galerie, chyba że sam np. w html-u napiszesz.
 

izbkp  Dołączył: 15 Gru 2008
Hmm... Ciężko coś doradzić jeśli pytanie jest o Wszystko ;) Jedyna odpowiedź jaka mi przychodzi na takie pytanie to "42" ;)

W każdym razie, davnes, odpowiada Ci np takie coś: FROGS lub ZABY?
 
darkduch  Dołączył: 29 Cze 2008
izbkp, to jest na czymś +/- jalbum?

bdw. fajne zdjęcia :-B
 

izbkp  Dołączył: 15 Gru 2008
darkduch, tak to jest dokładnie jalbum. I jeśli wizualnie spełnia Twoje oczekiwania to możesz zacząć od publikowania na stronach producenta tegoż. TUTAJ masz przykładową taką galerię.

Z czasem, kiedy dorobisz się własnego serwera(*) tudzież własnego hostingu, domeny to będziesz mógł tam łatwo przekopiować gotową galerię. Ma to też i taką zaletę, że ten sam kod można zastosować np do wykonania galerii ofline do oglądania np z płyty CD etc.

(*) taki serwer, na którym będzie działać kod wygenerowany przez jalbum można prosto uruchomić np na komputerze z Windows XP PRO ;)
 
darkduch  Dołączył: 29 Cze 2008
izbkp, bawiłem się kiedyś, ale stworzył mi pliki z dostępem administratora a ja taki biegły nie jestem, ani też mi tak nie zależało żeby sprawdzić z czym to się je (a chciałem wgrać dodatkowe formy galerii).

Zresztą na linuksie mi to strasznie chodzi...


:-P
 
mdfan  Dołączył: 09 Lis 2008
@davnes - daj mi znać na PW jak to ma wyglądać i jak sobie to wyobrażasz. Jeśli to coś prostego i szybkiego to cena nie powinna być wysoka.

Poza tym są już gotowe rozwiązania jak np. pixelpost. Można też taką stronkę łatwo wygenerować np. w Picasie.
 

izbkp  Dołączył: 15 Gru 2008
darkduch, Wniosek nasuwa mi się taki, że skoro sam nie jesteś biegły na tyle, by obsługiwać jalbuma to w zasadzie nie pozostaje Ci już nic po za tym, żeby kogoś do prowadzenia swojej strony wynająć ;)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach