Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Goodram produkowany jest w Polsce. I zapewne z tego powodu nie jest tak popularny na świecie, jak Sandisk.
 

Polar  Dołączył: 12 Mar 2007
Ja dzisiaj zamówiłem Extreme III 2G za 125pln ciekawe co mi przyślą
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Poważnie się zastanawiam na zakupem Goodrama 2gb 100x (jakieś 70 - 90 zł zależy która oferta na allegro), ale Sandisk Extreme III 2g to jakieś 130 - 150 zł, hmmm jest sens :?: Gx100 (szybkość odczyt, zapis x16,x16) SEIII (x20,x20) niby różnica w szybkości nie powala, a w cenie w zależności od sklepu nawet 2 razy tyle.
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
ja na karcie nie oszczedzalem, a wtedy SEIII 2gb chodzily po 250 zl. Teraz za ok. 130 zl to bym sie nawet nie zastanawial. Zreszta planuje dokupic jeszcze jedna na zapas. Na ostatnim wyjezdzie strzelilem ok.250 RAW-ow i cale szczescie, ze mialem ze soba kompa bo inaczej musialbym kombinowac, a tak po prostu zrzucilem na dysk.
 

Kcysiu  Dołączył: 13 Paź 2006
Polar napisał/a:
Ja dzisiaj zamówiłem Extreme III 2G za 125pln ciekawe co mi przyślą
Ja tez ostatnio zakupilem na alledrogo ze sklepu FORCENET dokladnie za ta sume co napisales i nie sa to podrobki ;-) Takze wszystko jest oki, mam nadzieje ze dostaniesz oryginalna wersje.
 

Polar  Dołączył: 12 Mar 2007
Właśnie odebrałem Sandiska Extreme III 2G i z tego co pisał i pokazał Bronek wygląda na orginał zobaczymy teraz jak przejdzie moje testy :lol:
 

ttb  Dołączył: 26 Lip 2006
witam

czy ktos sie orientuje czy do podrobek SanDiska EXtreme III dodaja Capture One LE?
Byc moze po tym mozna odrazu poznac czy to orginal czy fake.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach